Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



- Mental - 19-05-2007

PO PROSTU ORGAZM!!!!

jasna cholera madafaka twoja stara!!! scena, w której Rambo zamienia na mięso kierowce jeepa, już przeszła do historii. chyba poprosze, żeby mnie zamrozili ma jakiś rok, bo nie wytrzymam do premiery :)

ten tekst będziemy recytować w środku nocy:
"killing is easy as breathing"


- apone - 19-05-2007

Wspominałem coś, że JR będzie się oglądało równie dobrze jak trzy poprzednie części? Wrong. Orgazm murowany. Rambo powrócił i ma się dobrze. To będzie największa rozwałka od czasu... misji Johna w Afganistanie :)


- Mierzwiak - 19-05-2007

No dobra, te sceny są świetne, ale czy tylko ja zauważyłem okropne dialogi i niesamowicie drewnianą laskę z którą rozmawia Sly?


- Mental - 19-05-2007

Mierzwiak, sorry, ale Rambo to nie dialogi tylko one-linery :)

tekst "killing is easy as breathing" bije na głowę wszystko, co ukazało sie w kinie akcji od 15 lat. albo słynne: "Not my business", tyle że tym razem przy akompaniamencie pobrzękującego młota kowalskiego.

a ta laska jest NORMALNA. ma lekko ze 40 lat, wygląda mi na panią reporter, która walczy o prawa człowieka w rezerwacie dla kanibali. trailer pozbawiony jest zupełnie młodzieżowych pierdół, czyli zero gołych dup, modelek, opalenizny z plaży, mtv i innego syfu. oldschool na maksa.


- Mental - 19-05-2007

słuchajcie, mam takie głupie pytanie :) czy na pewno wszystkie sceny z trailera dostaną się do filmu? JR ma jak na razie status NR, a samo promo jest tak hardcore'owe, że po prostu nie wierze własnym oczom. żyjemy w poronionych czasach - żeby zwiększyć oglądalność wśród małolatów, celowo łagodzi się wydźwięk filmów.


- Jakuzzi - 19-05-2007

Mierzwiak napisał(a):No dobra, te sceny są świetne, ale czy tylko ja zauważyłem okropne dialogi i niesamowicie drewnianą laskę z którą rozmawia Sly?

I w ogole te ujecia jakies toporna reka krecone. :P
Wrzucic do zwiastunu kilka scen z wyrywaniem grdyk, masakrowaniem bebechow, rozchlapywaniem flakow oraz ucinaniem glow i od razu mega-podnieta? I don't get it.


- tomashec - 19-05-2007

sie kurde wrazliwy widz znalazl:) chlopie to rambo!


- Jakuzzi - 19-05-2007

Tez mi uzasadnienie. W trzech poprzednich czesciach flaki tak nie lataly.


- Mierzwiak - 19-05-2007

Mental napisał(a):a ta laska jest NORMALNA. ma lekko ze 40 lat, wygląda mi na panią reporter, która walczy o prawa człowieka w rezerwacie dla kanibali.
Nie mówię że nie jest normalna. Mówię że wypowiada te (banalne) dialogi w sposób delikatnie mówiąc nieprzekonujący.

Radzę nacieszyć się tym trailerem póki możecie, a najlepiej pobrać go na dysk. Za góra dwa dni MPAA pewnie każe wycofać ten filmik.

A jeśli chodzi o kategorię wiekową, MPAA planuje wprowadzić Hard R dla wyjątkowo brutalnych filmów. Do czasu premiery zdążą to zrobić i pewnie tak właśnie będzie oznaczony ten film.


- tomashec - 19-05-2007

jakuz, po prostu przyzwyczailes sie juz do mdlych akcyjniakow pg-13 (nawet die hard 4 podobno to dostanie) i teraz jestes zdezorientowany. jak widac nei bruce ale sly pokazuje jak mozna ladnie nawiazac do kina akcji lat 80-tych

mpaa pewnie potnie film, ale w sumie to pewnie wyjdzie jakas wersja unrated na dvd... poza tym robi to millennium films - dosc niszowa wytwornia wiec moze ich jeszcze nie rusza:)


- Mental - 19-05-2007

a zatem potną? skurwysyny...

wszystkie filmy powinny mieć HARD R, bo życie jest HARD :)


- Jakuzzi - 19-05-2007

Jestem zdezorientowany, ale tym, ze lud zachwycil sie trailerem tylko dlatego, ze pelno w nim krwi i ludzkiego miecha :) (bo innej przyczyny znalezc nie potrafie).


- Mental - 19-05-2007

Jakuzzi, w pełni cię rozumiem :) masz prawo do lekkiej dezorientacji po latach karmienia butelką :) ja też dostrzegam braki, ale surowość i niemłodzieżowy charakter tej zajawki po prostu przetrąciły mi kręgosłup.


- Mush Room - 19-05-2007

No dawno nie widziałem tak podekscytowanego Mentala ;)

a tak, żeby jeszcze dodać coś od siebie... zresztą po co, wszyscy już powiedzieli to za mnie. ZAJEBIOZA! :D


- Jakuzzi - 19-05-2007

Mental napisał(a):Jakuzzi, w pełni cię rozumiem :) masz prawo do lekkiej dezorientacji po latach karmienia butelką :)

W takim razie wytlumacz mi, dlaczego mieso w John Rambo jest zajebiste, a w takim Hostelu czy Pile 3 juz nie.


- tomashec - 19-05-2007

juz nikomu nie jest do smiechu :twisted:


- Mierzwiak - 19-05-2007

Jakuzzi, zabawne że przywołałeś te tytuły, bo przeszło mi dzisiaj po głowie takie pytanie: czym oprócz gościa w opasce JR będzie się różnić od takiej Piły?


- Mush Room - 19-05-2007

To może ja odpowiem jak to jest w moim przypadku - dlatego, że ta przemoc w Rambo w jakiś sposób różni się od tej w Hostelu czy tam Pile. Przede wszystkim Rambo, to film przesadzony, to wiedzą nawet sami twórcy, to wszystko tryska też brakiem realizmu - oglądamy to i dobrze się bawimy. Bo to też przemoc właśnie Tarantinowska - niby ręce i nogi latają, a jednak to wszystko jest takie dla zabawy. Nie wierzymy w to co widzimy, nawet jeśli twórcy starają się być poważni.

Hostel natomiast epatuje przemocą, która stara się być maksymalnie realistyczna i maksymalnie prawdziwa. Cała atmosfera tego filmu, tak samo jak i zresztą Piły, stara się być ciężka. Tak, że nie czujemy tutaj komfortu oglądając to wszystko, ale czujemy, że to wszystko jest poważne jak cholera, a wszelkie następujące po sobie sceny są pełne przemocy, która zabawna może być tylko dla zwyroli.

Takie jest mniej więcej moje zdanie ;)


- Jakuzzi - 19-05-2007

Mush Room napisał(a):Bo to też przemoc właśnie Tarantinowska - niby ręce i nogi latają, a jednak to wszystko jest takie dla zabawy. Nie wierzymy w to co widzimy, nawet jeśli twórcy starają się być poważni.

Przyrownac mieso tarantinowskie do tego z John Rambo tez mozna, bo te pierwsze Mental nieraz juz krytykowal, tym bardziej jestem ciekaw wiec odpowiedzi. 8)


- Mierzwiak - 19-05-2007

Mush Room napisał(a):Przede wszystkim Rambo, to film przesadzony, to wiedzą nawet sami twórcy, to wszystko tryska też brakiem realizmu - oglądamy to i dobrze się bawimy. Bo to też przemoc właśnie Tarantinowska - niby ręce i nogi latają, a jednak to wszystko jest takie dla zabawy.
Naprawdę tak to postrzegasz?

Przepraszam, ale ja tutaj widzę Johna Rambo, mieszkającego w chacie kolesia, który decyduje się "zabrać głos" w słusznej sprawie i dlatego rozwala wszystkich na swojej drodze. Nie widzę w tym nic z zabawy. I wygląda to bardzo realistycznie.
Tarantino bawi się konwencjami i pokazuje nic innego jak totalnie przerysowany komiks. Jeśli widzisz to samo w trailerze Rambo, to mogę zrobić tylko tak: :shock: