![]() |
|
DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55) +---- Wątek: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) (/Thread-DC-Vertigo-zapowiedzi-plotki-gor%C4%85ce-newsy-temat-og%C3%B3lny--3758) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
|
RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - yacajackowski - 24-06-2020 O kurła, dzięki Rozgdz. JL 10/10. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Rozgdz - 24-06-2020 Ależ proszę bardzo ^^ RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - shamar - 27-06-2020 Nie wiem gdzie to dać bo był znikł temat o Flashu. https://filmozercy.com/wpis/michael-keaton-powroci-jako-klasyczny-batman-nowe-informacje RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 27-06-2020 Przedyskutowano to na 2/3 ostatnich stronach. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Gieferg - 27-06-2020 Czy tylko mnie te wejścia Shamara kojarzą się z tym: ![]() ? RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - shamar - 27-06-2020 (27-06-2020, 12:02)Kuba napisał(a): Przedyskutowano to na 2/3 ostatnich stronach. Hmmm... RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 02-07-2020 https://tribune.com.pk/story/2252964/ben-affleck-to-return-as-batman-for-hbo-max Podobno Affleck podpisał kontrakt z HBO Max i powróci jako Batman jeszcze po JL. Ogłoszenie oficjalne miałoby nastąpić w wakacje, najpewniej w trakcie dużej internetowej imprezy w sierpniu w trakcie której mają ujawnić nową gre o Gacku, pokazać materiały z Suicide Squad i ogłosić powrót Keatona. Za 20 lat ktoś nakręci arcydzieło o życiu Afflecka
RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - zombie001 - 02-07-2020 No dla mnie pomysł super. O ile pozostaną przy solo-Batmanie i nie będą kombinować z jakimiś gościnnymi występami innych gwiazd. Jara mnie zdecydowanie bardziej niż Battinson. Kostium Afflecka z "BvS" tylko do lekkich modyfikacji i mogą lecieć z koksem nawet i od jutra. Edit. Ehh, doczytałem źródło i ekscytacja opadła, bo nie wiadomo na ile temu można ufać. :( RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Rozgdz - 03-07-2020 Cóż, Birds były niedawno w kinach a są częścią Batversum Batflecka przecież. Więc... RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Grievous - 03-07-2020 Zabawa w głuchy telefon której źródłem są jacyś srajtuberzy. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 03-07-2020 O ile sama strona z której jest pierwotne info to w dużej mierze gówno na poziomie WGTC tak sam gość który to podrzucił faktycznie ma źródła, często sie myli ale zdarza mu się w kwestii DC znać wiele rzeczy z wyprzedzeniem, zwłaszcza w kwestiach telewizyjnych-streamingowych. Poza tym sam news brzmi jak coś co WB może zrobić: - Keaton jako uniwersowy Batman - Affleck w jakieś produkcji HBO Max - Pattinson w oddzielnej trylogii, niezależnej od czegokolwiek...może z Rką? Od Bena bym bardziej oczekiwał ożywiania kariery reżyserskiej i kręcenia "Ducha króla Leopolda" - potencjał w tym jest na prawdziwe arcydzieło, ale jeśli odnalazł w sobie na nowo pasje do Gacka to super. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 03-07-2020 https://fullcirclecinema.com/2020/07/03/live-action-batman-beyond-film-development/ Ktoś zamawiał Batman Beyond? Dodam, że akurat Daniel Richtman to gośc którego należy brać na serio. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Rozgdz - 03-07-2020 No to już wiesz kogo i w jakiej rzeczywistości mógłby zagrać w DCEU Michael Keaton ;) RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Krismeister - 03-07-2020 Ciekawe czy daliby nowego Jokera. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Rozgdz - 03-07-2020 Nie wystarczy odkrycie sekretów tego starego? :P RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 03-07-2020 Jeśli powróci Keaton, Affleck dostanie swoją produkcje to mnie nawet Nicholson nie zdziwi :P Oby nie tykali się już żadnego Jokera. O ile tak diametralnie różnych trzech (czterech?) Batmanów mógłbym jeszcze oglądać tak kolejny Joker w jakimś filmie odrzuci mnie od niego bardziej niż Palpatine od RoS (chyba jako jedyny hypowałem ten film na tym forum, ale po wiadomym trailerze nie pamiętam czy obejrzałem jakikolwiek inny a do kina nawet się nie wybrałem). RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Rozgdz - 03-07-2020 Na jakieś 99% Leto powróci, wiecie o tym, prawda ? ^^ RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 03-07-2020 Nie, Leto nie wróci. RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Rozgdz - 03-07-2020 Skoro tak twierdzisz ;) RE: DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny) - Kuba - 03-07-2020 Tak jak wyciągnięcie Keatona i pokazanie go we Flashu by potem zrobić z nim Batman Beyond ma sporo sensu a i Affleck do HBO Max to strzał w dziesiątke tak absolutnie nie ma żadnego powodu by babrać się w tym gównie jakim była postać Leto. Raz, że Jared jest specyficzny i ma na pieńku z WB. Dwa, chyba Fisher ma więcej fanów niż Leto i ta kreacja.Trzy, po Phoenixie powrót do tego czegoś byłby jak strzał w kolano i to nawet oni powinni rozumieć. |