Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Cassel - 03-07-2008

Czasem naprawdę nie wiem, po jakich torach krążą myśli grafików odpowiedzialnych za plakaty.
To fragment plakatu do "Angielskiej roboty", znalezionego na Filmwebie:

[Obrazek: saffron1wn2.jpg]

Jak widać, wszystko gra.
A to nieco inna wersja tego plakatu, w magazynie "Film":

[Obrazek: saffron2gg3.jpg]

Kto to, u licha, jest Suffron Barows? :shock:


- Ronaldinho - 03-07-2008

Niesamowicie beznadziejny plakat "Disaster Movie". Te czopy od tego filmu chyba skupili się na maksymalnej liczbie różnego postaci, każda będzie miała wstawkę 2-minutową a żywot na ekranie będzie się kończył poprzez spadnięcie krowy na głowę... Najbardziej żenujące jest to, że na taki film ludzie chodzą do kina a jeszcze bardziej żenujące jest to, że z tego się śmieją i chcą następny taki film. "Epic movie" na całym świecie prawie 90 mln dolarów..........


- Ciuniek - 03-07-2008

Ale hasło z plakatu prawdziwe: "Your favourite movies are going to be destroyed" :D


- Mefisto - 03-07-2008

już sam tytuł jest prawdziwy :P


- Mierzwiak - 04-07-2008

Gdyby ktoś chciał się przyjrzeć...

[Obrazek: disastermoviever5xlgao3.th.jpg]


- soldamn - 08-07-2008

[Obrazek: 4706301yy0.jpg]


- Ciuniek - 08-07-2008

O w mordę - dobry, polski plakat.


- desjudi - 08-07-2008

wyjątkowo dobry polski plakat! a sam film to fabularyzowany dokument.


- Don Vito - 09-07-2008

Tylko nazwisko reżysera trochę odstrasza - inny Kędzierski stworzył "Włatców móch"


- Guzeppe - 09-07-2008

Mi ten plakat strasznie zaltuje sprayem z Paint Shop Pro. Nienaturalne przyciemnienia i rozjaśnienia mgły/chmurek, jakby ustawiono za mały rozmiar pędzla i robiono chmurki metodą nakładania małych obszarów paternu chmurki. Coś z tym jest nie tak.
Plus za nastrój.


- military - 09-07-2008

Jak dla mnie to moga robic plakaty nawet w notatniku albo w dosie, jesli tylko efekt bedzie fajny to mam gdzies technike. A film zapowiadalby sie dobrze, gdyby zrezygnowano z czesci dokumentalnej.


- Mierzwiak - 12-07-2008

No tak, bo po dodaniu matriksowego kodu nikt nie skojarzy... :rol

[Obrazek: l3130602988144b6fde16mx9.jpg][Obrazek: l999028522f5ad48go3.jpg]


- military - 12-07-2008

Mierzwiak, jak ty znajdujesz te plagiaty? Znasz kazdy plakat na pamiec i kiedy widzisz podobny, juz wiesz z jakiego to filmu? :) A moze napisales jakis program porownujacy?

I jaki to azjatycki film jest?


- Mierzwiak - 12-07-2008

Jestem wzrokowcem. Mam konto na http://www.movieposterdb.com/ jakiś czas temu zobaczyłem ten plakat w ostatnio dodanych i od razu przypomniało mi się Jądro ziemi.

Film: ming yun hu jiao zhuan yi

Właśnie zauważyłem drugi plakat do tego filmu:

[Obrazek: l142539041499351ca63b3bw3.jpg][Obrazek: l9990285a68127f6jt2.jpg]


- D'mooN - 12-07-2008

Chińczycy to bezczelna nacja...
Czy jest coś, czego oni NIE kopiują?


- LPC - 13-07-2008

tak , kaczyńscy


- Artemis - 13-07-2008

kolorowy, przeladowany, junowaty - no ale kurde, jak patrze na antona, to od razu mi sie humor poprawia i nawet swiadomosc t4 tego nie zmieni:). koles jest po prostu maksymalnie pozytywny.
[Obrazek: charliebartlettver4xlgzj1.th.jpg]

minimalizm...? :)
[Obrazek: forgettingsarahmarshallry4.th.jpg]


- Jakuzzi - 13-07-2008

Artemis napisał(a):kolorowy, przeladowany, junowaty - no ale kurde, jak patrze na antona, to od razu mi sie humor poprawia

Fajny kolo, moga byc z niego ludzie. W Charlie Bartlett zagral naprawde niezla role.


- Mierzwiak - 13-07-2008

bardzo fajny ten plakat do Charliego.

A tymczasem... Dwa nowe plakaty do "Tajne przez poufne" (niestety wiadomo już na pewno że taki będzie polski tytuł). Nie ta klasa co pierwszy plakat, ale nie jest źle. Ten drugi nadrabia zwariowanymi fotkami:
[Obrazek: burnafterreadingposter2lp6.th.jpg][Obrazek: burnafterreadingposter3wg8.th.jpg]

Plus pierwszy, jak dla mnie bardzo dobry plakat Bonda:
[Obrazek: quantumofsolacever2xlgcg9.th.jpg]


- Mierzwiak - 16-07-2008

Ohydne plakaty do Wojen Klonów. O ile w trailerze jakoś tego nie zauważyłem, tak tutaj tak: Anakin wygląda jakby miał z 40 lat...
[Obrazek: starwarstheclonewars242ch3.th.jpg][Obrazek: starwarstheclonewars242kn4.th.jpg]

Mniej znaczy więcej i tym razem raczej się udało, chociaż nie do końca:
[Obrazek: eagleeyeposterbigsm8.th.jpg]