Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Thor: The Dark World (2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Thor: The Dark World (2013) (/Thread-Thor-The-Dark-World-2013--2909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Thor: The Dark World - Danus - 26-08-2013

Najlepszy to plakat z Thorem.
Fajna kolorystyka i detale.


RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 31-08-2013

Nowy spot, który w sumie nie pokazuje nic nowego:




RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 31-08-2013

To po jaką cholerę wklejasz? :D


RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 31-08-2013

Dobre pytanie :P


RE: Thor: The Dark World - Huntersky - 05-09-2013

[Obrazek: yl8h.jpg]
Niby wszystko jest OK, ale na drugi rzut oka... Natalie, what's wrong with your faaaaaaace?


RE: Thor: The Dark World - Danus - 05-09-2013

No właśnie, wygląda jak narysowana.


RE: Thor: The Dark World - zombie001 - 05-09-2013

Za to plakat z Malekithem świetny (no, może prócz tła)

[Obrazek: t8nv.jpg]


RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 06-09-2013

Ot ciekawostka którą być może nie wszyscy zauważyli:

[Obrazek: thor_head.gif]


RE: Thor: The Dark World - Craven - 06-09-2013

Zauważyli zauważyli, ale brakuje mi klatki z jakimiś jajami. Wkleić go pomiędzy małpy czy coś :)


RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 09-09-2013

Tja... :/

[Obrazek: thor_2_banner_625.jpg]


RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 09-09-2013

Wygląda jak rozpadający się w połowie posąg.


RE: Thor: The Dark World - Craven - 10-09-2013

[Obrazek: tumblr_msw3ilELAW1shbp5ko1_500.jpg]


RE: Thor: The Dark World - Lawrence - 10-09-2013

Trochę taki niejednoznaczny ten poster :/ :P


RE: Thor: The Dark World - Pitero - 11-09-2013

To jest fan-art.


RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 11-09-2013

Serio? :)


RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 12-09-2013

Efekciarstwo. Na tym plakacie ma chyba ze 3 metry wzrostu (patrz: wysokość "okna" celi w trailerze)


RE: Thor: The Dark World - Szaman - 19-09-2013

[Obrazek: Lady%20Sif%20Thor%20The%20Dark%20World.jpg]
[Obrazek: Jane%20Foster%20Thor%20The%20Dark%20World.jpg]


RE: Thor: The Dark World - Danus - 19-09-2013

Pierwszy plakat lepszy!


RE: Thor: The Dark World - Craven - 19-09-2013

Pierwsza lasia lepsza. :P


RE: Thor: The Dark World - MOLQ - 19-09-2013

Fajna ta dupa, kim ona bedzie dla THora :P?