Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Avengers (2012) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: The Avengers (2012) (/Thread-The-Avengers-2012--1855)



RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - raven.second - 24-03-2014

Ok, chyba odlajkuję profil MCU, bo teraz rzucili coś, co może być Ultronem albo randomowym gościem w srebrnym pancerzu.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - zombie001 - 24-03-2014

To raczej coś, co będzie Ultronem (lub ewentualnie jego robotem) po kilku miesiącach pracy speców od CGI :P

Na concept-artach można zobaczyć te robociki (przynajmniej jakiś ich zarys). Martwi mnie trochę to, że mogą przypominać mniejsze Sentinele z X-menów :/


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Ash - 24-03-2014

A kiedy Scarlet Witch?


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - zombie001 - 24-03-2014

Są już filmiki na których jest z Hawkeyem. Słaba jakość, ale w sumie, prezentuje się tak jak na concept-arcie.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Szaman - 24-03-2014

Jest z góry i daleka na tym filmiku od 0:50, wiedzieli jak ubrać Elżbietkę Olsen :)


A pod tym linkiem zdjęcia Quicksilvera z bliska i Scarlett Witch z daleka
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=96674


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - zombie001 - 24-03-2014

(24-03-2014, 16:48)Juby napisał(a): Over 9000 razy lepszy od tego z DoFP.

Wygląd obydwu jest przeciętny. Na concept-arcie prezentował się może i 9000 razy lepiej, ale na zdjęciach z planu...

Singera zawsze można wybronić tym, że akcja X-menów osadzona jest w latach 70. Plus jego Quicksilver ma koszulkę z Pink Floyd, a wiadomo:
Quicksilver z koszkulką Pink Floyd > Quicksilver z jakimś dziadostwem, które ma imitować superkostium :P

Za to SW słodziak:
+ extra hot
jakby nie wyświetlało to tutaj źródło: http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=96674




RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Szaman - 24-03-2014

Tak jak styliści uparli się kiedyś "modnie" uczesać Maguire'a na wzór fryzury Cruise'a z 2005-2006 roku, tak teraz nastaje jakaś moda na fryzury z lat 80-tych. Przynajmniej tak mi się kojarzy fryzura Johnsona, czy też np Goblina w TASM 2. Pewnie nikt nie czekał na to z zapartym tchem, ale wygląda na to, że Hawkeye nie zmieni kostiumu.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - raven.second - 24-03-2014

Scarlet Witch to strzał w dziesiątkę i nie chcę, by zmieniała ubranie na inne. Ewentualnie niech dadzą jej szkarłatną wersję kombinezonu Black Widow.

Cytat:ale na zdjęciach z planu...
Góra ujdzie, dół niezbyt. Zbyt mocno się różnią jak dla mnie.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Gal Anonim - 24-03-2014

Kurde, świetne te kostiumy. Fajnie by bylo jakby takie zostaly przez caly film i nie pakowali ich potem w jakieś inne, bardziej superhero.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Szaman - 24-03-2014

Zgadzam się z Crovem, choć bardziej podoba mi się kostium Olsenki niż Johnsona. Tutaj jej chyba najlepsze z dotychczasowych zdjęć, wygląda bardzo "whedonowsko", równie dobrze mogłaby się pojawić w Buffy.



RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Mickey - 24-03-2014

no to jeszcze na dokładkę Ultron
Hehehe.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - raven.second - 24-03-2014

SW ponownie. Ależ ona świetnie wygląda, nie mogę się doczekać reakcji Starka na jej strój.



RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Juby - 24-03-2014

Wyglądają spoko, nie wiem czym tu się zachwycać. Olsenka trochę szeroka w barach.


Whedon podkradł trzon obsady Godzilli? Chyba to przeoczyłem albo zapomniałem.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - katedra - 24-03-2014

Trzon?:D Olsenkę szanuję za pokazanie cycków w Oldboyu, czyli spełnienie marzeń z dzieciństwa, które oscylowały wokół jej sióstr,ale które nigdy się nie ziściły. Ale żeby od razu mówić tu o aktorstwie?


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - raven.second - 24-03-2014

Cytat:Trzon?:D
Johnson, Olsen i Cranston. Dwie z trzech ważniejszych postaci występujących w Godzilli są w Avengers.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Szaman - 24-03-2014

Oglądałeś Marcy May Marlene albo Liberal Arts? To obejrzyj, a potem wypowiadaj się o jej aktorstwie.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - katedra - 24-03-2014

raven.second

Wszyscy wiemy,że Cranston zagra Waltera, tak jak Aaron nadal gra Jesse'ego.

Szaman

Widziałem i nadal nie wiem o co ci chodzi? Przecież tam nie pokazała cycków...


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Mefisto - 24-03-2014

(24-03-2014, 21:32)zombie001 napisał(a): Wygląd obydwu jest przeciętny. Na concept-arcie prezentował się może i 9000 razy lepiej, ale na zdjęciach z planu...

Relax - stroje nie są złe, ale to tylko, no właśnie... zdjęcia z planu. Pewnie w postprodukcji wstawią tam jeszcze milion rzeczy łącznie z choinką i delfinkiem.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Huntersky - 24-03-2014

(24-03-2014, 22:17)Mickey napisał(a): no to jeszcze na dokładkę Ultron
Hehehe.
Mam przeczucie, że ciało Ultrona to asgardzki Destroyer po inżynierii odwrotnej. W sumie tylko wtedy mógłby stanowić zagrożenie dla Hulka i Thora.

Olsenka jest qt jak ciasteczko.


RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Mierzwiak - 24-03-2014

Whedon trolluje na całego a Wy się nabieracie? lulz