![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Jakuzzi - 16-07-2008 Jakbym juz gdzies widzial podobny plakat... - piXi - 16-07-2008 Jakuzzi napisał(a):Jakbym juz gdzies widzial podobny plakat...
- Jakuzzi - 16-07-2008 No wlasnie. ;) - majkel78 - 17-07-2008 ten też trochę podobny :
- Hannibal - 17-07-2008 To jak wszystko to wszystko :)
- D'mooN - 18-07-2008 Jakim leniem trzeba być, żeby spłodzić coś takiego?
- desjudi - 18-07-2008 jakie talenty trzeba posiąść, żeby taaaaka kreację sprzedać dla Foxa? 8) - Gal Anonim - 18-07-2008 Jakie? Hmm... Wietrzę nową sprawę dla Muldera i Scully. ;) Może to taki rodzaj viral marketingu? - military - 18-07-2008 Mowcie co chcecie, ale Scully wyglada zajebiscie. :) - Mierzwiak - 18-07-2008 Scully nie wygląda zajebiście, tylko podejrzanie plastikowo. Gillian Andersson pięknieje z wiekiem, a ja ciągle widzę że na fotkach promocyjnych próbuje się ją na siłę photoshopem odmłodzić. What the fuck?! - Corn - 18-07-2008 Z drugiej strony na tym plakacie wreszcie Mulder wygląda jak człowiek, a nie jak kosmita z doczepioną ludzką głową Duchovny'ego - Mierzwiak - 19-07-2008 Trekowcy pewnie się spuszczają, ja tylko przewracam oczami. O tak :roll: ![]() ![]() ![]() ![]()
- Corn - 19-07-2008 Ja przewracałem oczami nad plakatami do TDK podczas gdy ty spuszczałeś się nad każdą notką. Jesteśmy kwita? :roll: A plakaty to nic nadzwyczajnego, ale na tle poprzednich fajnie wyglądają. Już nie mogę się doczekać zwiastuna/filmu. - Mierzwiak - 19-07-2008 Jeśli jakiekolwiek negatywne słowo z mojej strony na temat nowego Treka ma wywoływać u ciebie tego typu dziecinne reakcje to nie będę się na ten temat wypowiadać. Pasuje? - Mierzwiak - 19-07-2008 Co zacząłem? Aha czyli gramy w grę "Ja krytykuję coś związanego z filmem X a ty odpowiadasz wjeżdżając na mnie za film Y"? Ręce opadają. - Corn - 19-07-2008 No tak, bo cięte komentarze o spuszczaniu się na temat czegoś, czego się nie lubi to szczyt dorosłości. Ech... Cytat:Jeśli jakiekolwiek negatywne słowo z mojej strony na temat nowego Treka ma wywoływać u ciebie tego typu dziecinne reakcje to nie będę się na ten temat wypowiadać.Nie jestem żadnym fanem Treka. Wku***ło mnie to co napisałeś bo wygląda to tak, że można się spuszczać tylko niektórym i tylko nad uprzywilejowanymi filmami. Spuszczamy się na TDK - jesteśmy cool, fajne ziomy itd., Spuszczamy się nad Trekiem czy czymkolwiek innym - "buehehehe'' - Mierzwiak - 19-07-2008 1) Nigdzie nie napisałem że jesteś fanem Treka. 2) Tekst o spuszczaniu nie jest zbyt wyszukany, ale zauważ że napisałem PEWNIE, to nie było stwierdzenie ale przypuszczenie. 3) Źle to odczytałeś :wink: - D'mooN - 21-07-2008 ![]() Ostro. Młodzieżowo. - Gal Anonim - 21-07-2008 Pewnie będzie Rka. Odkąd Kamesenina zobaczyłem ta ekranizacja mnie nie interesuje. Tak mówię, żebyście mogli znajomym powiedzieć. ;) - picek - 22-07-2008 Nowy serial Alana Balla. Czekam. :)
|