![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
- Mental - 19-05-2007 PO PROSTU ORGAZM!!!! jasna cholera madafaka twoja stara!!! scena, w której Rambo zamienia na mięso kierowce jeepa, już przeszła do historii. chyba poprosze, żeby mnie zamrozili ma jakiś rok, bo nie wytrzymam do premiery :) ten tekst będziemy recytować w środku nocy: "killing is easy as breathing" - apone - 19-05-2007 Wspominałem coś, że JR będzie się oglądało równie dobrze jak trzy poprzednie części? Wrong. Orgazm murowany. Rambo powrócił i ma się dobrze. To będzie największa rozwałka od czasu... misji Johna w Afganistanie :) - Mierzwiak - 19-05-2007 No dobra, te sceny są świetne, ale czy tylko ja zauważyłem okropne dialogi i niesamowicie drewnianą laskę z którą rozmawia Sly? - Mental - 19-05-2007 Mierzwiak, sorry, ale Rambo to nie dialogi tylko one-linery :) tekst "killing is easy as breathing" bije na głowę wszystko, co ukazało sie w kinie akcji od 15 lat. albo słynne: "Not my business", tyle że tym razem przy akompaniamencie pobrzękującego młota kowalskiego. a ta laska jest NORMALNA. ma lekko ze 40 lat, wygląda mi na panią reporter, która walczy o prawa człowieka w rezerwacie dla kanibali. trailer pozbawiony jest zupełnie młodzieżowych pierdół, czyli zero gołych dup, modelek, opalenizny z plaży, mtv i innego syfu. oldschool na maksa. - Mental - 19-05-2007 słuchajcie, mam takie głupie pytanie :) czy na pewno wszystkie sceny z trailera dostaną się do filmu? JR ma jak na razie status NR, a samo promo jest tak hardcore'owe, że po prostu nie wierze własnym oczom. żyjemy w poronionych czasach - żeby zwiększyć oglądalność wśród małolatów, celowo łagodzi się wydźwięk filmów. - Jakuzzi - 19-05-2007 Mierzwiak napisał(a):No dobra, te sceny są świetne, ale czy tylko ja zauważyłem okropne dialogi i niesamowicie drewnianą laskę z którą rozmawia Sly? I w ogole te ujecia jakies toporna reka krecone. :P Wrzucic do zwiastunu kilka scen z wyrywaniem grdyk, masakrowaniem bebechow, rozchlapywaniem flakow oraz ucinaniem glow i od razu mega-podnieta? I don't get it. - tomashec - 19-05-2007 sie kurde wrazliwy widz znalazl:) chlopie to rambo! - Jakuzzi - 19-05-2007 Tez mi uzasadnienie. W trzech poprzednich czesciach flaki tak nie lataly. - Mierzwiak - 19-05-2007 Mental napisał(a):a ta laska jest NORMALNA. ma lekko ze 40 lat, wygląda mi na panią reporter, która walczy o prawa człowieka w rezerwacie dla kanibali.Nie mówię że nie jest normalna. Mówię że wypowiada te (banalne) dialogi w sposób delikatnie mówiąc nieprzekonujący. Radzę nacieszyć się tym trailerem póki możecie, a najlepiej pobrać go na dysk. Za góra dwa dni MPAA pewnie każe wycofać ten filmik. A jeśli chodzi o kategorię wiekową, MPAA planuje wprowadzić Hard R dla wyjątkowo brutalnych filmów. Do czasu premiery zdążą to zrobić i pewnie tak właśnie będzie oznaczony ten film. - tomashec - 19-05-2007 jakuz, po prostu przyzwyczailes sie juz do mdlych akcyjniakow pg-13 (nawet die hard 4 podobno to dostanie) i teraz jestes zdezorientowany. jak widac nei bruce ale sly pokazuje jak mozna ladnie nawiazac do kina akcji lat 80-tych mpaa pewnie potnie film, ale w sumie to pewnie wyjdzie jakas wersja unrated na dvd... poza tym robi to millennium films - dosc niszowa wytwornia wiec moze ich jeszcze nie rusza:) - Mental - 19-05-2007 a zatem potną? skurwysyny... wszystkie filmy powinny mieć HARD R, bo życie jest HARD :) - Jakuzzi - 19-05-2007 Jestem zdezorientowany, ale tym, ze lud zachwycil sie trailerem tylko dlatego, ze pelno w nim krwi i ludzkiego miecha :) (bo innej przyczyny znalezc nie potrafie). - Mental - 19-05-2007 Jakuzzi, w pełni cię rozumiem :) masz prawo do lekkiej dezorientacji po latach karmienia butelką :) ja też dostrzegam braki, ale surowość i niemłodzieżowy charakter tej zajawki po prostu przetrąciły mi kręgosłup. - Mush Room - 19-05-2007 No dawno nie widziałem tak podekscytowanego Mentala ;) a tak, żeby jeszcze dodać coś od siebie... zresztą po co, wszyscy już powiedzieli to za mnie. ZAJEBIOZA! :D - Jakuzzi - 19-05-2007 Mental napisał(a):Jakuzzi, w pełni cię rozumiem :) masz prawo do lekkiej dezorientacji po latach karmienia butelką :) W takim razie wytlumacz mi, dlaczego mieso w John Rambo jest zajebiste, a w takim Hostelu czy Pile 3 juz nie. - tomashec - 19-05-2007 juz nikomu nie jest do smiechu :twisted: - Mierzwiak - 19-05-2007 Jakuzzi, zabawne że przywołałeś te tytuły, bo przeszło mi dzisiaj po głowie takie pytanie: czym oprócz gościa w opasce JR będzie się różnić od takiej Piły? - Mush Room - 19-05-2007 To może ja odpowiem jak to jest w moim przypadku - dlatego, że ta przemoc w Rambo w jakiś sposób różni się od tej w Hostelu czy tam Pile. Przede wszystkim Rambo, to film przesadzony, to wiedzą nawet sami twórcy, to wszystko tryska też brakiem realizmu - oglądamy to i dobrze się bawimy. Bo to też przemoc właśnie Tarantinowska - niby ręce i nogi latają, a jednak to wszystko jest takie dla zabawy. Nie wierzymy w to co widzimy, nawet jeśli twórcy starają się być poważni. Hostel natomiast epatuje przemocą, która stara się być maksymalnie realistyczna i maksymalnie prawdziwa. Cała atmosfera tego filmu, tak samo jak i zresztą Piły, stara się być ciężka. Tak, że nie czujemy tutaj komfortu oglądając to wszystko, ale czujemy, że to wszystko jest poważne jak cholera, a wszelkie następujące po sobie sceny są pełne przemocy, która zabawna może być tylko dla zwyroli. Takie jest mniej więcej moje zdanie ;) - Jakuzzi - 19-05-2007 Mush Room napisał(a):Bo to też przemoc właśnie Tarantinowska - niby ręce i nogi latają, a jednak to wszystko jest takie dla zabawy. Nie wierzymy w to co widzimy, nawet jeśli twórcy starają się być poważni. Przyrownac mieso tarantinowskie do tego z John Rambo tez mozna, bo te pierwsze Mental nieraz juz krytykowal, tym bardziej jestem ciekaw wiec odpowiedzi. 8) - Mierzwiak - 19-05-2007 Mush Room napisał(a):Przede wszystkim Rambo, to film przesadzony, to wiedzą nawet sami twórcy, to wszystko tryska też brakiem realizmu - oglądamy to i dobrze się bawimy. Bo to też przemoc właśnie Tarantinowska - niby ręce i nogi latają, a jednak to wszystko jest takie dla zabawy.Naprawdę tak to postrzegasz? Przepraszam, ale ja tutaj widzę Johna Rambo, mieszkającego w chacie kolesia, który decyduje się "zabrać głos" w słusznej sprawie i dlatego rozwala wszystkich na swojej drodze. Nie widzę w tym nic z zabawy. I wygląda to bardzo realistycznie. Tarantino bawi się konwencjami i pokazuje nic innego jak totalnie przerysowany komiks. Jeśli widzisz to samo w trailerze Rambo, to mogę zrobić tylko tak: :shock: |