Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Jakuzzi - 16-07-2008

Jakbym juz gdzies widzial podobny plakat...


- piXi - 16-07-2008

Jakuzzi napisał(a):Jakbym juz gdzies widzial podobny plakat...
[Obrazek: american20gangsterqw5.th.jpg]


- Jakuzzi - 16-07-2008

No wlasnie. ;)


- majkel78 - 17-07-2008

ten też trochę podobny :

[Obrazek: t_120660_e2f9ade9.jpg]


- Hannibal - 17-07-2008

To jak wszystko to wszystko :)

[Obrazek: theinsidermovieposter19kn3.jpg]


- D'mooN - 18-07-2008

Jakim leniem trzeba być, żeby spłodzić coś takiego?

[Obrazek: xfilesukposterab6.th.jpg]


- desjudi - 18-07-2008

jakie talenty trzeba posiąść, żeby taaaaka kreację sprzedać dla Foxa? 8)


- Gal Anonim - 18-07-2008

Jakie? Hmm... Wietrzę nową sprawę dla Muldera i Scully. ;) Może to taki rodzaj viral marketingu?


- military - 18-07-2008

Mowcie co chcecie, ale Scully wyglada zajebiscie. :)


- Mierzwiak - 18-07-2008

Scully nie wygląda zajebiście, tylko podejrzanie plastikowo. Gillian Andersson pięknieje z wiekiem, a ja ciągle widzę że na fotkach promocyjnych próbuje się ją na siłę photoshopem odmłodzić. What the fuck?!


- Corn - 18-07-2008

Z drugiej strony na tym plakacie wreszcie Mulder wygląda jak człowiek, a nie jak kosmita z doczepioną ludzką głową Duchovny'ego


- Mierzwiak - 19-07-2008

Trekowcy pewnie się spuszczają, ja tylko przewracam oczami. O tak :roll:

[Obrazek: startrekteaser3dn7.th.jpg][Obrazek: trekbananx5.th.jpg][Obrazek: trekpineyv9.th.jpg][Obrazek: trekquintohb2.th.jpg][Obrazek: trekzoeiy2.th.jpg]


- Corn - 19-07-2008

Ja przewracałem oczami nad plakatami do TDK podczas gdy ty spuszczałeś się nad każdą notką. Jesteśmy kwita? :roll:

A plakaty to nic nadzwyczajnego, ale na tle poprzednich fajnie wyglądają. Już nie mogę się doczekać zwiastuna/filmu.


- Mierzwiak - 19-07-2008

Jeśli jakiekolwiek negatywne słowo z mojej strony na temat nowego Treka ma wywoływać u ciebie tego typu dziecinne reakcje to nie będę się na ten temat wypowiadać. Pasuje?


- Mierzwiak - 19-07-2008

Co zacząłem? Aha czyli gramy w grę "Ja krytykuję coś związanego z filmem X a ty odpowiadasz wjeżdżając na mnie za film Y"?

Ręce opadają.


- Corn - 19-07-2008

No tak, bo cięte komentarze o spuszczaniu się na temat czegoś, czego się nie lubi to szczyt dorosłości. Ech...

Cytat:Jeśli jakiekolwiek negatywne słowo z mojej strony na temat nowego Treka ma wywoływać u ciebie tego typu dziecinne reakcje to nie będę się na ten temat wypowiadać.
Nie jestem żadnym fanem Treka. Wku***ło mnie to co napisałeś bo wygląda to tak, że można się spuszczać tylko niektórym i tylko nad uprzywilejowanymi filmami. Spuszczamy się na TDK - jesteśmy cool, fajne ziomy itd., Spuszczamy się nad Trekiem czy czymkolwiek innym - "buehehehe''


- Mierzwiak - 19-07-2008

1) Nigdzie nie napisałem że jesteś fanem Treka.
2) Tekst o spuszczaniu nie jest zbyt wyszukany, ale zauważ że napisałem PEWNIE, to nie było stwierdzenie ale przypuszczenie.
3) Źle to odczytałeś :wink:


- D'mooN - 21-07-2008

[Obrazek: dragonballjapanesepostews4.th.jpg]

Ostro. Młodzieżowo.


- Gal Anonim - 21-07-2008

Pewnie będzie Rka.

Odkąd Kamesenina zobaczyłem ta ekranizacja mnie nie interesuje. Tak mówię, żebyście mogli znajomym powiedzieć. ;)


- picek - 22-07-2008

Nowy serial Alana Balla. Czekam. :)
[Obrazek: 7198492.3.jpg]