Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co sądzicie o Klubie Miłośników Filmu - tylko szczerze ;) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: Co sądzicie o Klubie Miłośników Filmu - tylko szczerze ;) (/Thread-Co-s%C4%85dzicie-o-Klubie-Mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-Filmu-tylko-szczerze--7)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- Snuffer - 24-08-2007

Także nie chce się podlizywać :D Ale sama stronka jak i forum - zajebista rzecz. Gratuluję .


- qrycha - 24-08-2007

Potęga!!! Oby tak dalej :D


- Danus - 11-10-2007

Bardzo dobra strona jak i forum, chociaz jest o wiele za malo recenzji dvd, o wiele za malo:(


- Glut - 14-10-2007

Sądzę to, że gdyby nie stronka KMF to bym teraz filmów nie oglądał. Tylko bym na jakieś gówna do kina chodził. :))


- Tomkiewicz - 19-10-2007

Świetna strona !
I od razu, istotna dla mnie sprawa - kolorystyka forum :wink:
Jako, że nie znoszę jasnych "podkładów" w kontekście korzystania z komputera, to ciemne tło strony tego forum - jak i zresztą całego serwisu - jest balsamem dla moich oczu.
Inne, ważniejsze refleksje zostawiam sobie na najbliższą przyszłość.

To mój pierwszy post, dlatego też przy okazji -witam serdecznie !

Tomek


- Tomkiewicz - 23-10-2007

Kolejna opinia dotycząca tym razem recenzji.
Ich poziom jest po prostu rewelacyjny. Niektóre z nich to prawdziwe perełki, niezależnie, czy się z nimi zgadzam czy też nie.
Przydałoby się ich więcej.


- Hildek - 03-03-2008

Recenzje i analizy- świetna rzecz. A cały ten pomysł z członkostwem w klubie jest rewelacyjny. Różnorodność tematyczna w serwisie jest na prawde pociągająca. I genialny dział Efektów Specjalnych, Yeah :D


- Craven - 05-03-2008

To ja spróbuję przerwać wazeliniarski ciąg :twisted:

Śledzę stronę KMF przez około pięciu lat i cóż - rozwinęła się mocno. Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu znacznie wytraciła tempo, ale mogę się mylić. Minusem jest niestety to, że w moim odczuciu zmieniły się teksty. Dawniej widziałem soczyste recenzje fanów kochających kino, natomiast ostatnimi czasy (ok. rok temu, obecnie rzadziej zaglądam, więc nie podejmę się opinii) spotykałem się z niesympatycznym zmanierowaniem a czasem wręcz egzaltacją, co zupełnie mi nie podeszło.

Ale cóż to :-) wciąż strona jest bardzo rzetelna, zwraca uwagę na filmy i różności które normalnie można by przegapić. Uwielbiam analizy i zestawienia wszelkiej maści, plebistyty. Nieocenione są dla mnie działy Directors Cut i FX.

PS. Sorki jak ktoś się poczuł urażony, ale w temacie pisało, że ma być szczerze...


- desjudi - 05-03-2008

chodzi o jakiś konkretnych autorów?


- Craven - 05-03-2008

Naprawdę nie potrafię powiedzieć. Ale wątpię bo nie kojarzę kto co napisał - tzn wchodząc na stronę rozpoznaję część nicków, ale za nic nie powiedziałbym "Dux to napisał fajną reckę XXX" albo "ALIEEN pamiętam, że napisał kiepszczastą reckę YYY". Ciebie kojarzę po Celuloidowym Fetyszyście, ale to specyficzna forma która ułatwia identyfikację piszącego. No i po recce 300, której poświęciłem notkę na blogu :D


- Jakuzzi - 05-03-2008

Cienko w takim razie opinia o niesympatycznym zmanierowaniu czy egzaltacji pobrzmiewa. Ja np. nie przypominam sobie, zebym odniosl podobne wrazenie podczas lektury tekstow.


- desjudi - 05-03-2008

no tak właśnie nie wiem o co chodzi. ostatnio jakiś czytelnik napisał mi, że jestem zmanierowany i *ujowo piszę, ale chyba Crovenowi nie o mą zajebistą personę chodzi 8) bo laurkę małą mi wystawił o tutaj http://craven.polter.pl/,blog.html?2549

:P


- Craven - 05-03-2008

Ano nie :) bo np. tamta recka nie jest zmanierowana ani egzaltowana. Jest fajna tylko ciut "pusta" :)


- Mefisto - 11-03-2008

widzę, że Hitch też nie wytrzymał i się zaklubował :D


- Hitch - 11-03-2008

Sami mnie wzieli, ja chcialem tylko kolejny tekst napisac :)


- Arahan - 26-05-2008

Teraz coś ode mnie.
Najpierw plusy:
+ dobra oprawa graficzna,
+ rzetelne i sumienne recenzje,
+ sporo ciekawych działów (FX, muzyka, itp),
+ relacje ze zjazdów (uwielbiam czytać :D)

A teraz łyżka dziegciu do tej beczki miodu ;):
- wiele recenzji nie działa ( Seria Die Hard),
- słabo rozwija się dział DVD.

Pozdrawiam.


- DUX - 26-05-2008

Drogi Arahanie, przede wszystkim dziękuję za miłe słowa pod adresem KMF :). Jeśli chodzi o niedziałające linki, takowe zdarzają się, albowiem z serwera usunęliśmy w swoim czasie mnóstwo starych, słabych, kiepsko oprawionych tekstów, a linków do nich (które znajdują się w różnych miejscach) już nie. Staramy się sukcesywnie usuwać niedziałające odnośniki - możesz powiedzieć gdzie na naszej stronie jest link prowadzący do Die Hard?? I sprawa druga, czyli dział DVD. Otóż Jacek prowadzi go sam, więc rozbudowa działu uzależniona jest od wolnego czasu i chęci jednego człowieka. Po Twoim wpisie postraszyłem Jacka widmem zamknięcia działu DVD i odpisał mi, żebym tego nie robił i że recki nowych wydań będą się pojawiać ;). Nie wiem kiedy i czy się pojawią, ale tak to już jest z naszą stroną, że tworzymy ją w wolnych chwilach i zdarza się, że ten lub tamten dział, może być nieaktualizowany nawet i przez rok ;)


- Arahan - 26-05-2008

Dzięki za odpowiedź DUX. Błąd z Die Hard już został wyeliminowany, nie widzę go, pamiętam, że swego czasu trafiłem na niego kilka razy :).

Co do reszty strony to cieszę się, że cały czas nad nią pracujecie bo jest to chyba jedyny serwis poświęcony kinu na którym można przeczytać naprawdę dobre recenzje i który posiada tak wiele działów w miarę systematycznie uzupełnianych. To także jedyna strona poświęcona kinematografii, gdzie można konkretnie i kulturalnie porozmawiać na forum i wymienić się argumentami, brak tutaj trolli.

Tak czy siak życzę powodzenia w dalszej działalności, a ja będę się starał kiedyś do Was dołączyć. Taki cel mam ;p, albo chociaż gościnnie coś napisać ;)


- Arahan - 29-05-2008

Mam taką propozycję. Strona jest bardzo popularna i fajnie by było, gdyby KMF zbliżył się do ludzi.

Moim pomysłem jest wprowadzenie na forum działu: RECENZJE.
Tam ludzie nie należący do klubu mogli by pisać swoje recki, a najlepsze były by umieszczane na stronie z dopiskiem "recenzja gościnna".

Jedna recenzja miesięcznie i takie uhonorowanie jakiegoś usera to chyba pomysł do strawienia ?


- romeck - 29-05-2008

Każdy, czy to użytkownik forum, czy osoba z zewnątrz, może opublikować swój tekst na stronie KMF, co zdarza się naprawdę często. Jedynym warunkiem jest tylko poziom tekstu (który to jest pojęciem bardzo elastycznym). I pod tym względem nic się nie zmieniło. Żadne dodatkowe komplikacje czy udziwnienia nie są potrzebne. Jeśli ktoś coś napisał sensownego, wysyła to do DUXa, a DUX akceptuje (lub nie) i podsyła do obróbki. I to wsjo.

A jeśli ktoś potrzebuje natychmiast przelać na forum swoje myśli, to w każdej chwili może to zrobić wybierając odpowiedni temat.