Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20)
+---- Wątek: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott (/Thread-Alien-Covenant-2017-re%C5%BC-Ridley-Scott--3138)



RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Predator895 - 25-09-2015

Blomkamp też ma beke ze Scotta :D
[Obrazek: blomkamp_zpslp3ab37p.png~original]


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Lawrence - 27-09-2015

Niech Blomkamp już się tak nie nabija, gdyż na razie w porównaniu z "Dziadziem" to prawie nic nie osiągnął.


(24-09-2015, 20:54)Grievous napisał(a): Dla mnie spoko. Wolę już 3 sequele do "Prometeusza" równie głupkowate co część 1, niż ciężkostrawną laurkę dla "Aliens" od Blomkampa wymazującą "Alien 3" z kanonu.

Amen.

Plus z tego co ja słyszałem i Scott sam wiele razy wspominał, to on ma akurat dość dobre układy z Foxem, a więc wątpię, aby miał wielki naciski i z ich strony.


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Super8 - 27-09-2015

http://www.scified.com/site/prometheusmovies/prometheus-sequel-alien-paradise-lost-to-feature-a-connection-to-ellen-ripley


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Predator895 - 27-09-2015

Dokładnie to samo możesz wyczytać z linka który podesłałem trzy posty wyżej :P Super


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Lawrence - 30-09-2015

Nie wiedziałem, czy wrzucić to tu, czy do sequela (brrrr....) Blade Runnera. Ale skoro mówi Ridley Scott, a jest reżyserem jednego z tych filmów, to wrzucam tutaj. Tak ogólnie sequelowo się wypowiada:

http://www.comingsoon.net/movies/news/618083-ridley-scott-teases-more-blade-runner-sequels-plot-details-for-alien-paradise-lost


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - shamar - 08-10-2015

“It’s going to be its own separate thing because they are going to the planet of the Engineers and they are going to see what happened there,” Scott noted. “It was a disaster. And they will be in that alien craft that takes them there, but with a new group that’s incoming, a new group of travelers in the beginning of the first act.”


http://www.dreadcentral.com/news/131532/ridley-scott-reveals-alien-paradise-lost-plot-details-shooting-next-march/


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Mierzwiak - 08-10-2015

Znowu jakaś zakichana ekspedycja?

Przecież to byłoby wspaniałe, gdyby jedynymi aktorami w całym filmie była Noomi Rapace i głowa Fassbendera :)


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Gieferg - 08-10-2015

Ale kto by wtedy ginął?


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Mierzwiak - 08-10-2015

Zginąłby przynajmniej jeden schemat tego typu kina, no ale po co :P


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Juby - 08-10-2015

(08-10-2015, 01:19)Gieferg napisał(a): Ale kto by wtedy ginął?

Istoty na planecie, na której wylądowałaby Rapace.


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - military - 08-10-2015

Czekajta, czyli Noomi leci dowiedzieć się, kim naprawdę są ci tajemniczy inżynierowie, i trafia wraz z grupą badaczy na ich wyniszczoną planetę...

Czyli Prometeusz 2 to Prometeusz 1?


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - nawrocki - 08-10-2015

Może to będzie remake, zapowiadany jako kolejna część, a tak naprawdę okaże się, że to reboot całej serii.


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Albertino - 08-10-2015

Ten tytuł to taka bieda - skoro zaakceptowali Prometeusza, to komu wadziło Paradise?


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Lawrence - 08-10-2015

Może to i dziwne, ale mnie poniekąd ciekawi jednak planeta Inżynierów. I jak już odpłynąć to na maska z tymi albinosami. Tym bardziej, że dalej pamiętam o tym ujęciu, które nie weszło do filmu.

[Obrazek: YoKq9.jpg]

Było też chyba wycięte ujęcie kiedy po kolizji, ten Inżynier wchodzi do kapsuły i przegląda książki i trochę interesuje się naszą kulturą.

Dlatego też niech będzie odlot i będzie wycieczka na jakąś odjechaną pozaziemską cywilizację.


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Albertino - 08-10-2015

Patrząc po zachowawczym ze wszech miar "Prometeuszu", to z pewnością możesz liczyć na odloty :) Poza tym Scott to raczej reżyser lubujący się we względnym realiźmie - gdyby wykluczyć "Legendę", to na próżno szukać w jego filmografii jakichś koncepcyjnych "odjazdów".


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Mefisto - 09-10-2015

(08-10-2015, 20:41)Lawrence napisał(a): Było też chyba wycięte ujęcie kiedy po kolizji, ten Inżynier wchodzi do kapsuły i przegląda książki i trochę interesuje się naszą kulturą.

Aż strach się bać zatem, gdyby kiedyś jakaś obca rasa odkopała Prometeusza - jest mi potrójnie wstyd już miliony lat do przodu za ludzkość. Thx, Ridley.


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - military - 09-10-2015

(08-10-2015, 20:41)Lawrence napisał(a): Może to i dziwne, ale mnie poniekąd ciekawi jednak planeta Inżynierów. 

Chyba że Ridley w ostatniej chwili zmieni zdanie i uzna, że warto przenieść akcję na LV-426. Albo po prostu zrobi kopiuj-wklej planety z jedynki, bo w sumie czemu inna planeta na której żyli ci sami kosmici miałaby się znacząco różnić. 


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Pelivaron - 22-10-2015

http://www.hollywoodreporter.com/news/thor-ragnarok-alien-film-set-833882

Zdjęcia w Australii w przyszłym roku. Potwierdzone.


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - Lambon - 12-11-2015

Obcy bratem Ripley?


RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost: Part 1 - military - 12-11-2015

Czemu "obcy bratem Ripley"? Swoją drogą, w tekście moim zdaniem źle odczytano wypowiedź Scotta o tym, że "zabrano mu drugiego". To chyba oczywiste, że mówił o Aliens, a nie o Blomkampowym Obcym.