Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 30-01-2013

Tylko ludzie pracujący nad konwersją.


RE: Zapowiedzi - Lawrence - 30-01-2013

Przed Les Miserables miałem super dobranie zwiastunów. Najpierw, Westerplatte, a potem Syberiada. Normalnie dwa pod rząd, a w sumie i tak wyglądało tak samo. I chyba mieli te same modele samolotów :P
"Ja ja tych polskich martyrologicznych filmów nienawidzę" :)


RE: Zapowiedzi - military - 30-01-2013



Teatralny wygląd - jest.
Beznadziejna charakteryzacja - jest.
Koszmarna inscenizacja scen "akcji" - jest.
Muzyka rodem z darmowej bazy plików midi - jest.
Martyrologia - jest.

To powinno być zatytułowane "Polski film".

Choć zdjęcia z kamery zawieszonej na latawcu mi się podobały - ale to akurat trudno spieprzyć.


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 30-01-2013

Syberiada... POLSKA! W kolorze bieli i krwi przelanej za Ojczyznę.

O ile zakład, że będą się spuszczać w mediach i chwalić?


RE: Zapowiedzi - Dżasta - 30-01-2013

(15-01-2013, 15:46)PropJoe napisał(a): Dość słabe, ale lepsze niż wszystkie żarty w powyższym "zwiastunie".
Nie wierzę, że ten sam facet mógł napisać Seksmisje czy Vabank.

(Btw - ten sam facet zrobił "Kołysankę")

Podejrzewam, że zaraz polecą na mnie gromy z jasnego nieba, ale jak to już nie raz cytowano: chooooj, wbijam w to.

Gdyby trailer nakręcił Tarantino to zastanawiam się (ale tylko teoretycznie się zastanawiam), czy zamiast tych hejtujących komentarzy, nie pojawiłyby się przypadkiem "ochy" i "achy".

A ten trailer to jest dopiero słaby:



I nie wiem jaka będzie "Ambassada". Prawdopodobnie żaden majstersztyk, ale zmieni dotychczasowe kino wojenne czy jak je tam zwał historyczne i to po prawie 70 latach.

Proponuje zatem dać filmowi jakieś fory, bo to w polskiej kinematografii nie lada wydarzenie, zrobić taką "Ambassadę".


RE: Zapowiedzi - PropJoe - 30-01-2013

Gromów się nie spodziewam, ale możesz zostać wyśmiany. Zobaczymy.

Cytat:Gdyby trailer nakręcił Tarantino to zastanawiam się (ale tylko teoretycznie się zastanawiam), czy zamiast tych hejtujących komentarzy, nie pojawiłyby się przypadkiem "ochy" i "achy".
Nie sądzę.

Swoją drogą co ja za to mogę, że nie rozśmieszyło mnie ani pół zdania w tym "zwiastunie"? Tylko to oceniłem. Jeśli zwiastun komedii jest absolutnie nieśmieszny (a ten w dodatku jest żenująco tandetny) to mam w dupie czy łatwo taki film zrobić w Polsce, czy nie.


RE: Zapowiedzi - Dżasta - 30-01-2013

Czekam zatem na salwy śmiechu, a nawet całą beczkę, choć wolałabym zostać "wyśmiana", byłoby nieco poważniej :)



RE: Zapowiedzi - PropJoe - 30-01-2013

X-files normalnie, bo wysyłając posta pomyślałem przez ułamek sekundy czy na pewno zastosowałem właściwą odmianę, ale zbyt leniwy jestem, żeby się upewnić... poza tym męska dominacja na tym forum też zrobiła swoje.

Tak czy inaczej, możesz się czuć wyśmiana (serdecznie/pobłażliwie) przez mnie.


RE: Zapowiedzi - Dżasta - 30-01-2013

Wolę serdecznie i bez dominacji :)


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 31-01-2013

http://film.onet.pl/wiadomosci/pasikowski-kreci-jacka-stronga-kuklinski-w-strugac,1,5409422,wiadomosc.html#play


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 06-02-2013

WOW! Widzieliście? Zapowiada się mega kozak film! Kurde, zczajcie tę epę, Chyra znów w niebagatelnej roli, a akcja... Mniam! Nie będę nawet wam skrótowo dawał opisu fabuły, bo coś czuję, że film będzie miał wiele zwrotów akcji. Sam zwiastun zapowiada ekstra kino w amerykańskim stylu!






RE: Zapowiedzi - Corn - 06-02-2013

Tego się nie da oglądać. Czekam na remake od autorki Bejbi Blues.


RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 06-02-2013

yeah Małgośka znowu uraczy ludzkość najgorszym co ma tzw. "polska kinematografii" do zaoferowania...


RE: Zapowiedzi - Snappik - 06-02-2013

Co to za maniera zdrabniania imion polskich reżyserów? Wojtek, Małgośka, Baśka, Jądruś, Wacuś, Piotruś...


RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 06-02-2013

No bo to jest filmowe przedszkole :P


RE: Zapowiedzi - military - 06-02-2013

Fajne, widać że klasyczna polska szkoła filmowa - tak tematyczne, scenariuszowo (obowiązkowa Scena Wymownego Leżenia i procesja), jak i realizacyjnie (dźwięk kiedy gość wskakuje do wody brzmi jakby ktoś wrzucił gumową kaczuszkę do wanny). Czekam.


RE: Zapowiedzi - PropJoe - 06-02-2013

Ja pie.... znów Małgośki będzie wszędzie pełno, Wyborcza będzie wmawiać, że super ważne wydarzenie, dyskusje o księżach gejach itd. Dobrze chociaż, że żadna Binoche się nie dała nabrać tym razem, bo nie będzie aż takiego przeżywania, kogo to Małgośka nie zna i jaką to gwiazdą europejskiego kina nie jest. Z drugiej stron jest Kościukiewicz więc będzie pewnie coś o znakomitym międzypokoleniowym duecie aktorskim.
Ulubiony fragment zwiastuna? Homoerotyczne napięcie przy ognisku z kiełbasą w roli głównej.


RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 06-02-2013

Polska szkoła filmowa jak widzę ma się dobrze. Już sam trailer był ciężki do obejrzenia.

(06-02-2013, 16:08)PropJoe napisał(a): Wyborcza będzie wmawiać, że super ważne wydarzenie

A Fronda znowu będzie histerycznie krzyczeć na kolejny atak na kościół. Będzie ciekawie.


RE: Zapowiedzi - shamar - 06-02-2013

(06-02-2013, 15:13)Crov napisał(a): WOW! Widzieliście?

Kino jakiegoś tam niepokoju. Czekam na film o księżach "miłośnikach dzieci"

Nikt nie dawał "Syberiady".



RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 06-02-2013

(06-02-2013, 16:19)shamar napisał(a): Czekam na film o księżach "miłośnikach dzieci"

Złe Wychowanie :)