Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oppenheimer (2023) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Filmy Christophera Nolana (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Christophera-Nolana--60)
+---- Wątek: Oppenheimer (2023) (/Thread-Oppenheimer-2023--5820)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Oppenheimer (2023) - Spoilerowo - 24-04-2022

zastanawia mnie co tam Nolan chce nowego, odkrywczego pokazać czy to będzie styl Dunkierki poszatkowany czasowo na różne miejsca gdzie konstrukcja bomby będzie tłem czy dostaniemy jakiś szpiegowski film może w stylu Incepcji

najbardziej zaśmieję jak wjedzie w pierwszych 15 minutach filmu nolanowski styl czyli tłumaczenie jakiegoś naukowca jakie zadanie i konstrukcję ma bomba atomowa i to tyle o samej bombie


RE: Oppenheimer (2023) - simek - 24-04-2022

(24-04-2022, 17:17)Spoilerowo napisał(a): szpiegowski film może w stylu Incepcji
Nolan wszystkich zaskoczy i tak naprawdę będzie to szpiegowski film o budowie... rosyjskiej bomby atomowej Uśmiech


RE: Oppenheimer (2023) - Trailery Srailery - 24-05-2022

[Obrazek: 81fe77899a60b1f3med.jpg]


RE: Oppenheimer (2023) - Kryst_007 - 24-05-2022

Kurde. Czy aby na pewno nie jest to fan-made? xD


RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 24-05-2022

Oczywiście, że fan-made. Główny bohater z petem na plakacie promującym hollywoodzką superprodukcje?


Oppenheimer (2023) - srebrnik - 24-05-2022

Samo zdjęcie było widziane już dawno


RE: Oppenheimer (2023) - Trailery Srailery - 25-05-2022

(24-05-2022, 21:54)Mental napisał(a): Oczywiście, że fan-made. Główny bohater z petem na plakacie promującym hollywoodzką superprodukcje?

W takim razie przepraszam, sam dałem się wkręcić. Zostawiam, niech mi przypomina, że trzeba jednak wszystko sprawdzać.


RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 04-06-2022





RE: Oppenheimer (2023) - RagnarMartens - 21-07-2022





RE: Oppenheimer (2023) - RagnarMartens - 21-07-2022

Plakacik ciekawy Uśmiech

[Obrazek: FYJtMnmVsAEEOnF?format=jpg&name=4096x4096]


RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 21-07-2022

Tak sobie teraz myślę, że znacznie lepszy byłby tytuł "The Destroyer of Worlds".


RE: Oppenheimer (2023) - marsgrey21 - 21-07-2022

Ja tam się jaram, a plakat bardzo fajny.


RE: Oppenheimer (2023) - Bucho - 21-07-2022

(21-07-2022, 13:46)RagnarMartens napisał(a): Plakacik ciekawy Uśmiech

[Obrazek: FYJtMnmVsAEEOnF?format=jpg&name=4096x4096]


To dym palonych przez niego cmikow? Uśmiech


RE: Oppenheimer (2023) - Grievous - 21-07-2022

Pomysł na plakat ok, ale powinni bardziej zaakcentować grzyb atomowy. Bo tak to kojarzy się bardziej z:
[Obrazek: explosion-wolverine.gif]


RE: Oppenheimer (2023) - Kryst_007 - 21-07-2022

Ten plakacik doskonale uosabia dzisiejszą pogodę u mnie Język


RE: Oppenheimer (2023) - Derelict Machine - 21-07-2022

Strasznie marny plakat.


RE: Oppenheimer (2023) - RagnarMartens - 21-07-2022

Wyciek trailera na tik toku.

https://www.tiktok.com/@film_fanatic/video/7122889964895063342?_t=8UAwMqUdYFp&_r=1


RE: Oppenheimer (2023) - marsgrey21 - 21-07-2022

Gardzę tiktakiem, widziałem na Reddit, bez szału, ale teaser to teaser.


RE: Oppenheimer (2023) - Trailery Srailery - 28-07-2022




RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 28-07-2022

Nolan, słuchaj, zmień tytuł na:

THE
DESTROYER
OF
WORLDS

a gwarantuje ci, że film zarobi $300+ mln więcej.