![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- military - 12-07-2009 Dwa patche później... nie działa. Walka trwa. Od instalacji minęło 40 minut. Ciekawe, kiedy wreszcie będę mógł zagrać. [ Dodano: Nie Lip 12, 2009 11:52 ] Update: juhuu, po 50 minutach zadziałało! Bez filmików, bez muzyki i bez ruchomych tekstur - ale działa. Qrwa ich mać z tymi windowsami. [ Dodano: Nie Lip 12, 2009 11:55 ] No i nie wspominając o tym, że gra nie jest dostosowana do szerokoekranowych monitorów, ani nie da się jej uruchomić w oknie, więc obraz jest rozciągnięty. Po prostu odechciewa się grać. - wujo444 - 12-07-2009 Hitch, to lepiej nie graj dalej, bo potem tylko wiecej gównianych elementów zrecznościwowych a fabuła Fahrenheita leci w kulki i robi się głupia jak Transformersy. Ktoś za dużo Matrixa oglądał. mogę polecić Sam&Max: seazon 1, jest luźno, smiesznie, jedyny minus, to powtarzające się lokacje. - Hitch - 12-07-2009 Swoja droga, Militarysto, na grzyba ci Vista? Mi pod XP dziala, poki co, wszystko, w co chcialem grac :) Wujo, ja szukam czegos z ludzmi, przygodowego (co od razu nie ma oznaczac elo jajcarskiego klimatu, czy gadajacych zwierzat :)) lub z ciekawa, sensowna oraz powazna intryga kryminalna. A Farenhajta rzucilem w kat kiedy doszedlem do momentu, gdzie 10 latek wlamuje sie do strzezonej bazy wojskowej... - Mierzwiak - 12-07-2009 Hitch, dwa słowa: Still Life. Satysfakcja gwarantowana : ) - wujo444 - 12-07-2009 no i co z tego? niektóre teksty są genialne, Mann w polskiej wersji może nie pasuje idealnie, ale Boberek - miodzio. tunguskę ma z CDa, i coś się zainstawowac nie chce :F - Luis Cyfer - 12-07-2009 Mierzwiak napisał(a):Still Lifejezu, ile ja sie na wkurzalem przy robieniu ciasta ;d - Jakuzzi - 12-07-2009 Hitch napisał(a):A Farenhajta rzucilem w kat kiedy doszedlem do momentu, gdzie 10 latek wlamuje sie do strzezonej bazy wojskowej... Pewnie dlatego, ze nie dawales rady przejsc. :) Mierzwiak napisał(a):Hitch, dwa słowa: Still Life. Fajne screeny. Fabula daje rade? Karol, grales? ;) Swoja droga to kiedy ten Alan Wake czy cos tam wyjdzie w koncu? - Gal Anonim - 12-07-2009 Moim zdaniem Alan Wake zapowiada sie na crap i nudziarstwo. Przynajmniej po gejmpleju, bo zapowiedzi wcześniejsze były fajne. Przygodówki ciekawe? The Longest Journey, Dreamfall, Broken Sword 2, seria Monkey Island, Syberia, X-Files the Game... - Tyler Durden - 12-07-2009 Jakuzzi napisał(a):Swoja droga to kiedy ten Alan Wake czy cos tam wyjdzie w koncu?Premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2010. - Hitch - 12-07-2009 Jakuzzi napisał(a):Pewnie dlatego, ze nie dawales rady przejsc.Przelazlem przez ogrodzenie, na ktore akurat ktos dobromyslny zarzucil szmate, co by gowniarz sie nie pokaleczyl ratujac swoich rowiesnikow, potem orzejrzalem dookola, stwierdzilem, ze to pierdziele i ze wole juz sobie pograc w Pasjansa. - Guzeppe - 12-07-2009 Hitch- jeśli chcesz przygodówkę, w której zagadki są rzeczywiście logiczne, wymagają myślenia w kategoriach "przyczyna-skutkek", a nie polegają na luźnych skojarzeniach (tak jak to ma miejsce w Monkey Island czy Runaway) to zainstaluj Gabriel Knight 3. Gra ma świetną fabułę, fantastycznie rozpisane postacie i co najważniejsze przemyślane zagadki (chociaż są slapstickowe gagi, które wymagają nieco absurdalnych czynności, jednak nie irytują swoją nachalnością). Do tego dosyć nietypowe użycie grafiki 3D (jak dla mnie świetnie zrealizowany pomysł - szkoda, że tylko w tym tytule). - Anonymous - 12-07-2009 military napisał(a):Już na czwartym komputerze instaluję AVP - grę, którą ukończyłem ze sto razy, i w którą będę grać prawdopodobnie zawsze. Tym razem mam problemy na Viście. Najpierw instalacja gry - niestety nie działa, dźwiek zwalony. Sprawdzenie forów - trzeba podmienić dll. Podmieniłem - nie działa, obraz zwalony. Trzeba zaktualizować sterowniki. Po wszystkim - nie działa, trzeba jeszcze ściągnąć patcha albo i dwa, to się okaże. Jakieś bagno na komputerze masz. Ja odkąd przesiadłem się z MS-DOS na Windows zapomniałem co to znaczy problem z instalacją/uruchomieniem gry/programu - czyli już jakieś kilkanaście lat jak sądzę. Na Viście niedawno grałem w "AvP2" bez problemów, do tego to Vista 64 bitowa. W ogóle nie potrafię zrozumieć jakim cudem komuś coś nie działa, może po prostu masz kartę ATI, to by wiele tłumaczyło. - Khet - 12-07-2009 Military pisze o AvP, a nie AvP 2. Zresztą MASA starszych gier ma problemy z działaniem i to nie tylko Viście. Widać bardzo mało grasz :P Czasami to aż marzy mi się komp z Win95... - military - 12-07-2009 Na viście AVP2 działa bez problemów. - Ronaldinho - 12-07-2009 Vista nie nadaje się kompletnie do gier, oprócz faktu niekompatybilności, zabiera cenne megabajty pamięci (gdzieś 2x więcej niż XP potrzebuje), zupełnie niepotrzebnie. - Anonymous - 12-07-2009 Ronaldinho napisał(a):Vista nie nadaje się kompletnie do gier Dlaczego w takim razie tak świetnie mi się na niej gra? Z "Crysisem" włącznie? - military - 12-07-2009 Niech pomyślę: bo grasz w gry kompatybilne z vistą? A może rzeczywiście i ja, i setki fanów AVP (przypominam: gra z 1999 roku), którzy napisali tysiące postów w związku z kaszanieniem się tej gry na XP i viście, mamy tylko burdel na dyskach, który ty byś elegancko uporządkował. Zresztą nie działa mi też pierwsze Brothers in Arms, na ten przykład. Po prostu się nie uruchamia. - Anonymous - 12-07-2009 military napisał(a):Niech pomyślę: bo grasz w gry kompatybilne z vistą? Nie tylko. Gram też w gry powstałe przed premierą Visty. Ok, prawdą jest że nie 100% starych gier chodzi na Viście, ale to nic dziwnego, zmiana systemu była fundamentalna. Z nowymi grami w każdym razie problemu nie ma. - military - 12-07-2009 Niesamowite, co ty powiesz? Szkoda tylko, że mowa jest teraz o grach z XX wieku. - Mierzwiak - 12-07-2009 Jakuzzi napisał(a):Fajne screeny. Fabula daje rade?Daje jak najbardziej, do tego obejmuje dwie płaszczyzny czasowe (gramy główną bohaterką i jej dziadkiem). Zakończenie świetne, czułem się jakbym właśnie obejrzał niezły thriller. The Longest Journey jak najbardziej godna polecenia (obowiązkowo w polskiej wersji!) no i oczywiście obie części Syberii, najlepiej jako double feature bo to jedna fabuła. |