Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mierzwiak - 27-06-2008

Ludzie, nie linkujcie obrazków ze stron! To zazwyczaj nie działa.


- Strummer - 27-06-2008

Ale gówniany plakat.


- Ciuniek - 28-06-2008

A mnie się podoba - niezły pomysł, którego nie zepsuto wykonaniem.


- military - 28-06-2008

To jest plakat do Halloween V czy do jakiegos spinoffu V jak Vendetta? Czy moze tytul to "V Halloween"?


- Ciuniek - 28-06-2008

Piła V, a jeśli to było pytanie retoryczne, to przepraszam za ciężki tok rozumowania i brak umiejętności wykrywania ironii :).


- military - 28-06-2008

Nie no, bylem niemal pewny ze to kolejna czesc Halloween - gosc wyglada jak Myers w masce. :) Ale zmylila mnie ta piatka - ze niby po remake'u jedynki biora sie za piata czesc? W zyciu bym sie nie domyslil ze to Pila.


- Jakuzzi - 28-06-2008

Chyab najbardziej obrzydliwy plakat z wszystkich pilowych.


- Mierzwiak - 28-06-2008

military napisał(a):W zyciu bym sie nie domyslil ze to Pila.
No, twarz głównego bohatera serii na plakacie to niezła zmyłka :D


- soldamn - 28-06-2008

to że ty sie orientujesz w głównych bohaterach tego crapu to nie znaczy, że wszyscy :)

ja też byłem święcie przekonany, że to Halloween 5:)


- Jakuzzi - 28-06-2008

Kurde, to nawet ja wiem, ze ta facjata z plakatu nalezy do Tobina Bella, mimo iz widzialem tylko dwie pierwsze czesci serii, ktorej, delikatnie mowiac, nie dzierze.


- tomashec - 28-06-2008

co z was za kinomani? wszak halloweenow jak wiadomo wszem i wobec oficjalnie jest 8 czesci + na nowo jeden remake. 8)


- Mierzwiak - 01-07-2008

Spójrzcie na sposób w jaki zaznaczono obecność w tym filmie "pewnej osoby":

[Obrazek: 558nb6.th.jpg]


- Strummer - 01-07-2008

Buhahahha...To zaznaczenie obecności jest tak maksymalnie z dupy, że strach..


- Azgaroth - 01-07-2008

Nie ma to jak subtelność ;)


- Battonsson - 01-07-2008

To nie jest zaznaczenie. To jest ostrzeżenie. Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie, czy coś tam :)


- Snappik - 01-07-2008

Obsada tartakowa - Szyc, Zakościelny, Żmuda-Trzebiatowska...

Nie ten film nie może się udać. Z Dodą czy bez, ale z takim reżyserem.


- D'mooN - 01-07-2008

[Obrazek: t_stupidbats1m_68ad7f5.jpg]

http://media.whysoserious.com/stupidbats.jpg


- Danus - 01-07-2008

Genialny plakat, świetnie wykonany i z pomysłem. Czym jeszcze twórcy nas zaskoczą?


- Mierzwiak - 02-07-2008

Teaser-postery Disaster Movie były ok, ale tylko kwestią czasu było wypuszczenie typowej sraki:

[Obrazek: mv5bmtizmdqyndgwnl5bml5wp6.jpg]

Jakiś czas temu napisałem:
Mierzwiak napisał(a):stawiam na "gagi" o Amy Winehouse; Paris już jest niemodna
Zobaczcie kto razem z Hancockiem jest nad tytułem...


- Tyler Durden - 02-07-2008

A co do parodiowania filmów, które w momencie realizacji filmu nie miały jeszcze nawet swoich premier, to widać jeszcze postacie Hulka, Hellboya, Batmana i Pandy. Oh well... :)