![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Cassel - 03-07-2008 Czasem naprawdę nie wiem, po jakich torach krążą myśli grafików odpowiedzialnych za plakaty. To fragment plakatu do "Angielskiej roboty", znalezionego na Filmwebie: ![]() Jak widać, wszystko gra. A to nieco inna wersja tego plakatu, w magazynie "Film": ![]() Kto to, u licha, jest Suffron Barows? :shock: - Ronaldinho - 03-07-2008 Niesamowicie beznadziejny plakat "Disaster Movie". Te czopy od tego filmu chyba skupili się na maksymalnej liczbie różnego postaci, każda będzie miała wstawkę 2-minutową a żywot na ekranie będzie się kończył poprzez spadnięcie krowy na głowę... Najbardziej żenujące jest to, że na taki film ludzie chodzą do kina a jeszcze bardziej żenujące jest to, że z tego się śmieją i chcą następny taki film. "Epic movie" na całym świecie prawie 90 mln dolarów.......... - Ciuniek - 03-07-2008 Ale hasło z plakatu prawdziwe: "Your favourite movies are going to be destroyed" :D - Mefisto - 03-07-2008 już sam tytuł jest prawdziwy :P - Mierzwiak - 04-07-2008 Gdyby ktoś chciał się przyjrzeć...
- soldamn - 08-07-2008
- Ciuniek - 08-07-2008 O w mordę - dobry, polski plakat. - desjudi - 08-07-2008 wyjątkowo dobry polski plakat! a sam film to fabularyzowany dokument. - Don Vito - 09-07-2008 Tylko nazwisko reżysera trochę odstrasza - inny Kędzierski stworzył "Włatców móch" - Guzeppe - 09-07-2008 Mi ten plakat strasznie zaltuje sprayem z Paint Shop Pro. Nienaturalne przyciemnienia i rozjaśnienia mgły/chmurek, jakby ustawiono za mały rozmiar pędzla i robiono chmurki metodą nakładania małych obszarów paternu chmurki. Coś z tym jest nie tak. Plus za nastrój. - military - 09-07-2008 Jak dla mnie to moga robic plakaty nawet w notatniku albo w dosie, jesli tylko efekt bedzie fajny to mam gdzies technike. A film zapowiadalby sie dobrze, gdyby zrezygnowano z czesci dokumentalnej. - Mierzwiak - 12-07-2008 No tak, bo po dodaniu matriksowego kodu nikt nie skojarzy... :rol ![]()
- military - 12-07-2008 Mierzwiak, jak ty znajdujesz te plagiaty? Znasz kazdy plakat na pamiec i kiedy widzisz podobny, juz wiesz z jakiego to filmu? :) A moze napisales jakis program porownujacy? I jaki to azjatycki film jest? - Mierzwiak - 12-07-2008 Jestem wzrokowcem. Mam konto na http://www.movieposterdb.com/ jakiś czas temu zobaczyłem ten plakat w ostatnio dodanych i od razu przypomniało mi się Jądro ziemi. Film: ming yun hu jiao zhuan yi Właśnie zauważyłem drugi plakat do tego filmu: ![]()
- D'mooN - 12-07-2008 Chińczycy to bezczelna nacja... Czy jest coś, czego oni NIE kopiują? - LPC - 13-07-2008 tak , kaczyńscy - Artemis - 13-07-2008 kolorowy, przeladowany, junowaty - no ale kurde, jak patrze na antona, to od razu mi sie humor poprawia i nawet swiadomosc t4 tego nie zmieni:). koles jest po prostu maksymalnie pozytywny. ![]() minimalizm...? :)
- Jakuzzi - 13-07-2008 Artemis napisał(a):kolorowy, przeladowany, junowaty - no ale kurde, jak patrze na antona, to od razu mi sie humor poprawia Fajny kolo, moga byc z niego ludzie. W Charlie Bartlett zagral naprawde niezla role. - Mierzwiak - 13-07-2008 bardzo fajny ten plakat do Charliego. A tymczasem... Dwa nowe plakaty do "Tajne przez poufne" (niestety wiadomo już na pewno że taki będzie polski tytuł). Nie ta klasa co pierwszy plakat, ale nie jest źle. Ten drugi nadrabia zwariowanymi fotkami: ![]() ![]() Plus pierwszy, jak dla mnie bardzo dobry plakat Bonda:
- Mierzwiak - 16-07-2008 Ohydne plakaty do Wojen Klonów. O ile w trailerze jakoś tego nie zauważyłem, tak tutaj tak: Anakin wygląda jakby miał z 40 lat... ![]() ![]() Mniej znaczy więcej i tym razem raczej się udało, chociaż nie do końca:
|