![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - military - 06-02-2013 (06-02-2013, 16:19)shamar napisał(a): Nikt nie dawał Syberiady Dawał, dawał. RE: Zapowiedzi - shamar - 06-02-2013 Na stronie. Tutaj chyba nie było. (06-02-2013, 16:22)Azgaroth napisał(a): Złe Wychowanie :) Ale na polski. Tylko polskie potrafią wstrząsać dosadnością :) RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 06-02-2013 Ale pierdolicie, chcecie zobaczyć NAPRAWDĘ zły polski zwiastun? "Strange Sounds". Pomimo obco brzmiącego tytułu to polski film, zapraszam na ucztę: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1230615 Kolejny cudowny rok dla polskiej kinematografii się szykuje. "Podejrzani zakochani", "Syberiada", "Tajemnica Westerplatte", "W imię...", "Strange Sounds", "Dżej Dżej", "Hiszpanka" (od reżysera "Nieruchomego poruszyciela" nie spodziewam się niczego dobrego, chociaż Powstanie Wielkopolskie to ciekawy temat). RE: Zapowiedzi - military - 06-02-2013 Ojajebięjapierdolę, Strange Sounds niszczy system. Babka je jabłko i trafia na pestkę. BRRRRUUUUUUUMMMMMMM! Jak ja bym chciał, żeby polscy filmowcy przestali robić Wielką, Znaczącą Sztukę, a zaczęli robić dobre kino. RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 06-02-2013 (06-02-2013, 17:00)military napisał(a): Jak ja bym chciał, żeby polscy filmowcy przestali robić Wielką, Znaczącą Sztukę, a zaczęli robić dobre kino. Jednym z ważniejszych warunków, jakie musiałyby zostać spełnione, jest odcięcie pisfozależnej grupy fajansiarskich wymoczków od kanału redystrybucyjnego. To jednak nie wystarczy, choćby dlatego, że inni też ssą z koryta, a potrafią robić fajne filmy - niekoniecznie wg wzorów amerykańskich. Polskie kino cierpi na brak kręgosłupa, charakteru, nie ma osobowości. To sflaczała branża, która od czasu do czasu, coś strawnego z siebie wyrzuci, ale są to raczej podrygi konającego kundla, niż regularna dostawa dobrego, albo chociaż poprawnego jakościowo towaru. Czesi, którzy leją na holly jak pijak na murek, mają SWOJSKIE kino, jedne z najlepszych studiów filmowych i dobrych aktorów. Czeskie filmy to zwykle lekki materiał, bez zadęcia, filozoficznego popierdywania, takie jajcarsko-dramatyczne portretowanie zwykłych ludzi z dużą dawką luzu, bez kija w dupie, za to z fantastycznym poczuciem humoru. Proszę bardzo, Jiri Menzel choćby. Amen i kropka. Ostatni taki fajny polski tytuł? Na przykład "Konopielka", czyli lata 80-te. Koryto było, ssanie również, a jednak się udało. ps: Inaczej to podsumuję. Obecne polskie kino, to nakręcane przez państwowy budżet chałturnicze badziewie, gdzie kuleje albo całkiem leży niemalże wszystko. Od A do Z sraka. Wyjątki są, tylko co z tego. RE: Zapowiedzi - shamar - 06-02-2013 (06-02-2013, 16:51)Persona non grata napisał(a): "Dżej Dżej" Tytuł mnie "zaciekawił". Po czym wstuknąłem w g. Po czym ukazał się klip z kręcenia - auto wpadające do jeziora - chyba do jeziora bo nie zdążyłem się przyjrzeć bo mignęło mi nazwisko Szyca, przy opisie, i czym prędzej opuściłem stronę Googe-wyszukiwanie. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 06-02-2013 Brokeback Church Dlaczego nikt nie nakręci po prostu filmu o dwóch facetach którzy się w sobie zakochują? Dlaczego to akurat musi być o księdzu? No tak, tak będzie pikantniej, kontrowersyjniej, będą protesty, kretyńskie wywiady w TVN24 i setki tysięcy widzów w kinach. RE: Zapowiedzi - Khet - 07-02-2013 Nie "będzie", już jest - dziś rano Onet straszył headlinem o "poruszającym i kontrowersyjnym filmie o trudnej i niemożliwej miłości". Ostro, jak na początek :p. RE: Zapowiedzi - jajcasz - 09-02-2013 "Tajemnica Westerplatte" widzial to ktos zwas ? RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 10-02-2013 Puścili przed "Django". Ludzie się nie śmiali. RE: Zapowiedzi - Hitch - 10-02-2013 Wygląda sympatycznie, choć tanio i amatorsko jak cholera. RE: Zapowiedzi - shamar - 10-02-2013 (10-02-2013, 18:39)Persona non grata napisał(a): Puścili przed "Django". Ludzie się nie śmiali. Ja pierd...le, ku...a mać wyłączyłem to jak zaczęli klnąć. Ja nie wiem, czy polskie filmy robią totalne orangutany (bez obrazy) dla innych orangutanów klnących non-stop i śmiejących się z tego, że klną na ekranie? Ilesz ku...wisz można ;) RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-02-2013 Być jak Kazimierz Deyna wygląda w istocie bardzo sympatycznie, ale jak zwykle w przypadku polskich produkcji trudno ocenić jaki to gatunek. RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 10-02-2013 (10-02-2013, 20:40)Mierzwiak napisał(a): trudno ocenić jaki to gatunek. Komedia obyczajowa :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 11-02-2013 (10-02-2013, 20:40)Mierzwiak napisał(a): Być jak Kazimierz Deyna wygląda w istocie bardzo sympatycznie, ale jak zwykle w przypadku polskich produkcji trudno ocenić jaki to gatunek.Polska jest tolerancyjna multikulti i tutaj nie dzielimy filmów na gatunki! Wszystkie filmy są równe! RE: Zapowiedzi - Pitero - 12-02-2013 "Miłość" ale nie ta Hanekego tylko dużo mniej utalentowanego Fabickiego Na mój gust średniak jakiś z przeszarżowaną rolą Kijowskiej. Ale zobaczy się. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 12-02-2013 Uhu, ale muzykę dowalili do tego trailera. Fabicki to chyba kolejny z tych polskich reżyserów, którzy z zamiłowaniem tworzą górnolotne niegodne uwagi smuty. Co prawda nominkę do Oscara dostał, ale nie potrafię się zainteresować taką tematyką. Poza tym chyba mam mały przesyt Dorocińskiego. Dobry aktor, ale za dużo go. RE: Zapowiedzi - military - 13-02-2013 Tajemnica Westerplatte to kino na światowym poziomie. http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,13393844,_Tajemnica_Westerplatte__juz_dzieli_krytykow___Kino.html#BoxSlotIIMT "Komputerowcy zrobili dobrą robotę". RE: Zapowiedzi - Hitch - 13-02-2013 Cytat:Tajemnica Westerplatte to kino na światowym poziomie. Tak jak "Bitwa Warszawska", "Bitwa o Wiedeń" i "Sęp"? :) RE: Zapowiedzi - military - 13-02-2013 Oczywiście. "Szybki montaż i sporo zdjęć kręconych z ręki, wszystko zgodne z tym, jak kręci się dziś duże produkcje wojenne". WSZYSTKO. |