![]() |
|
Oppenheimer (2023) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Christophera Nolana (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Christophera-Nolana--60) +---- Wątek: Oppenheimer (2023) (/Thread-Oppenheimer-2023--5820) |
RE: Oppenheimer (2023) - Spoilerowo - 24-04-2022 zastanawia mnie co tam Nolan chce nowego, odkrywczego pokazać czy to będzie styl Dunkierki poszatkowany czasowo na różne miejsca gdzie konstrukcja bomby będzie tłem czy dostaniemy jakiś szpiegowski film może w stylu Incepcji najbardziej zaśmieję jak wjedzie w pierwszych 15 minutach filmu nolanowski styl czyli tłumaczenie jakiegoś naukowca jakie zadanie i konstrukcję ma bomba atomowa i to tyle o samej bombie RE: Oppenheimer (2023) - simek - 24-04-2022 (24-04-2022, 17:17)Spoilerowo napisał(a): szpiegowski film może w stylu IncepcjiNolan wszystkich zaskoczy i tak naprawdę będzie to szpiegowski film o budowie... rosyjskiej bomby atomowej
RE: Oppenheimer (2023) - Trailery Srailery - 24-05-2022
RE: Oppenheimer (2023) - Kryst_007 - 24-05-2022 Kurde. Czy aby na pewno nie jest to fan-made?
RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 24-05-2022 Oczywiście, że fan-made. Główny bohater z petem na plakacie promującym hollywoodzką superprodukcje? Oppenheimer (2023) - srebrnik - 24-05-2022 Samo zdjęcie było widziane już dawno RE: Oppenheimer (2023) - Trailery Srailery - 25-05-2022 (24-05-2022, 21:54)Mental napisał(a): Oczywiście, że fan-made. Główny bohater z petem na plakacie promującym hollywoodzką superprodukcje? W takim razie przepraszam, sam dałem się wkręcić. Zostawiam, niech mi przypomina, że trzeba jednak wszystko sprawdzać. RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 04-06-2022 RE: Oppenheimer (2023) - RagnarMartens - 21-07-2022 RE: Oppenheimer (2023) - RagnarMartens - 21-07-2022 Plakacik ciekawy ![]() RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 21-07-2022 Tak sobie teraz myślę, że znacznie lepszy byłby tytuł "The Destroyer of Worlds". RE: Oppenheimer (2023) - marsgrey21 - 21-07-2022 Ja tam się jaram, a plakat bardzo fajny. RE: Oppenheimer (2023) - Bucho - 21-07-2022 (21-07-2022, 13:46)RagnarMartens napisał(a): Plakacik ciekawy To dym palonych przez niego cmikow?
RE: Oppenheimer (2023) - Grievous - 21-07-2022 Pomysł na plakat ok, ale powinni bardziej zaakcentować grzyb atomowy. Bo tak to kojarzy się bardziej z:
RE: Oppenheimer (2023) - Kryst_007 - 21-07-2022 Ten plakacik doskonale uosabia dzisiejszą pogodę u mnie
RE: Oppenheimer (2023) - Derelict Machine - 21-07-2022 Strasznie marny plakat. RE: Oppenheimer (2023) - RagnarMartens - 21-07-2022 Wyciek trailera na tik toku. https://www.tiktok.com/@film_fanatic/video/7122889964895063342?_t=8UAwMqUdYFp&_r=1 RE: Oppenheimer (2023) - marsgrey21 - 21-07-2022 Gardzę tiktakiem, widziałem na Reddit, bez szału, ale teaser to teaser. RE: Oppenheimer (2023) - Trailery Srailery - 28-07-2022 RE: Oppenheimer (2023) - Mental - 28-07-2022 Nolan, słuchaj, zmień tytuł na: THE
DESTROYER
OF
WORLDS
a gwarantuje ci, że film zarobi $300+ mln więcej.
|