![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Anonymous - 03-06-2009 Mierzwiak napisał(a):Ejże, przecież tak jest z każdą grą : ) Raczej odwrotnie: na żywo wygląda zazwyczaj lepiej niż na statycznych screenach. - wujo444 - 03-06-2009 nie, bo screeny sa retuszowane, ale gameplay jest prawdziwy ;] - Gal Anonim - 03-06-2009 Don Vito napisał(a):Dla mnie gejmplej prezentuje się marnie, bo wygląda jak żywcem wyjęty z pierwszego "Assassin's Creed", który też świetnie wyglądał na zwiastunach - bo zawierał "mięcho" gry. Zwiastuny nie pokazywały wielkiego, nudnego świata i montonnych, debilnych zadań pobocznych, które zwykle trzeba było wykonwyać. Obawiam się, że w przypadku tej części reklama może opierać się na podobnej zasadzie. Gdybym miał pewność, że gra będzie w dużej mierze składała się z takiego "mięcha" jakie pokazuje zwiastun to też byłbym pozytywnie nastawiony.Crov napisał(a):Pojawił się gejmplej "Assassin's Creed 2" i prezentuje się wyjątkowo marnie. Znacznie lepiej prezentuje się "Splinter Cell: Conviction". - Luis Cyfer - 03-06-2009 gameplay do god of war 3 :) - Tyler Durden - 03-06-2009 Przy tej jakości filmu i takiej scenerii, gdyby ktoś mi puścił tylko dwie pierwsze minuty i powiedział, że to nagranie z drugiej części gry, całkiem prawdopodobne że bym mu uwierzył... :) - Don Vito - 03-06-2009 Crov napisał(a):Zwiastuny nie pokazywały wielkiego, nudnego świata i montonnych, debilnych zadań pobocznych, które zwykle trzeba było wykonwyać. Ponoć monotonne zadania poboczne zostały wyeliminowane. Crov napisał(a):Znacznie lepiej prezentuje się "Splinter Cell: Conviction". Prawda. SC kupię z całą pewnością. Zapowiada się naprawdę świetna gra. Czekam też na Alpha Protocol. - Mierzwiak - 03-06-2009 Don Vito napisał(a):Ponoć monotonne zadania poboczne zostały wyeliminowane.Bosko. Czyli zostanie 20 takich samych zabójstw i następujące po nich dziecinnie proste ucieczki kończące się skokiem w sianko/do budki/do wody. Na samą myśl o czekających mnie emocjach jakie zapewni ta gra podnosi mi się poziom adrenaliny. - Hitch - 04-06-2009 Ta, wskocz sobie w jedynce do wody, to bedziesz mial 21 zabojstw nie 20 ;) - Mierzwiak - 04-06-2009 Hitchusiu, pisałem o dwójce. A tak w ogóle to powinieneś już spać : ) - Hitch - 04-06-2009 Wybacz mi, Mierzwiaczkusiuczenku. Od dwojki jakos mnie odrzucilo jak gdzies przeczytalem o fruwaniu na maszynie Da Vinci. Momentalnie przypomnial mi sie Hudson Hawk :) - Anonymous - 04-06-2009 Tu macie trailer lepszej jakości "AvP": http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=11538 Wygląda to teraz dużo lepiej, choć postać Obcego wygląda tak sobie. - military - 04-06-2009 GUN Showdown - GUN to gra, którą uwielbiam mimo jej wad. Mam ją na PC (pirata) i przeszedłem dwa razy. Mam na X360 (już oryginał) i przeszedłem trzy razy. To pomyślałem, że można sprawdzić, jak prezentuje się na PSP. Zwłaszcza że jest niby uzupełniona o wycięte z wcześniejszych wersji misje. No więc: prezentuje się świetnie w pewnych aspektach, gorzej w innych. ![]() Przede wszystkim zawartość jest świetna. Cały rozszerzony singiel, mini-gierki (poker, jakieśtam strzelaniny), multiplayer (poker, deathmatch, CTF i cośtam jeszcze) - również z botami, nowe bronie, możliwość odstrzeliwywania kończyn... No po prostu piękna sprawa. Grafika mnie zaskoczyła. Myślałem, że tak jak w przypadku Prince of Persia, będzie to totalna zrzynka z większych braci, ale z teksturami niższej jakości. Nie - wszystko stworzono od podstaw. Gra wygląda inaczej, oczywiście mniej szczegółowo, ale... w paru miejscach oszałamia klimatem. Miasta są dużo bardziej westernowe niż w wersji na duże platformy - zasługa to sprytnych myków, takich jak wprowadzenie efektów rozmycia przez światło słoneczne czy tumanów kurzu. Poza tym świat gry teraz wydaje się większy. Ogólnie rzecz biorąc, graficy mieli głowę na karku. Za oprawę szkolna piątka z plusem. Ale za sterowanie dwója. O ile sprytnie wybrnięto z niedostatku przycisków, jeśli chodzi o kucnięcie i skok (jeden przycisk; pacnięcie - skok, przytrzymanie - kucnięcie), to już przeładowanie jest trudne, a to podstawa w walce. O zoomie ze strzelby lepiej zapomnieć, bo zanim wykona się kombinację, przeciwnik będzie wam strzelał w potylicę. Celowanie jest w sumie OK, bo umiejętności przeciwników, długość bullet-time'u itp. dostosowano do ograniczeń konsoli. ![]() Ogólnie: to wciąż ta sama, doskonała gra. Tyle że z nędznym sterowaniem. Ale wali mnie to, teraz mam całą prerię dla siebie i mogę ją wziąć gdzie chcę. Dlatego GUN jako GUN ma ode mnie 10/10, a konwersja może z 7/10 (za świetną robotę z grafiką i nową zawartość). - Anonymous - 05-06-2009 Odrobina gameplay z AvP - wygląda nieźle, zresztą opinia na GOL też pozytywna, ale chyba trzeba się oswajać z myślą, że to będzie tylko dobra gra, nic więcej. Graficznie też bez zachwytu. http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50382 - koronex1989 - 10-06-2009 Pierwsze nieoficjalne informacje no i Max Payne w całej okazałości: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46881 Jak to się sprawdzi to szykują się drastyczne zmiany. Max wygląda jak Sam Fisher czy John McClane z trzeciej części szklanej pułapki(oprócz włosów oczywiście) :) - Gal Anonim - 10-06-2009 Pierwsze wrażenie: McClane! Cóż, zobaczymy. Dwójka była lepsza niż jedynka, może więc trójka będzie lepsza niż dwójka? - koronex1989 - 10-06-2009 Wygląd dla mnie jak najbardziej ok, w końcu trochę czasu minęło od części drugiej więc zmiana jak najbardziej wskazana. Oby tylko głosu użyczył ten sam gość co w poprzednich częściach. - Glut - 10-06-2009 Jedyna co mnie martwi to wymiana Nowego Jorku na Brazylię. Max zawsze był dla mnie nierozerwalny z deszczowy/zaśnieżonym NYC. No ale obaczymy. - koronex1989 - 10-06-2009 Też żałuję że nie Nowy Jork ale twórcy chyba nie chcą się powtarzać. Jakby nie patrzeć w pierwszej części mieliśmy śnieg,w drugim deszcz to teraz w trzeciej będą upały :) - Snuffer - 10-06-2009 Hej - powoli, to przecież nie potwierdzone informacje. Liczę że to po prostu plotki, bo inaczej to gra straci wiele swojego uroku. - Gal Anonim - 10-06-2009 McClaneee!! http://goonlinegames.net/2009/06/10/max-payne-3-gi-scans-released/ i minimum wiecej info http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6708558,Max_Payne_3_jeszcze_w_tym_roku__Nowe_informacje_o.html Wiecie, ze tego nie robi Remedy tylko Rockstar? I nie pisze Sam Lake, co wyglada jak ćpun? Hardkor. |