![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mierzwiak - 27-06-2008 Ludzie, nie linkujcie obrazków ze stron! To zazwyczaj nie działa. - Strummer - 27-06-2008 Ale gówniany plakat. - Ciuniek - 28-06-2008 A mnie się podoba - niezły pomysł, którego nie zepsuto wykonaniem. - military - 28-06-2008 To jest plakat do Halloween V czy do jakiegos spinoffu V jak Vendetta? Czy moze tytul to "V Halloween"? - Ciuniek - 28-06-2008 Piła V, a jeśli to było pytanie retoryczne, to przepraszam za ciężki tok rozumowania i brak umiejętności wykrywania ironii :). - military - 28-06-2008 Nie no, bylem niemal pewny ze to kolejna czesc Halloween - gosc wyglada jak Myers w masce. :) Ale zmylila mnie ta piatka - ze niby po remake'u jedynki biora sie za piata czesc? W zyciu bym sie nie domyslil ze to Pila. - Jakuzzi - 28-06-2008 Chyab najbardziej obrzydliwy plakat z wszystkich pilowych. - Mierzwiak - 28-06-2008 military napisał(a):W zyciu bym sie nie domyslil ze to Pila.No, twarz głównego bohatera serii na plakacie to niezła zmyłka :D - soldamn - 28-06-2008 to że ty sie orientujesz w głównych bohaterach tego crapu to nie znaczy, że wszyscy :) ja też byłem święcie przekonany, że to Halloween 5:) - Jakuzzi - 28-06-2008 Kurde, to nawet ja wiem, ze ta facjata z plakatu nalezy do Tobina Bella, mimo iz widzialem tylko dwie pierwsze czesci serii, ktorej, delikatnie mowiac, nie dzierze. - tomashec - 28-06-2008 co z was za kinomani? wszak halloweenow jak wiadomo wszem i wobec oficjalnie jest 8 czesci + na nowo jeden remake. 8) - Mierzwiak - 01-07-2008 Spójrzcie na sposób w jaki zaznaczono obecność w tym filmie "pewnej osoby":
- Strummer - 01-07-2008 Buhahahha...To zaznaczenie obecności jest tak maksymalnie z dupy, że strach.. - Azgaroth - 01-07-2008 Nie ma to jak subtelność ;) - Battonsson - 01-07-2008 To nie jest zaznaczenie. To jest ostrzeżenie. Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie, czy coś tam :) - Snappik - 01-07-2008 Obsada tartakowa - Szyc, Zakościelny, Żmuda-Trzebiatowska... Nie ten film nie może się udać. Z Dodą czy bez, ale z takim reżyserem. - D'mooN - 01-07-2008 ![]() http://media.whysoserious.com/stupidbats.jpg - Danus - 01-07-2008 Genialny plakat, świetnie wykonany i z pomysłem. Czym jeszcze twórcy nas zaskoczą? - Mierzwiak - 02-07-2008 Teaser-postery Disaster Movie były ok, ale tylko kwestią czasu było wypuszczenie typowej sraki: ![]() Jakiś czas temu napisałem: Mierzwiak napisał(a):stawiam na "gagi" o Amy Winehouse; Paris już jest niemodnaZobaczcie kto razem z Hancockiem jest nad tytułem... - Tyler Durden - 02-07-2008 A co do parodiowania filmów, które w momencie realizacji filmu nie miały jeszcze nawet swoich premier, to widać jeszcze postacie Hulka, Hellboya, Batmana i Pandy. Oh well... :) |