Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Jakuzzi - 17-08-2008

[Obrazek: nineotwooneover4it4.th.jpg]

Yeah!


- Corn - 17-08-2008

Ciekawe czy utrzyma się na antenie tak długo jak oryginał...


- Mierzwiak - 17-08-2008

Jakuzzi napisał(a):[Obrazek: nineotwooneover4it4.th.jpg]
Aż z ciekawości obejrzę sobie pilota. Zajawki zapowiadają niesamowity i jakże oryginalny serial. Podobno jeden z bohaterów jest gejem i jeszcze nie wyszedł z szafy - wow!


- Negrin - 17-08-2008

Grunt, że pojawią się Kelly i Brenda!! Woohoo!


- Mierzwiak - 21-08-2008

Australia:
[Obrazek: hraustralia5ve5.th.jpg][Obrazek: hraustralia6ep6.th.jpg][Obrazek: hraustralia7cx2.th.jpg]

Max Payne:
[Obrazek: maxpayne251672ro8.th.jpg][Obrazek: maxpayne251676ue9.th.jpg]


- Gal Anonim - 21-08-2008

Fajny pomysł ze skrzydłami na drugim plakacie, ale ogółem cienkie.


- military - 21-08-2008

Trailer Maxa - jego ogolny 'feeling' - podobal mi sie, ale plakaty wygladaja jakby ktos chcial na sile wtloczyc w nie jak najwiecej "mroku".


- Jakuzzi - 21-08-2008

Poza tym filmowy Max bedzie mial chyba 'ciezka glowe'. Na obu posterach wyglada, jakby mial zaraz zasnac.


- Mierzwiak - 21-08-2008

Jeśli ktoś interesuje się tworzeniem plakatów, mam nie lada gratkę. Otóż z serwera SPI można pobrać plakat filmu Czarna owca ważący... 980 MB. Nie tylko rozdziałka jest gigantyczna, ale to plik photoshopa z zachowanymi wszystkimi warstwami, więc można sobie zobaczyć jak zrobiony jest taki plakat.

http://ftp.spinacz.spi.pl/
login: spi-pr
hasło: spinacz400

Plakat znajduje się w folderze Czarna Owca 25 07 -> Plakat

--

Na stronie Opasińskiego http://www.tomasz-opasinski.com/ pojawiło się sporo nowych plakatów np. do TDK czy naprawdę fajne postery The Incredible Hulk.


- desjudi - 21-08-2008

ależ on ma niesamowite plakaty! gdyby tylko takie pojawiały się częściej...


- Mierzwiak - 21-08-2008

Prawda? Nikt mi nie wmówi że jego plakaty są zbyt artystyczne, chociaż niektóre może i tak, ale większość od razu przykuwa uwagę, jest charakterystyczna i po prostu lepsza niż te które faktycznie promują film X czy Y. Porównajcie sobie jego plakaty do I Am Legend z tymi nijakimi oficjalnymi. Niby nic specjalnego, ale kolorystyka i kompozycja robią swoje.


- desjudi - 21-08-2008

plakaty do TDK są znakomite. a jeszcze kreacja Hellboya, I am legend [szczególnie to z Placem Zamkowym]. rewelacja.


- desjudi - 04-09-2008

bardzo dobra seria plakatów do APPALOOSY Eda Harrisa. Klasyki portretowe.

[Obrazek: appaloosa-mortensen.jpg]

więcej: http://www.joblo.com/appaloosa-posters


- Eorath - 04-09-2008

Czy tylko mi się nie wyświetla to co wrzucił Des?


- Gal Anonim - 04-09-2008

Nie, mnie także.

EDIT: O, jak napisałem, ze mi się nie wyświetla to się zaczęło wyświetlać. :) A warto zaznaczyć, że wcześniej też się nie wyświetlało! Ach.


- Negrin - 04-09-2008

To będzie banalne stwierdzenie, ale Harris wygląda na tym plakacie jak klon Clinta :)


- Gal Anonim - 04-09-2008

Plakat "Zack and Miri make a porno" Smitha...

[Obrazek: zackandmiriposter.jpg]

...który nie został zatwierdzony przez MPAA. W Kanadzie będzie, ale w USA go nie powieszą. Za to MPAA - żeby utwierdzić ludzi w przekonaniu, że jest do bani - zatwierdziło podobno swego czasu ten plakat do "Good Luck Chuck":

[Obrazek: _1220499468.jpg]

Go figure.


- Glut - 04-09-2008

Nie odnosicie wrażenia że Seth Rogen i Jonah Hill są cholernie podobni?

PowyĹźszy plakat - http://www.imdb.com/media/rm4162623232/nm1706767 ?


- Mierzwiak - 04-09-2008

Crov napisał(a):...który nie został zatwierdzony przez MPAA. W Kanadzie będzie, ale w USA go nie powieszą. Za to MPAA - żeby utwierdzić ludzi w przekonaniu, że jest do bani - zatwierdziło podobno swego czasu ten plakat do "Good Luck Chuck"
Powiem ci dlaczego. Bo laska zaspokajająca faceta oralnie to dla MPAA nie problem. Ale gdy facet zaspokaja w ten sposób kobietę... no cóż, oni jeszcze nie są na tym etapie :D


- soldamn - 04-09-2008

no jak, przecież oni są w ubraniach! ja stawiam, że oni sznurują im buty