Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



RE: Co to za film? - nawrocki - 24-06-2012

I ja też mam pytanie: szukam filmu, prawdopodobnie jest on dość znany i również prawdopodobnie jest to jakaś głupawa komedia. Pamiętam z niego dość dokładnie jedną scenę: na ulicy biją się dwaj faceci, jeden z nich ląduje z ryjem na latarni (słupie?), traci świadomość, cięcie. Następna scena, pogrzeb, spuszczają trumnę z facetem do grobu, wjazd kamery do trumny, facet się budzi i przyświeca sobie zapałką.

Tyle.


RE: Co to za film? - Anulka - 26-06-2012

http://i37.photobucket.com/albums/e65/Anul_ts/e78da29d29b9bc29fc2c61dba84753f6.jpg

co to za film i czy w ogóle ta scena jest z filmu... Proszę o pomoc!


RE: Co to za film? - nawrocki - 26-06-2012

Pewności nie mam, ale to chyba kadr z 'Dziwolągów' (1932).


RE: Co to za film? - Bucho - 26-06-2012


Oczywisicie:
<ok>


RE: Co to za film? - Anulka - 26-06-2012

Wow! Dziękuję bardzo!!!!! :D


edit.

a ten:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4tsduOcEe1r35y2lo1_500.gif


:D


RE: Co to za film? - anormalnychiromanta - 26-06-2012






RE: Co to za film? - Anulka - 26-06-2012

Dzięki :D


RE: Co to za film? - Corn - 08-07-2012

Film anime, prawdopodobnie z lat 80tych bądź 90tych, o facecie zmieniającym się w panne. Podczas takiej przemiany staje się niezwykle silny i szybki.

Pamiętam scenę, jak zmieniony w panne biegł w szpilkach z niezwykłą prędkością i przypadkiem zawadził o dziurę w asfalcie, wywalił się, poturlał tak kilka kilometrów, po czym wstał, otrzepał się i zorientował się, że zniszczył most.


RE: Co to za film? - kysio2607 - 08-07-2012

Witam.

Dziś nieco nudząc się odświeżałem sobie filmową pamięć :)

Chodzi mi po głowie pewien film. Niewiele z niego pamiętam, ale mam nadzieję, że to co opiszę jakoś wystarczy.

Pewna grupka przyjaciół udała się w góry, gdzie był las. Jak dobrze pamiętam mieli grać w paintball :) Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że na tamtym terenie swoją miejscówkę miała jakaś sekta. Polowali na intruzów, porwali też jakąś babkę od nich i dali ją takiemu gigantowi do "romnożenia". Chętnie bym sobie go jeszcze raz obejrzał, wie ktoś może o jaki film mi chodzi?


RE: Co to za film? - mopa9 - 08-07-2012

Wiiitam! Moja zagadka dotyczy filmu, o którym pamiętam mało szczegółów. Akcja kręci się wokół młodej tancerki, która wybiera się na casting do teatru (może baletu). Z tego co mi się kojarzy jest tancerka striptiz, ale tego nie jestem pewna!
Udaje się więc na ten casting, w którym mężczyzna przeprowadzający casting każe im pokazać piersi. W głównej bohaterce filmu nie podoba mu się, że jaj sutki są za mało sterczące, więc każe jej przyłożyć kostki lodu.
Potem pamiętam, że dostaje główną rolę w spektaklu, ale to wiąże się z tym, że mu sprzedawać się "ważnym osobom".
Nie jest to polski film, tyle mogę podpowiedzieć. Zakończenia filmu też nie pamiętam.
Są już jakieś pomysły? Dyskutowałam o tym z koleżanką, która kojarzy większość filmów i padła od niej propozycja "czarny łabędź". Lecz to nie to!
Czekam na propozycje!
I dzięki z góry! :))


RE: Co to za film? - Karan - 08-07-2012

Showgirls.


RE: Co to za film? - mopa9 - 08-07-2012

(08-07-2012, 23:42)Karan napisał(a): Showgirls.

taaaaaaaaak! dzięki :)


RE: Co to za film? - kinoman1989 - 12-07-2012

@ kysio2607
Może "Paintball" z 2009 r. ?


RE: Co to za film? - ineskani - 23-07-2012

no... wkoncu znalazlam poprawne miejsce na moje pytanie:)
Potrzebuje pomocy odnosnie jednego filmu animowanego, ktory widzialam cale wieki temu (i jeszcze troche:/). Napewno widzialam ten film w poznych latach osiemdziesiate, badz wczesnych dziewiedziesiatych. Film nie byl wyswietlany w TV, lecz z kasety video.
Niewiele pamietam z watku, jedynie ogromna brame, ludzi (przynajmniej byli podobni do ludzi..). Tam toczyla sie wojna, lecz nie pamietam z kim ludzie walczyli:( Narazie nazwe ich "oni"///
Pamietam, ze "oni" jakims sposobem zamieniali ludzi w kamien (badz jedynie tak to wygladalo) i wtedy "oni" przenosili tych skamienialych ludzi i wkladali ich to ogromnych owalnych kamieni.. jakby kamiennych jaj..
Wiem, ze to bardzo malo informacji, lecz gdyby ktos znal tytul, badrzo bym prosila o pomoc... Nie daje mi to spokoju juz tyle lat... :/
Dziekuje


RE: Co to za film? - kwasibor - 24-07-2012

To francuski "Gandahar" z 1988. Wklejam wersję z polskim dubbingiem.





RE: Co to za film? - ineskani - 24-07-2012

(24-07-2012, 07:32)kwasibor napisał(a): To francuski "Gandahar" z 1988. Wklejam wersję z polskim dubbingiem.


tak! to ten:) jestem bardzo wdzieczna za pomoc... i pomyslec, ze tyle bylo szukania i zasanawiania sie, a wystarczylo tutaj zapytac... :)
dziekuje slicznie!!!
:)




Co to za film? - gotrek3 - 30-07-2012

Witam
poszukuję nazwy filmu, która zupełnie wypadła mi z głowy. Ogólnie film przedstawia byłego członka gangu, który chce prowadzić normalne życie. Pracuje jako slusarz. fabuła zaczyna się w momencie, kiedy jedzie naprawić zamek w sklepie, który prowadzi imigrant. Niedługo potem o ile pamiętam sklep zostaje okradziony, a właściciel obwinia ślusarza o włamanie, czy złe naprawienie zamka. Ostatecznie wybiera się do niego i próbuje zastrzelić przed domem. między strzelającym a ślusarzem staje córka tego ostatniego. Okazuje się, że naboje są ślepe, bo kupione w pośpiechu.

Mam nadzieję, że taki któtki wpis umożliwi komuś podanie tytułu filmu
Z góry dzięki


RE: Co to za film? - Karol - 30-07-2012

"Crush" czyli "Miasto gniewu".

EDIT: "Crash" oczywiście ;).


RE: Co to za film? - Crash - 30-07-2012

Jaki znów "Crush", Karolu?
;)


RE: Co to za film? - Karol - 30-07-2012

Haha, tak właśnie myślałem, ale nie miałem jak sprawdzić bo pisalem w pospiechu ;).