Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- D'mooN - 24-06-2008

Wiesz, jedną rzeczą jest przeczytać plotkę i ją zignorować jako głupstwo, a inną zobaczyć jak staje się rzeczywistością;)


- Mierzwiak - 24-06-2008

Jak dobrze żyć w błogiej nieświadomości. Czytałem wiele "plotek" o tym filmie, w tym recenzję scenariusza który była niezbyt pochlebna i z której wynika że ta historia przeniesiona w nasze czasy staje się zupełnie bezsensowna a wizyta obcych nie mająca uzasadnienia.


- Gladius - 24-06-2008

Czemu ma służyć? Rozrywce :) To, że film z jakiegoś gatunku miał średnie/słabe wyniki finansowe to znaczy, że trzeba porzucić ten gatunek filmów? A może Zombie po prostu ma ochotę takie coś nakręcić - a skoro ma możliwości to kręci. Ty byś tak nie chciał ? :D


- Strummer - 24-06-2008

Plakat do Zombiego - komplitli badass :) Nawet fajne, trochę to przypomina grindhouse'owe rzeczy, które to ostatnio stały się modne. Co ciekawe Zombie wspominał,że chce odpocząc od horroru i jego nowy film z horrorami będzie miał mało wspólnego. Ciekawe, ciekawe..

Plakat do MIrrors - nuda, nic specjalnego.


- Mierzwiak - 24-06-2008

Gladius napisał(a):To, że film z jakiegoś gatunku miał średnie/słabe wyniki finansowe to znaczy, że trzeba porzucić ten gatunek filmów?
Odpowiedziałbym ci gdyby nie to, że nigdzie czegoś takiego nawet nie zasugerowałem (czytanie ze zrozumieniem się kłania).

Niech kręci, byle nie było to tak potworne jak jego denny trailer w GH czy tak niepotrzebne jak remake Halloween. Tagline tak czy siak zachęcający :D


- Gladius - 24-06-2008

Cytat:ale czemu to ma służyć? Wyniki kasowe GH pokazały, że ludzie nie są aż tak zainteresowani tego typu produkcjami.

Więc co tu miałeś na myśli?

To już kwestia gustu - dla Ciebie jego trailer jest beznadziejny, wg mnie wpasowuje się idealnie w kilamt GH. Podobnie z Halloween - mi się ten film cholernie podobał, w porównaniu do poziomu jaki prezentuje ogromna większość horrorów obecnie, jest świetny.

A plakat z Mirrors zadziwia tym, że wali po oczach KIEFEREM SUTHERLANDEM, a zamiast niego prezentuje wrzeszczącą laskę...


- Mierzwiak - 24-06-2008

To że nie ma sensu wprowadzać takiego filmu do kin (ale na przykład prosto na dvd). O ile reklama GH nakręcała się w zasadzie sama nazwiskami twórców, tak Zombie? Nah. No ale zależy od budżetu, jak będzie odpowiednio niski (a chyba na to się zanosi) to czemu nie.

Nie twierdzę, że remake Halloween jest złym filmem (dobrym też nie, ale to nie miejsce na to). Tylko niepotrzebnym.


- Gladius - 24-06-2008

Ok, to wiele wyjaśnia :)

Reżyser o nazwisku Zombie, kręcący coś w stylu GH, też może przyciągać do kin. Jego poprzednie filmy, przy dośc niskich budżetach, zarobiły 2 razy więcej niż kosztowały.


- Mierzwiak - 24-06-2008

Chyba nikt o tym nie pisał: mówiące plakaty The Spirit, wystarczy najechać myszką: http://movies.yahoo.com/feature/thespirit_flash.html

Eva Mendes... ach. Za to Johansson brzmi jakby miała się rozpłakać. Bleh.


- Gladius - 24-06-2008

Pomysł ciekawy i nieźle się sprawdza. Z Johansson się zgadzam, ale najlepiej zaprezentowała się Sarah Paulson. I Jaime King jeszcze jakoś tak dziwnie brzmi...


- Mierzwiak - 24-06-2008

No tak Sarah też świetnie, ale jednak Evka ma seksowniejszy głos. I tekst 8)


- Gladius - 24-06-2008

Tekst - Tak.
Głos - Nie.
:P

A tu mamy gniot...
Wydaje mi się, że polskie plakaty bywały lepsze...
[Obrazek: 459xn5.th.jpg]


- Karol - 24-06-2008

Ronaldinho napisał(a):"Disaster movie" - szkoda, że dobre plakaty reklamują nic

[Obrazek: poster2apv1.jpg]

Czy to nie zahacza już o plagiat? :?


- Gal Anonim - 25-06-2008

Nie mówiąc już o: co Simpsonowie mają wspólnego z katastroficznymi filmami?


- mikisiki09 - 25-06-2008

Kinowa wersja to spokojnie podchodzi pod film katastroficzny :)


- Mierzwiak - 25-06-2008

Kolejne bliźniaki:

[Obrazek: l133868037654122a5dbfcem3.jpg][Obrazek: thewitnesses2007jp8.jpg]


- desjudi - 25-06-2008

o kurła, tosztobeszczelne plagaicisko. nawet nie próbuje udawać, że to kopia.


- Mierzwiak - 25-06-2008

Dodali piątą osobę i myśleli że nikt się nie kapnie :lol:

Jeszcze dwa przykłady z forum movieposterdb (po lewej ponownie oryginał):

[Obrazek: s25590187078d452b88bpt2.jpg]

[Obrazek: s329030205873983a4b53vt3.jpg]


- D'mooN - 26-06-2008

[Obrazek: strongstuffhorrorposterit1.jpg]

Więcej tutaj.


- LPC - 27-06-2008

[Obrazek: pilav.jpg]