![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
- maciej - 27-04-2006 też mam pytanie... w dzieciństwie oglądał pare razy mój wujek pewien horror... był strasznie głupi ale ja jako małe dziecko sie bałem. pamietam z niego tyle że był tam jakiś potwór z długą szyją i mówił: połknę twoją duszę. była tam też jakaś piła łańcuchowa... wiecie??? - Landers - 27-04-2006 To może być 'Evil Dead 2'. - wujekhaker - 27-04-2006 a co z moim filmem ?? :roll: - military - 27-04-2006 Nie znam odpowiedzi na pytanie wujekhakera, ale ja też zapytam o film. A nawet o dwa. Oba z lat 80-tych czy 70-tych. 1. Widziałem go wieki temu na kiepskim vhs-ie, pamiętam też że był durny niesamowicie, ale i całkiem zabawny. Fabuła kręciła się wokół... goryla-karateki. Nic więcej nie pamiętam. Tylko małpę, która znała karate. 2. Taki horror, czy też może thriller, o człowieku który nosił w sobie jakiegoś pasożyta, a żeby powstrzymywać jego "działanie" robił sobie jakieś zastrzyki... Film był bardzo ponury (jak dla mnie i jak na tamte czasy) i chyba grał w nim jakiś drugoligowy, ale dość znany aktor. - Karol - 27-04-2006 Gieferg napisał(a):EDIT: dobra chyba już mam, "Relikt" W ostatni weekend leciał w TV. Gniot jakich mało ;). - Karol - 27-04-2006 wujekhaker napisał(a):Teraz ja wam zrobie burzę mózgów. Na imdb doszedłem tylko do czegoś takiego: http://www.imdb.com/title/tt0118820/ ...ale o filmie nic nie napisano, wątpię czy to to. Będę szukał dalej :). - wujekhaker - 28-04-2006 sądząc po ocenie to raczej nie to, bo film był naprwde fajny. Koleś był bardzo dobry i żołnierze nie mogli sobie z nim poradzić. - nexus - 01-05-2006 Film ten jest najprawdopodobniej niemy. W każdym razie napewno sprzed 1940r. Jedyne co z niego pamiętam to to że gość chodził po jakichś budowanych wieżowcach [a dokładniej po metalowych szkieletach] by w finale - i to chyba jest w tym najważniejsze - zawisnąć na wskazówkach wielkiego zegara. Co to za film :?: Najpierw podejrzewałem że jest to któryś z filmów Chaplina. Jednak po obejrzeniu kilkudziesięciu jego filmów stwierdziłem że jednak się myliłem :o - maciej - 01-05-2006 hehe może powrót do przyszłości - Jakuzzi - 01-05-2006 Metropolis? - tomashec - 01-05-2006 jak dla mne to mi wyglada na jeden z filmow komika bustera keatona. chyba ze to komedia nie byla. - nexus - 01-05-2006 no właśnie to była komedia buster keaton? jego też podejrzewałem, aczkolwiek jeszcze nie sprawdziłem. EDIT oczywiście chodziło o Harolda Lloyd i jego film Jeszcze wyżej (Safety Last) z 1923r. http://www.pancakeparlour.com/History/History/GiantClock/giantclock.html - Mefisto - 02-05-2006 to na pewno jeszcze wyżej - wstyd nie znać tego filmu w ogóle :| - Jakuzzi - 02-05-2006 Dlaczego? Ja szczerze mowiac nigdy nawet nie slyszalem tego tytulu, a wstyd mi jakos nie jest. ;) - Mefisto - 02-05-2006 ano dlatego, że to klasyk i absolutny majstersztyk komedii :) Zresztą niech tylko Adi tu zajrzy ;) - Jakuzzi - 02-05-2006 No chyba ze tak. Ja nie znaju.. ;) - Don Vito - 03-05-2006 Mój kolega wczoraj w rozmowie na gg powiedział coś takiego: mój kolega napisał(a):heh.. to mi przypomniało o filmie z Travoltą, jaki oglądałem jakiś czas temu... o rozprawie między ludźmi z jakiegoś małego misteczka z wielką koropracją o skażenie terenu i spowodowanie śmierci dzieci... Wie ktoś jaki to film? Byłbym wdzięczny za informacje. - Tyler Durden - 03-05-2006 "Adwokat" z 1998. Zresztą jak się już zna aktora i fabułę znalezienie czegoś takiego to góra 5 minut... - Matt - 03-05-2006 oglądałem to to wieki temu- horror, bardzo możliwe że produkcji francuskiej ale niekoniecznie - jakaś dziwna kobieta ( mniemam, że nie była normalna) chowała w łazience coś co przypominało Bloba Zabójcę :wink: zapraszała do siebie ludzi i to coś ich konsumowało ( wyglądało chyba jak masa flaków), pamietam że była tam scena z policją (policjantem, oddziałem policji ?) - też zostali skonsumowani.. jako dzieciak nie mogłem spać przez ten film- ale teraz już jestem duży i sobie chyba poradzę więc jeśli wiecie co to - dajcie znać :wink: - Kirek - 04-05-2006 Matt możliwe że to było "Opętanie" Andrzeja Żuławskiego |