![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- D'mooN - 24-06-2008 Wiesz, jedną rzeczą jest przeczytać plotkę i ją zignorować jako głupstwo, a inną zobaczyć jak staje się rzeczywistością;) - Mierzwiak - 24-06-2008 Jak dobrze żyć w błogiej nieświadomości. Czytałem wiele "plotek" o tym filmie, w tym recenzję scenariusza który była niezbyt pochlebna i z której wynika że ta historia przeniesiona w nasze czasy staje się zupełnie bezsensowna a wizyta obcych nie mająca uzasadnienia. - Gladius - 24-06-2008 Czemu ma służyć? Rozrywce :) To, że film z jakiegoś gatunku miał średnie/słabe wyniki finansowe to znaczy, że trzeba porzucić ten gatunek filmów? A może Zombie po prostu ma ochotę takie coś nakręcić - a skoro ma możliwości to kręci. Ty byś tak nie chciał ? :D - Strummer - 24-06-2008 Plakat do Zombiego - komplitli badass :) Nawet fajne, trochę to przypomina grindhouse'owe rzeczy, które to ostatnio stały się modne. Co ciekawe Zombie wspominał,że chce odpocząc od horroru i jego nowy film z horrorami będzie miał mało wspólnego. Ciekawe, ciekawe.. Plakat do MIrrors - nuda, nic specjalnego. - Mierzwiak - 24-06-2008 Gladius napisał(a):To, że film z jakiegoś gatunku miał średnie/słabe wyniki finansowe to znaczy, że trzeba porzucić ten gatunek filmów?Odpowiedziałbym ci gdyby nie to, że nigdzie czegoś takiego nawet nie zasugerowałem (czytanie ze zrozumieniem się kłania). Niech kręci, byle nie było to tak potworne jak jego denny trailer w GH czy tak niepotrzebne jak remake Halloween. Tagline tak czy siak zachęcający :D - Gladius - 24-06-2008 Cytat:ale czemu to ma służyć? Wyniki kasowe GH pokazały, że ludzie nie są aż tak zainteresowani tego typu produkcjami. Więc co tu miałeś na myśli? To już kwestia gustu - dla Ciebie jego trailer jest beznadziejny, wg mnie wpasowuje się idealnie w kilamt GH. Podobnie z Halloween - mi się ten film cholernie podobał, w porównaniu do poziomu jaki prezentuje ogromna większość horrorów obecnie, jest świetny. A plakat z Mirrors zadziwia tym, że wali po oczach KIEFEREM SUTHERLANDEM, a zamiast niego prezentuje wrzeszczącą laskę... - Mierzwiak - 24-06-2008 To że nie ma sensu wprowadzać takiego filmu do kin (ale na przykład prosto na dvd). O ile reklama GH nakręcała się w zasadzie sama nazwiskami twórców, tak Zombie? Nah. No ale zależy od budżetu, jak będzie odpowiednio niski (a chyba na to się zanosi) to czemu nie. Nie twierdzę, że remake Halloween jest złym filmem (dobrym też nie, ale to nie miejsce na to). Tylko niepotrzebnym. - Gladius - 24-06-2008 Ok, to wiele wyjaśnia :) Reżyser o nazwisku Zombie, kręcący coś w stylu GH, też może przyciągać do kin. Jego poprzednie filmy, przy dośc niskich budżetach, zarobiły 2 razy więcej niż kosztowały. - Mierzwiak - 24-06-2008 Chyba nikt o tym nie pisał: mówiące plakaty The Spirit, wystarczy najechać myszką: http://movies.yahoo.com/feature/thespirit_flash.html Eva Mendes... ach. Za to Johansson brzmi jakby miała się rozpłakać. Bleh. - Gladius - 24-06-2008 Pomysł ciekawy i nieźle się sprawdza. Z Johansson się zgadzam, ale najlepiej zaprezentowała się Sarah Paulson. I Jaime King jeszcze jakoś tak dziwnie brzmi... - Mierzwiak - 24-06-2008 No tak Sarah też świetnie, ale jednak Evka ma seksowniejszy głos. I tekst 8) - Gladius - 24-06-2008 Tekst - Tak. Głos - Nie. :P A tu mamy gniot... Wydaje mi się, że polskie plakaty bywały lepsze...
- Karol - 24-06-2008 Ronaldinho napisał(a):"Disaster movie" - szkoda, że dobre plakaty reklamują nic Czy to nie zahacza już o plagiat? :? - Gal Anonim - 25-06-2008 Nie mówiąc już o: co Simpsonowie mają wspólnego z katastroficznymi filmami? - mikisiki09 - 25-06-2008 Kinowa wersja to spokojnie podchodzi pod film katastroficzny :) - Mierzwiak - 25-06-2008 Kolejne bliźniaki: ![]()
- desjudi - 25-06-2008 o kurła, tosztobeszczelne plagaicisko. nawet nie próbuje udawać, że to kopia. - Mierzwiak - 25-06-2008 Dodali piątą osobę i myśleli że nikt się nie kapnie :lol: Jeszcze dwa przykłady z forum movieposterdb (po lewej ponownie oryginał): ![]()
- D'mooN - 26-06-2008 ![]() Więcej tutaj. - LPC - 27-06-2008
|