![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Hitch - 13-02-2013 Tylko 150 milionów dolarów mniej budżetu i brak jakichkolwiek fachowców przy produkcji :) RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 13-02-2013 "Film nie świetny, lecz ważny" - czyli do dupy, ale porusza Ważny Temat, więc głupio zmieszać z błotem. RE: Zapowiedzi - shamar - 13-02-2013 (13-02-2013, 14:46)military napisał(a): "Komputerowcy zrobili dobrą robotę". Chodzi o komputerowców czyli domowych amatorów> Wszystko się zgadza. Chyba nie miał na myśli profesjonalnych grafików. RE: Zapowiedzi - soldamn - 14-02-2013 No ale czego się spodziewacie po niepokornym prawicowym dziennikarzu piszącym w niepokornym prawicowym tygodniku? Przecież to wiadomo od lat, że im najczęściej wystarczy WAŻNY TEMAT, wykonanie ma znaczenie już dużo mniejsze, tak długo jak walczymy bohatersko z niemcami czy rosjanami. RE: Zapowiedzi - Albertino - 14-02-2013 Najlepsze jest to, że mamy tak znakomitą firmę jak Platige Image, ale rozdrabniającą się na jakieś reklamówki i inne bzdety, podczas gdy mogliby robić pierwszorzędne efekty do pierwszorzędnych polskich produkcji (oczywiście o ile by takie powstawały) lub samemu spróbować chociaż filmów animowanych. RE: Zapowiedzi - soldamn - 14-02-2013 Myślę, że po prostu polskich producentów nie stać na wynajęcie Platige Image albo Alvernia Studios. Platige robiło helikopter do Essential Killing, ale ten film miał przecież budżet 2-3x większy od polskich filmów wojennych. RE: Zapowiedzi - shamar - 14-02-2013 (14-02-2013, 13:35)Albertino napisał(a): Najlepsze jest to, że mamy tak znakomitą firmę jak Platige Image, ale rozdrabniającą się na jakieś reklamówki i inne bzdety, Tu jest, chyba, błąd logiczny bo oni robią to, czego wymaga klient. A że klient chce reklamówek? No chyba, że jest tak, ze odrzucają ogromne projekty bo by nie podołali (w sensie czasu czy wielkości zespołu?) Ale zapewne są za drodzy na polskie kino pełnowymiarowe. RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 14-02-2013 (14-02-2013, 13:35)Albertino napisał(a): lub samemu spróbować chociaż filmów animowanych. Niby powstaje Hardkor 44, ale coś chyba prace utknęły w miejscu. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 14-02-2013 "Niby" to dobre słowo. W kwestii "Hardkora" słychać to co rok, dwa czy trzy lata temu. Animacja podtrzymywana jest w sposób sztuczny przy życiu, napędzana właściwie tylko plotkami rozpuszczanymi przez samego Orbitowskiego, jakoby projekt nie upadł, a jedynie został zawieszony. Orbi i Bagiński starają się zachować jakieś pozory, ale bez pieniędzy od PISF-u lub prywatnego inwestora animacja nie powstanie. Forsy od PISF-u oczywiście nie będzie (złamanego grosza by nie dali), a na przypływ prywatnych środków także się nie zapowiada - ani od polskich, ani od zagranicznych producentów. Budżet tej produkcji miał wynieść podobno 65 mln złotych, za takie pieniądze jeszcze nigdy nie robiono w Polsce filmu i bez znanych na całym świecie nazwisk nikt nie wyłoży takich pieniędzy na tak ryzykowny, kontrowersyjny projekt. Krótko mówiąc, ja już porzuciłem nadzieję, jeśli chodzi o "Hardkor 44". A szkoda, bo się trochę napalałem. RE: Zapowiedzi - Ash - 14-02-2013 Cytat:Forsy od PISF-u oczywiście nie będzie (złamanego grosza by nie dali), I dobrze. ;) RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 14-02-2013 Dobrze, jak dobrze :) Swoich tłustych paluchów nie będą wciskać, ale głównie dlatego, że film w ogóle nie powstanie. Z drugiej strony, jak mieliby robić film pod czyjeś dyktando za np. milion PLN-ów, to faktycznie gra nie warta świeczki. RE: Zapowiedzi - Martinipl - 17-02-2013 wpadłem na niemądry pomysł, aby iść na Westerplatte do kina. Poczekam, aż mi przejdzie... Ale nie wygląda tak tragicznie, jak się spodziewałem, a to miłe zaskoczenie. RE: Zapowiedzi - shamar - 20-02-2013 Na Stopklatce recenzja "Syberiady" pod enigmatycznym tytułem "Kac Sybir" http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=934452 RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 22-04-2013 Staszek Mąderek żyje, a jego film jest skończony i teraz tylko efekty komputerowe. RE: Zapowiedzi - military - 22-04-2013 "Film jest w pełni autorskim dziełem Staszka Mąderek"? WTF? Tego nazwiska się nie odmienia? Tak czy inaczej: fajnie że gościu dopiął swego, ale kiedyś poza suchym humorem ten projekt miał w miarę znośne efekty, a teraz nie ma nawet tego. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 22-04-2013 Przecież to będzie najgorszy film ever. Straszne. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 22-04-2013 Czemu tak sądzisz, jeśli wolno spytać? RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 22-04-2013 Koszmar. Żeby wydać milion złotych na coś, co wygląda jak "Sarnie żniwo" albo "Twoja stara. Baśń", tylko napakowane do bólu tragicznymi efektami specjalnymi. Musieliby mi dopłacić drugi milion z nieistniejącego budżetu, żebym firmował coś takiego własnym nazwiskiem. Tymczasem nasi dobroduszni aktorzy wspomogli film za darmo. Dla mnie to już nie dystans do siebie, a brak szacunku do własnej osoby. RE: Zapowiedzi - Szaman - 22-04-2013 Po 13 (dobrze pamiętam?) latach męczarni ten projekt nie ma już żadnego technicznego ani też pewnie scenariuszowego (skoro jeśli się nie mylę twórca cały czas dopisywał i dokręcał nowe sceny) sensu. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 11-05-2013 Plus za dobre chęci. Minus za aktorstwo i brak filtrów. Ale i tak lepsze niż "Wiedźmin". |