Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Wonder Woman (2017) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: Wonder Woman (2017) (/Thread-Wonder-Woman-2017--4141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Proteus - 15-07-2016

Podoba mi się kolor jej "gorsetu". Jak taka przetarta miedz. Nosiła to w BvS?


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - zombie001 - 15-07-2016

Nosiła. Tylko kolory były mniej nasycone - w sumie po 100 latach bardziej wyblakły kostium w "BvS" nawet uzasadniony był :P

 


Z tym, że w "JL" podobno też ma nosić bardziej kolorowy strój, więc tyle jeśli chodzi o logikę i spójność wizualną..



Juby napisał(a):Zdjęcia do WW zakończono zanim zdjęcia do nowego Wolverine'a się zaczęły, a premierę ma i tak 3 miesiące później! Czy znowu po ponad rocznej postprodukcji czekają nas efekty CGI rodem z gier na PS3? Mam nadzieję, że nie.

Strona wcześniej


Juby napisał(a):Zdjęcia do Doktora Strange'a właśnie się zakończyły. Premiera - za 7 miesięcy.
Zdjęcia do nowego Wolverine'a zaczną się pod koniec kwietnia. Premiera - 10 miesięcy później.
Zdjęcia do Wonder Woman zakończą się w tym miesiącu. Premiera - 2 czerwca 2016, czyli za 14 miesięcy.

Ten Warner. Ciekawy czy chociaż tym razem tak dużo czasu na post-produkcję zaowocuje lepszym CGI.



Robisz się wręcz monotonny, a efektywność Twoich postów spada =/


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 15-07-2016

Nosiła, ale w filmie cały jej kostium wyglądał jak jednobarwna, szarobura zlepka. Dlatego te fotki są takie fajne, w końcu Gal wygląda jak wyglądać powinna, jej kostium jest kolorowy, ona śliczna - 100% Wonder Woman jakiej oczekiwałem. Ciekawe tylko czy i tym razem nie zmasakrują jej przesadzonym color-timingiem, bo wcześniej opublikowane ujęcia pokazywały film "na zielono".

(15-07-2016, 20:34)zombie001 napisał(a): Robisz się wręcz monotonny, a efektywność Twoich postów spada =/

A ty naskakujesz na mnie zawsze gdy cisnę z DCEU. Nie przestanę dopóki będą dawać dupy, a od 2015 dają po całości.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - zombie001 - 15-07-2016

Bo nawet po tej 3 miesięcznej przerwie - jesteś nieziemsko monotonny.



Ok. Napisałeś raz, że według Ciebie: zjebali.

Luz. Blues. Nie miałbym nic do tego, ale ty mielisz w kółko to samo, przez niemal wszystkie tematy o DCEU...


Ileż kurva można tego słuchać...


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 15-07-2016

(15-07-2016, 21:03)zombie001 napisał(a): Ok. Napisałeś raz, że według Ciebie: zjebali.

Ciężko napisać to raz w czasie przeszłym, skoro o filmach DCEU jest głośno co kilka dni i pomijając SS, zazwyczaj coś zjebują. ;)


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Mierzwiak - 15-07-2016

(15-07-2016, 21:03)zombie001 napisał(a): Ileż kurva można tego słuchać...
Forum ma formę tekstową, nie audio, więc niczego nie musisz tu słuchać. Czytać również też jeśli ci przeszkadza.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - zombie001 - 15-07-2016

No wierz Mierzwiak, trudno to wyselekcjonować skoro czasami Juby pisze coś nowego i sensownego =/


Cytat:Ciężko napisać to raz w czasie przeszłym, skoro o filmach DCEU jest głośno co kilka dni i pomijając SS, zazwyczaj coś zjebują. ;)

Można też napisać, że wszystkie filmy, których w jakiś sposób tknie się Snyder, są skończone i.. na tym poprzestać.

A najlepiej to sobie walnij jakąś sygnaturkę typu: "DCEU is DOOMED" i koniec historii =/


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Wawrzyniec - 16-07-2016

Bez przesadyzmu. Juby jedzie po WB, bo jego zdaniem ciągle są nowe rzeczy do jechania. Mi się to czyta dobrze. To nie jest poziom, swojego czasu, Gieferga. Bardzo lubię czytać jego posty, ale ciągłego narzekania na Skyfall nawet ja nie dałem rady wytrzymać. :P


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 16-07-2016

Cytat: Juby jedzie po WB, bo jego zdaniem ciągle są nowe rzeczy do jechania.

Krytyka filmów to jedno, ale to już któryś raz kiedy się dowala do tego ile czasu im zajmuje postprodukcja. Ileż k***a można? Cóż, widać wygrany plebiscyt zobowiązuje.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gal Anonim - 16-07-2016

Ile mozna narzekac na czyjes narzekanie? Jesli kogoś to boli to są trzy opcje: dyskutujesz, klikasz "ignoruj" albo znajdujesz sobie życie. :) Jezeli narzekanie Jubego wam przeszkadza to usiądźcie w fotelu, przytulcie swoją drugą połówkę i zajmijcie się czymś pozyteczniejszym. Żeby to narzekanie na narzekanie chociaz bylo zabawne czy dowcipne, nawet suchar, zeby polecial, a tu widze, ze jeden z drugim bluzga, bo komus cos sie nie podoba. Caly swiat kobiet* na was czeka, a wy sie wkurzacie na Jubego w tym czasie. :)

*albo mężczyzn. Co kto lubi, ja biore jak leci na przyklad. (Pozdro, Bucho, call me. :*)


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 16-07-2016

Cytat:Ile mozna narzekac na czyjes narzekanie?

Lepsze to niż narzekanie na czyjeś narzekanie na czyjeś narzekanie.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Krismeister - 22-07-2016

[Obrazek: 13708397_10154313441628926_7147998445574202230_o.jpg]
Gadot wstawiła na fejsie. Obrzydlistwo.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - RysuMack - 22-07-2016

Właśnie miałem wstawiać, mnie się podoba i to bardzo, ale tło do kitu, ale i tak jest lepszy niż wiele plakatów do BvS.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Mierzwiak - 22-07-2016

Póki co najlepszy plakat do filmów z unuwersum DC. Podoba mi się.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - zombie001 - 22-07-2016

Ale, ale, ale...

tam jest niebieski, czerwony i ten złoty kolor????
Jak tak można ja się pytam, JAK TAK MOŻNA?

Gdzie jest Zack? Kto to zatwierdzał? Gdzie SZAROBURY FILTR!






RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - RysuMack - 22-07-2016

Plakat z comic con, ale teraz mogą szaleć z kolorami i tłumaczyć, że przez te wszystkie lata, aż do BvS, zbroja "wyblakła" :)


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - zombie001 - 22-07-2016

Taa..

Tyle, że jak wcześniej pisałem, w "JL" podobno też ma kostium bardziej nasycony kolorami.

Hmm. Tak więc.. Ciekawe jak bardzo kolorystyka pierwszych materiałów, będzie odbiegać od zwiastuna z SDCC =/


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - RysuMack - 22-07-2016

W Justice League i tak pewnie będzie mieć nowy strój, żeby hajs z zabawek się zgadzał, a jak nie to oleją temat, z resztą wg plotek Bacio ma grać rolę Starka w DC, sprawi sobie nowy kubrak, Flashowi, to i może WW.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Proteus - 22-07-2016

W pytkę plakat. Definicja superbohaterskiego postera.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - szopman - 22-07-2016

I nie można było odrazu takiego spoko stroju dać?
Plakat mega fajny, ale filmu i tak raczej nie mam ochoty oglądać.