Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Anonymous - 03-06-2009

Mierzwiak napisał(a):Ejże, przecież tak jest z każdą grą : )

Raczej odwrotnie: na żywo wygląda zazwyczaj lepiej niż na statycznych screenach.


- wujo444 - 03-06-2009

nie, bo screeny sa retuszowane, ale gameplay jest prawdziwy ;]


- Gal Anonim - 03-06-2009

Don Vito napisał(a):
Crov napisał(a):Pojawił się gejmplej "Assassin's Creed 2" i prezentuje się wyjątkowo marnie.

Mi się podoba (w pierwszego Assasina nie grałem), tylko te fragmenty z lotnią wyglądają kijowo.
Dla mnie gejmplej prezentuje się marnie, bo wygląda jak żywcem wyjęty z pierwszego "Assassin's Creed", który też świetnie wyglądał na zwiastunach - bo zawierał "mięcho" gry. Zwiastuny nie pokazywały wielkiego, nudnego świata i montonnych, debilnych zadań pobocznych, które zwykle trzeba było wykonwyać. Obawiam się, że w przypadku tej części reklama może opierać się na podobnej zasadzie. Gdybym miał pewność, że gra będzie w dużej mierze składała się z takiego "mięcha" jakie pokazuje zwiastun to też byłbym pozytywnie nastawiony.

Znacznie lepiej prezentuje się "Splinter Cell: Conviction".


- Luis Cyfer - 03-06-2009



gameplay do god of war 3 :)


- Tyler Durden - 03-06-2009

Przy tej jakości filmu i takiej scenerii, gdyby ktoś mi puścił tylko dwie pierwsze minuty i powiedział, że to nagranie z drugiej części gry, całkiem prawdopodobne że bym mu uwierzył... :)


- Don Vito - 03-06-2009

Crov napisał(a):Zwiastuny nie pokazywały wielkiego, nudnego świata i montonnych, debilnych zadań pobocznych, które zwykle trzeba było wykonwyać.

Ponoć monotonne zadania poboczne zostały wyeliminowane.

Crov napisał(a):Znacznie lepiej prezentuje się "Splinter Cell: Conviction".

Prawda. SC kupię z całą pewnością. Zapowiada się naprawdę świetna gra. Czekam też na Alpha Protocol.


- Mierzwiak - 03-06-2009

Don Vito napisał(a):Ponoć monotonne zadania poboczne zostały wyeliminowane.
Bosko. Czyli zostanie 20 takich samych zabójstw i następujące po nich dziecinnie proste ucieczki kończące się skokiem w sianko/do budki/do wody. Na samą myśl o czekających mnie emocjach jakie zapewni ta gra podnosi mi się poziom adrenaliny.


- Hitch - 04-06-2009

Ta, wskocz sobie w jedynce do wody, to bedziesz mial 21 zabojstw nie 20 ;)


- Mierzwiak - 04-06-2009

Hitchusiu, pisałem o dwójce. A tak w ogóle to powinieneś już spać : )


- Hitch - 04-06-2009

Wybacz mi, Mierzwiaczkusiuczenku.
Od dwojki jakos mnie odrzucilo jak gdzies przeczytalem o fruwaniu na maszynie Da Vinci. Momentalnie przypomnial mi sie Hudson Hawk :)


- Anonymous - 04-06-2009

Tu macie trailer lepszej jakości "AvP":
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=11538

Wygląda to teraz dużo lepiej, choć postać Obcego wygląda tak sobie.


- military - 04-06-2009

GUN Showdown - GUN to gra, którą uwielbiam mimo jej wad. Mam ją na PC (pirata) i przeszedłem dwa razy. Mam na X360 (już oryginał) i przeszedłem trzy razy. To pomyślałem, że można sprawdzić, jak prezentuje się na PSP. Zwłaszcza że jest niby uzupełniona o wycięte z wcześniejszych wersji misje. No więc: prezentuje się świetnie w pewnych aspektach, gorzej w innych.

[Obrazek: gun-showdown-20060411010630866_640w.jpg]

Przede wszystkim zawartość jest świetna. Cały rozszerzony singiel, mini-gierki (poker, jakieśtam strzelaniny), multiplayer (poker, deathmatch, CTF i cośtam jeszcze) - również z botami, nowe bronie, możliwość odstrzeliwywania kończyn... No po prostu piękna sprawa.

[Obrazek: gunshowdown1.jpg]

Grafika mnie zaskoczyła. Myślałem, że tak jak w przypadku Prince of Persia, będzie to totalna zrzynka z większych braci, ale z teksturami niższej jakości. Nie - wszystko stworzono od podstaw. Gra wygląda inaczej, oczywiście mniej szczegółowo, ale... w paru miejscach oszałamia klimatem. Miasta są dużo bardziej westernowe niż w wersji na duże platformy - zasługa to sprytnych myków, takich jak wprowadzenie efektów rozmycia przez światło słoneczne czy tumanów kurzu. Poza tym świat gry teraz wydaje się większy. Ogólnie rzecz biorąc, graficy mieli głowę na karku. Za oprawę szkolna piątka z plusem.

[Obrazek: gun-showdown-20060620024110027_640w.jpg]

Ale za sterowanie dwója. O ile sprytnie wybrnięto z niedostatku przycisków, jeśli chodzi o kucnięcie i skok (jeden przycisk; pacnięcie - skok, przytrzymanie - kucnięcie), to już przeładowanie jest trudne, a to podstawa w walce. O zoomie ze strzelby lepiej zapomnieć, bo zanim wykona się kombinację, przeciwnik będzie wam strzelał w potylicę. Celowanie jest w sumie OK, bo umiejętności przeciwników, długość bullet-time'u itp. dostosowano do ograniczeń konsoli.

[Obrazek: gun-showdown-20060724041916845_640w.jpg]

Ogólnie: to wciąż ta sama, doskonała gra. Tyle że z nędznym sterowaniem. Ale wali mnie to, teraz mam całą prerię dla siebie i mogę ją wziąć gdzie chcę. Dlatego GUN jako GUN ma ode mnie 10/10, a konwersja może z 7/10 (za świetną robotę z grafiką i nową zawartość).


- Anonymous - 05-06-2009

Odrobina gameplay z AvP - wygląda nieźle, zresztą opinia na GOL też pozytywna, ale chyba trzeba się oswajać z myślą, że to będzie tylko dobra gra, nic więcej. Graficznie też bez zachwytu.

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50382


- koronex1989 - 10-06-2009

Pierwsze nieoficjalne informacje no i Max Payne w całej okazałości:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46881

Jak to się sprawdzi to szykują się drastyczne zmiany. Max wygląda jak Sam Fisher czy John McClane z trzeciej części szklanej pułapki(oprócz włosów oczywiście) :)


- Gal Anonim - 10-06-2009

Pierwsze wrażenie: McClane! Cóż, zobaczymy. Dwójka była lepsza niż jedynka, może więc trójka będzie lepsza niż dwójka?


- koronex1989 - 10-06-2009

Wygląd dla mnie jak najbardziej ok, w końcu trochę czasu minęło od części drugiej więc zmiana jak najbardziej wskazana. Oby tylko głosu użyczył ten sam gość co w poprzednich częściach.


- Glut - 10-06-2009

Jedyna co mnie martwi to wymiana Nowego Jorku na Brazylię. Max zawsze był dla mnie nierozerwalny z deszczowy/zaśnieżonym NYC. No ale obaczymy.


- koronex1989 - 10-06-2009

Też żałuję że nie Nowy Jork ale twórcy chyba nie chcą się powtarzać. Jakby nie patrzeć w pierwszej części mieliśmy śnieg,w drugim deszcz to teraz w trzeciej będą upały :)


- Snuffer - 10-06-2009

Hej - powoli, to przecież nie potwierdzone informacje. Liczę że to po prostu plotki, bo inaczej to gra straci wiele swojego uroku.


- Gal Anonim - 10-06-2009

McClaneee!!

http://goonlinegames.net/2009/06/10/max-payne-3-gi-scans-released/

i minimum wiecej info http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6708558,Max_Payne_3_jeszcze_w_tym_roku__Nowe_informacje_o.html

Wiecie, ze tego nie robi Remedy tylko Rockstar? I nie pisze Sam Lake, co wyglada jak ćpun? Hardkor.