Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - Negatywny - 11-12-2020

(11-12-2020, 12:55)Bucho napisał(a): Amatorszczyzna w chu moim zdaniem.

wicie, rozumicie, when its ready xD

(11-12-2020, 13:46)Kluski napisał(a): Naprawdę nie wiem na co poszło to 18 lat produkcji i dwa miliardy złotych ;)

Na koks i dziwki.


RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 11-12-2020

@Kluski Pograłeś godzinę i W3 lepszy? ;)

W kontrze do narzekaczy grających w recenzje na YT i reddity, mnie na razie gra pochłonęła jak mało co ostatnio. Samo miasto w pytkę i ocieka klimatem, łażę po nim z bananem na ryju. Nie wiem o co chodzi z czepianiem się grafiki (na starych konsolach rozumiem). U mnie na średnim PC w FHD są momenty olśniewające, HDR też robi robotę. Udźwiękowienie bajka. Są też momenty takie sobie, ale w każdym open worldzie take znajdziesz. Jakby mu się chciało to bym zaraz powrzucał trochę filmów z latającymi końmi z RDR2 czy głowy bez skóry z Assasinów ale mi się nie chce.

Bugów nadal nie uświadczyłem, ale może po prostu mam szczęście.

Kluski, znajdź sobie jakiś poradnik z ustawieniami. Na pewno wyłącz film grain, chromatic aberration i zmniejsz cienie kaskadowe. Na rx570 udało mi się uzyskać dobry kompromis przy FHD i medium/high. Na chwilę z ciekawości ustawiłem 4k i wygląda to fenomenalnie, ale mój piec zawył z bólu


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-12-2020

(11-12-2020, 13:46)Kluski napisał(a): Naprawdę nie wiem na co poszło to 18 lat produkcji i dwa miliardy złotych ;) Ani to opus magnum, ani crowning achivement,


Patrzac jaki teraz panuje chaos to nie zdziwiloby mnie specjalnie, gdyby cala ta produkcja byla zawalona jakims gownem w sprawach planowania i organizacji.



(11-12-2020, 13:46)Kluski napisał(a): no ale swoje raczej na pewno zarobią - już poszło 8 melonów preorderów, a gierka będzie się sprzedawać przez lata.


Zakladajac, ze jak najszybciej ogarna ten syf, sensownie zalagodza backlash w sprawie gry na stara generacje i beda mieli czym cieszyc graczy przez te nastepne lata. Redzi, firma, ktora nie bylo mozliwosci, ze cos spierdoli. pieknie sie Cyberkiem wpisala w ten radosny rok 2020 :)


(11-12-2020, 13:39)Capt. Nascimento napisał(a): Red Dead Redemption 2 w ogóle nie działało na PC (było kompletnie niegrywalne), mimo że taką wersję wypuścili.


Bol w sprawie konsol jest bardziej medialny :)


RE: Cyberpunk 2077 - Capt. Nascimento - 11-12-2020

Ja póki co oglądałem parę gameplayów i gra bardzo mi się podoba.


RE: Cyberpunk 2077 - Negatywny - 11-12-2020

(11-12-2020, 14:10)zdzichon napisał(a): HDR też robi robotę.

HDR nawet nie działa:



na PC takie samo wuj wie co. Wyłączyłem.


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-12-2020

(11-12-2020, 14:16)Capt. Nascimento napisał(a): Ja póki co oglądałem parę gameplayów i gra bardzo mi się podoba.


Dla mnie moze byc, ale tyle w kwestii grafy. Nie liczylem ja nic, w pewnym momencie sobie cały gameplay obejrze, bo mnie w sumie najbardziej interesuje fabula i elementy RPG, a z tego co widze to opinie sa mocno podzielone z przechylem na raczej lekki zawod.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-12-2020

(11-12-2020, 14:10)zdzichon napisał(a): @Kluski Pograłeś godzinę i W3 lepszy? ;)

Bardziej słowiański ;)

Nie no, pograłem oczywiście więcej, to był żart.

Zdichon napisał(a):Kluski, znajdź sobie jakiś poradnik z ustawieniami. Na pewno wyłącz film grain, chromatic aberration i zmniejsz cienie kaskadowe. Na rx570 udało mi się uzyskać dobry kompromis przy FHD i medium/high. Na chwilę z ciekawości ustawiłem 4k i wygląda to fenomenalnie, ale mój piec zawył z bólu

Na razie to niech oni spaczują to tak żebym mógł otwierać 'oficjalnie' przez Galaxy, bo na razie muszę hakować z folderu bin w trybie administratora, no i gram tylko na tym predefiniowanym modelu, bo trzyma dłużej bez krasza niż po wizażu w edytorze postaci.


(11-12-2020, 14:11)Bucho napisał(a):
(11-12-2020, 13:46)Kluski napisał(a): no ale swoje raczej na pewno zarobią - już poszło 8 melonów preorderów, a gierka będzie się sprzedawać przez lata.


Zakladajac, ze jak najszybciej ogarna ten syf, sensownie zalagodza backlash w sprawie gry na stara generacje i beda mieli czym cieszyc graczy przez te nastepne lata. Redzi, firma, ktora nie bylo mozliwosci, ze cos spierdoli. pieknie sie Cyberkiem wpisala w ten radosny rok 2020 :)

Pacze na pewno będą jeszcze przez wiele miesięcy, obsługa "poserwisowa" u Redów jest akurat pryma sort, zaraz wejdą jakieś dlc'eki, potem rozszerzenia i z czasem gra wyrobi się na solidne 7/10 ;)

Oczywiście poziom sprzedaży GTA V jest nieosiągalny, ale 40 milionów jest myślę całkiem realne.


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-12-2020

@Kluski:

„obsługa "poserwisowa" u Redów jest akurat pryma sort”


Nie podpuszczaj ich :)


RE: Cyberpunk 2077 - Bartholomew - 11-12-2020

Wyrocznia przemówiła




RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-12-2020

"Grafika jest nawet... słaba" :)


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-12-2020

Alez ludzie maja wkurwa w komentarzach:



Na oficjalnym twitterze CP77 rzeznia w chu:

https://media.tenor.com/images/1b793071d48eb189865684473f04d10b/tenor.gif

Cos czuje, ze sie dzis ostro poca dupska, tam na tych goracych stolkach CDPR.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-12-2020

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2722

https://www.wykop.pl/artykul/5845045/cyberpunk2077-tworzyl-inny-zespol-deweloperow/

Dobry i miły CDPR nie pokazał materiałów z podstawowych konsol przed premierą, bo wiedział, że wywoła tym trzęsienie i ziemi i się nie sprzeda dobrze :)

Ale żeby oddać sprawiedliwość, mam znajomych co grają na PS4 i nie narzekają, więc nie wiem do końca dlaczego te odczucia tak bardzo się różnią, widać każdy ma inną tolerancję.


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 11-12-2020

Ten tekst na wykopie to sama prawda. Czasami ta gra topornie prowadzi za rączkę (może kwestia, że nie gram na najwyższym poziomie trudności? whatever), a czasem uj wie o co chodzi. Może nie jest jakoś źle, ale można było to lepiej ogarnąć przez te 8 lat developmentu.


RE: Cyberpunk 2077 - shamar - 11-12-2020

Czyli mówicie że to koniec CDPR?
Byli podejrzani jak zaczęli wychodzić w odwłoki tęczowym i muzułmanom


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-12-2020

(11-12-2020, 20:36)shamar napisał(a): Czyli mówicie że to koniec CDPR?  

No, koniec, jak amen w pacierzu. Zarobio tylko jeszcze kilka miliardów na Cyberpunku i zwijają manatki :)


RE: Cyberpunk 2077 - Snappik - 11-12-2020

Taki koniec, że koszty produkcji już się zwróciły w dniu premiery. Chlip chlip. Za rok wydadzą wersję GOTY z 20 patchami, gra będzie grywalna i pewnie będzie miałą nowy interfejs oraz tutorial. Przy okazji zapowiedzą Wiedźmina 4 (po takim failu na premirze CP2077 nie wyobrażam sobie aby było inaczej).

Ręce które leczo:



RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-12-2020

whoopsie doopsie, CDPR wypuścił patcha 1.04 i gra mi się znowu nie uruchamia :)

Naruszyli delikatną równowagę moich czarów-marów żeby gra w ogóle chodziła. Nie mogę powiedzieć, dostarczają trochę rozrywki :)


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 12-12-2020

Chyba ze starchu przed utrata zyskow, gdy ominie ich okres swiateczny i zapewne pod naciskiem zarzadu/inwestorow Redzi wypuscili bubel...no to maja „zyski„:

CD Projekt Red has seen a 29% drop in their stock price after the launch of Cyberpunk 2077.

https://www.ign.com/articles/cd-projekt-red-stock-decline-cyberpunk-2077?sf134154434=1

Pewnie za chwile sie odbija, ale to moze dobry moment na zakup ich akcji :)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-12-2020

Bucho, a wiesz że za Cyberpunkiem stoją Polacy?


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 12-12-2020

W małych czapeczkach? :)

No wiem, wiem, ale co, kibicowac do konca? Poland Stronk? :)

Ogladalem dzis fragmenty gry na PS4.

https://pbs.twimg.com/media/Eo-GT-AXMAUSwH4?format=jpg&name=large

:)



Ała:

https://mobile.twitter.com/smantilla2/status/1337537267896885249