![]() |
|
Thor: The Dark World (2013) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Thor: The Dark World (2013) (/Thread-Thor-The-Dark-World-2013--2909) |
RE: Thor: The Dark World - Danus - 26-08-2013 Najlepszy to plakat z Thorem. Fajna kolorystyka i detale. RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 31-08-2013 Nowy spot, który w sumie nie pokazuje nic nowego: RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 31-08-2013 To po jaką cholerę wklejasz? :D RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 31-08-2013 Dobre pytanie :P RE: Thor: The Dark World - Huntersky - 05-09-2013 ![]() Niby wszystko jest OK, ale na drugi rzut oka... Natalie, what's wrong with your faaaaaaace? RE: Thor: The Dark World - Danus - 05-09-2013 No właśnie, wygląda jak narysowana. RE: Thor: The Dark World - zombie001 - 05-09-2013 Za to plakat z Malekithem świetny (no, może prócz tła)
RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 06-09-2013 Ot ciekawostka którą być może nie wszyscy zauważyli:
RE: Thor: The Dark World - Craven - 06-09-2013 Zauważyli zauważyli, ale brakuje mi klatki z jakimiś jajami. Wkleić go pomiędzy małpy czy coś :) RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 09-09-2013 Tja... :/
RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 09-09-2013 Wygląda jak rozpadający się w połowie posąg. RE: Thor: The Dark World - Craven - 10-09-2013
RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 10-09-2013 Trochę taki niejednoznaczny ten poster :/ :P RE: Thor: The Dark World - Pitero - 11-09-2013 To jest fan-art. RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 11-09-2013 Serio? :) RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 12-09-2013 Efekciarstwo. Na tym plakacie ma chyba ze 3 metry wzrostu (patrz: wysokość "okna" celi w trailerze) RE: Thor: The Dark World - Szaman - 19-09-2013 ![]()
RE: Thor: The Dark World - Danus - 19-09-2013 Pierwszy plakat lepszy! RE: Thor: The Dark World - Craven - 19-09-2013 Pierwsza lasia lepsza. :P RE: Thor: The Dark World - MOLQ - 19-09-2013 Fajna ta dupa, kim ona bedzie dla THora :P? |