![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
RE: Co to za film? - nawrocki - 24-06-2012 I ja też mam pytanie: szukam filmu, prawdopodobnie jest on dość znany i również prawdopodobnie jest to jakaś głupawa komedia. Pamiętam z niego dość dokładnie jedną scenę: na ulicy biją się dwaj faceci, jeden z nich ląduje z ryjem na latarni (słupie?), traci świadomość, cięcie. Następna scena, pogrzeb, spuszczają trumnę z facetem do grobu, wjazd kamery do trumny, facet się budzi i przyświeca sobie zapałką. Tyle. RE: Co to za film? - Anulka - 26-06-2012 http://i37.photobucket.com/albums/e65/Anul_ts/e78da29d29b9bc29fc2c61dba84753f6.jpg co to za film i czy w ogóle ta scena jest z filmu... Proszę o pomoc! RE: Co to za film? - nawrocki - 26-06-2012 Pewności nie mam, ale to chyba kadr z 'Dziwolągów' (1932). RE: Co to za film? - Bucho - 26-06-2012 Oczywisicie: <ok> RE: Co to za film? - Anulka - 26-06-2012 Wow! Dziękuję bardzo!!!!! :D edit. a ten: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4tsduOcEe1r35y2lo1_500.gif :D RE: Co to za film? - anormalnychiromanta - 26-06-2012 RE: Co to za film? - Anulka - 26-06-2012 Dzięki :D RE: Co to za film? - Corn - 08-07-2012 Film anime, prawdopodobnie z lat 80tych bądź 90tych, o facecie zmieniającym się w panne. Podczas takiej przemiany staje się niezwykle silny i szybki. Pamiętam scenę, jak zmieniony w panne biegł w szpilkach z niezwykłą prędkością i przypadkiem zawadził o dziurę w asfalcie, wywalił się, poturlał tak kilka kilometrów, po czym wstał, otrzepał się i zorientował się, że zniszczył most. RE: Co to za film? - kysio2607 - 08-07-2012 Witam. Dziś nieco nudząc się odświeżałem sobie filmową pamięć :) Chodzi mi po głowie pewien film. Niewiele z niego pamiętam, ale mam nadzieję, że to co opiszę jakoś wystarczy. Pewna grupka przyjaciół udała się w góry, gdzie był las. Jak dobrze pamiętam mieli grać w paintball :) Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że na tamtym terenie swoją miejscówkę miała jakaś sekta. Polowali na intruzów, porwali też jakąś babkę od nich i dali ją takiemu gigantowi do "romnożenia". Chętnie bym sobie go jeszcze raz obejrzał, wie ktoś może o jaki film mi chodzi? RE: Co to za film? - mopa9 - 08-07-2012 Wiiitam! Moja zagadka dotyczy filmu, o którym pamiętam mało szczegółów. Akcja kręci się wokół młodej tancerki, która wybiera się na casting do teatru (może baletu). Z tego co mi się kojarzy jest tancerka striptiz, ale tego nie jestem pewna! Udaje się więc na ten casting, w którym mężczyzna przeprowadzający casting każe im pokazać piersi. W głównej bohaterce filmu nie podoba mu się, że jaj sutki są za mało sterczące, więc każe jej przyłożyć kostki lodu. Potem pamiętam, że dostaje główną rolę w spektaklu, ale to wiąże się z tym, że mu sprzedawać się "ważnym osobom". Nie jest to polski film, tyle mogę podpowiedzieć. Zakończenia filmu też nie pamiętam. Są już jakieś pomysły? Dyskutowałam o tym z koleżanką, która kojarzy większość filmów i padła od niej propozycja "czarny łabędź". Lecz to nie to! Czekam na propozycje! I dzięki z góry! :)) RE: Co to za film? - Karan - 08-07-2012 Showgirls. RE: Co to za film? - mopa9 - 08-07-2012 (08-07-2012, 23:42)Karan napisał(a): Showgirls. taaaaaaaaak! dzięki :) RE: Co to za film? - kinoman1989 - 12-07-2012 @ kysio2607 Może "Paintball" z 2009 r. ? RE: Co to za film? - ineskani - 23-07-2012 no... wkoncu znalazlam poprawne miejsce na moje pytanie:) Potrzebuje pomocy odnosnie jednego filmu animowanego, ktory widzialam cale wieki temu (i jeszcze troche:/). Napewno widzialam ten film w poznych latach osiemdziesiate, badz wczesnych dziewiedziesiatych. Film nie byl wyswietlany w TV, lecz z kasety video. Niewiele pamietam z watku, jedynie ogromna brame, ludzi (przynajmniej byli podobni do ludzi..). Tam toczyla sie wojna, lecz nie pamietam z kim ludzie walczyli:( Narazie nazwe ich "oni"/// Pamietam, ze "oni" jakims sposobem zamieniali ludzi w kamien (badz jedynie tak to wygladalo) i wtedy "oni" przenosili tych skamienialych ludzi i wkladali ich to ogromnych owalnych kamieni.. jakby kamiennych jaj.. Wiem, ze to bardzo malo informacji, lecz gdyby ktos znal tytul, badrzo bym prosila o pomoc... Nie daje mi to spokoju juz tyle lat... :/ Dziekuje RE: Co to za film? - kwasibor - 24-07-2012 To francuski "Gandahar" z 1988. Wklejam wersję z polskim dubbingiem. RE: Co to za film? - ineskani - 24-07-2012 (24-07-2012, 07:32)kwasibor napisał(a): To francuski "Gandahar" z 1988. Wklejam wersję z polskim dubbingiem. tak! to ten:) jestem bardzo wdzieczna za pomoc... i pomyslec, ze tyle bylo szukania i zasanawiania sie, a wystarczylo tutaj zapytac... :) dziekuje slicznie!!! :) Co to za film? - gotrek3 - 30-07-2012 Witam poszukuję nazwy filmu, która zupełnie wypadła mi z głowy. Ogólnie film przedstawia byłego członka gangu, który chce prowadzić normalne życie. Pracuje jako slusarz. fabuła zaczyna się w momencie, kiedy jedzie naprawić zamek w sklepie, który prowadzi imigrant. Niedługo potem o ile pamiętam sklep zostaje okradziony, a właściciel obwinia ślusarza o włamanie, czy złe naprawienie zamka. Ostatecznie wybiera się do niego i próbuje zastrzelić przed domem. między strzelającym a ślusarzem staje córka tego ostatniego. Okazuje się, że naboje są ślepe, bo kupione w pośpiechu. Mam nadzieję, że taki któtki wpis umożliwi komuś podanie tytułu filmu Z góry dzięki RE: Co to za film? - Karol - 30-07-2012 "Crush" czyli "Miasto gniewu". EDIT: "Crash" oczywiście ;). RE: Co to za film? - Crash - 30-07-2012 Jaki znów "Crush", Karolu? ;) RE: Co to za film? - Karol - 30-07-2012 Haha, tak właśnie myślałem, ale nie miałem jak sprawdzić bo pisalem w pospiechu ;). |