![]() |
|
MasterKadr 2013 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: MasterKadr 2013 (/Thread-MasterKadr-2013--3152) |
RE: MasterKadr 2013 - Doveling - 23-03-2013 Boisz się, że będziemy mieli sytuację jak w lidze hiszpańskiej? To jeszcze nie koniec? RE: MasterKadr 2013 - Craven - 23-03-2013 (23-03-2013, 12:23)Crash napisał(a): Gratuluję zwyciężcy, dziękuję organizatorowi, pozdrawiam resztę! Na dzień dzisiejszy... I Agnieszkę :) RE: MasterKadr 2013 - Persona non grata - 23-03-2013 Fajny MasterKadr. Dobrze, że był nacisk na najnowsze produkcje, w dodatku te znane, a nie rumuńska nowa fala. Mój prywatny wniosek z zabawy: w ogóle nie znam klasyki kina i chyba czas to zmienić. RE: MasterKadr 2013 - PropJoe - 23-03-2013 (23-03-2013, 12:07)Cassel napisał(a): (...) a PropJoe w jakieś "Love". Filmu nie widziałem, bo chyba wyszedł jakiś pseudo-epicki gniot, ale kadr skojarzył mi się z . A z rezultatów jestem bardzo zadowolony, szkoda, że przegapiłem 1 rundę, bo widzę, że mógłbym powalczyć o pozycję zaraz za podium. Gratuluję zwycięzcom. Dzięki Cassel za przygotowanie kadrów, fajnie się bawiłem. RE: MasterKadr 2013 - Lawrence - 23-03-2013 (23-03-2013, 16:20)PropJoe napisał(a): szkoda, że przegapiłem 1 rundę, bo widzę, że mógłbym powalczyć o pozycję zaraz za podium. Gratuluję zwycięzcom. Dzięki Cassel za przygotowanie kadrów, fajnie się bawiłem. Witaj w klubie :) Szkoda, że to już koniec :( Ale naturalnie gratuluję Casselowi dobrze przygotowanej zabawy. RE: MasterKadr 2013 - SonnyCrockett - 23-03-2013 Miło było kiedyś trzeba powtórzyć ;) (23-03-2013, 16:03)Persona non grata napisał(a): Fajny MasterKadr. Dobrze, że był nacisk na najnowsze produkcje, w dodatku te znane, a nie rumuńska nowa fala. Mój prywatny wniosek z zabawy: w ogóle nie znam klasyki kina i chyba czas to zmienić. A ja chętnie zagrałbym w MasterKadra z wykluczeniem filmów z XXI w. czuję że wtedy miałbym dużo lepsze wyniki :P RE: MasterKadr 2013 - Hannibal - 23-03-2013 Dziękuję za zabawę, organizatorowi i uczestnikom. W następnej edycji poproszę więcej kadrów z lat 70, 80 i 90 :) RE: MasterKadr 2013 - Donia Agata - 24-03-2013 Dzięki wszystkim za zabawę. Podziękowania dla Cassela, jako organizatora. No cóż i mnie pozostaje pożałować, że nie wzięłam udziału w pierwszej rundzie, bo fajnie było od samego początku. Wnioski - mam spore zaległości z nowości, ale nie żałuję. Mam swe małe porażki, np. "Aż poleje się krew" którego kadru nie poznałam, resztę przemilczę. Ale i małe sukcesy, z których jestem dumna, zaliczam do nich m.in. "Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady". No to co, do następnego MasteraKadru! :) Oczywiście, szczere gratulacje dla tych co na pudle!! :) RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 23-09-2013 Nudzę się, niech ktoś wreszcie zrobi nową grę. :) RE: MasterKadr 2013 - Craven - 24-09-2013 Za mną chodziło zrobić ale to chyba najwyżej jedną rundkę. No i nie wcześniej niż w weekend ;) RE: MasterKadr 2013 - Bogdan - 24-09-2013 Mierzwiak, zrób drugą część plakatowego konkursu! :) RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 24-09-2013 "Najwyżej jedną rundkę" to se można robić w tym temacie: http://forumkmf.pl/Thread-Foto-guess A jakby Mierzwiak miał robić MasterPlakat, toby już dawno zrobił. Tu trzeba kogoś z wizją, a nie jakieś półśrodki. :) RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 29-10-2013 Koledzy, chcecie Av... MasterKadra? Mam setkę obrazków, można by z tego zrobić fajne trzy rundki. :) RE: MasterKadr 2013 - Craven - 29-10-2013 Ja chętnie, może po nim ocenię które z mojej trzydziestki są zbyt przejebane a które za łatwe. RE: MasterKadr 2013 - Persona non grata - 29-10-2013 Jestem na tak. RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 29-10-2013 Jakby co, to 1 listopada wystartujemy. RE: MasterKadr 2013 - Lawrence - 29-10-2013 Super, tym razem się nie spóźnię tak jak ostatnim razem. RE: MasterKadr 2013 - Donia Agata - 30-10-2013 Cytat:Mam setkę obrazków, można by z tego zrobić fajne trzy rundki. :)Można by, czemu nie? :) Już czekam w blokach startowych. :) RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 01-11-2013 MASTERKADR – listopad 2013 No to parę słów wstępu. Oto mój czwarty MasterKadr na tym forum. Tym razem będzie trochę mniej zdjęć do odgadnięcia niż ostatnim razem w marcu. Zasad gry nie podaję, bo są doskonale znane, a przypomnieć je sobie możecie na pierwszej stronie tego wątku (nawet nalegam, żeby nie było nieporozumień). Wszystkie screeny robiłem sam, jak zwykle zresztą. Pochodzą z DVD, z nagrań z telewizji (polecam, fajnie jest mieć telewizję i płacić abonament ;), a niektóre ujęcia nawet z YT. Filmy są najróżniejsze. Sporo kadrów to nowości z ostatniego półrocza, poza tym trochę staroci (najstarszy kadr to chyba z lat 50.), kilka polskich akcentów i nieco golizny. Oto zestaw nr 1. Czas nadsyłania odpowiedzi: poniedziałek, godz. 16:30. I nie, nie musicie podawać daty powstania w przypadku nowych lub starych wersji filmu. ;) RE: MasterKadr 2013 - decard - 01-11-2013 Jest golizna? Jestem kupiony :) |