Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - military - 13-05-2013

Tak lepiej:




RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013

A jeszcze lepiej tak:




RE: NASZE PLAKATY - military - 13-05-2013

Crov, tyle mam ci do powiedzenia:

:)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 13-05-2013

(13-05-2013, 12:12)Bogdan napisał(a): Kojarzy mi się jakoś z plakatami starszej daty.
I słusznie, celowo zrobiłem go czarno-białym i użyłem retro fontu w tytule.

@military, całej grafiki bym nie obrócił, ziemia na być na górze, ale z odwróconym tytułem dałeś mi do myślenia :)



RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013

(13-05-2013, 12:55)military napisał(a): Crov, tyle mam ci do powiedzenia:

:)
Czy to znaczy, że mnie kochasz? :)


RE: NASZE PLAKATY - military - 13-05-2013

Mierzwiak: konkretnie to na mojej odwróconej grafice odwróciłbym jeszcze ludzika (żeby wisiał głową w dół), tytuł zostawił odwrócony, tylko nazwisko Cuarona dał standardowo. Ale nic chciało mi się kombinować.:)

Crov: pytasz o to każdego, komu opindalasz w alejce?:)


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013

Tylko jeżeli nie płaci.

Mierzwiak, nie podoba mi się, że moich sugestii w ogole nie bierzesz pod uwagę. A szanowałem Cię kiedyś jako twórcę plakatów :(


RE: NASZE PLAKATY - hanys - 13-05-2013

Ciebie i twoich postów po video recenzji Gran Torino już nikt tutaj nie szanuje. NIKT!*


*przynajmniej mam taką nadzieję


RE: NASZE PLAKATY - SonnyCrockett - 13-05-2013

Już nikt Cię tu nie szanuje, ubeku pierdolony. Rozumiesz NIKT. :P


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013

To musi być wina mojej twarzy. Bo kiedy krytykowałem Gran Torino w tekście to jeszcze mnie trochę szanowali, a przynajmniej na tyle, by zachowac pozory. Ale dzięki, Hanys, to wiele tłumaczy. ;)


RE: NASZE PLAKATY - Azgaroth - 13-05-2013

Bo tekst zawsze wydaje się trochę bardziej inteligentny :)


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 13-05-2013

Przerobiłem trochę plakat Mierzwiaka, żeby bardziej przypominał hard sci-fi z lat 80, a nie jakieś artystyczne pitu-pitu:




RE: NASZE PLAKATY - MOLQ - 13-05-2013

Mental 10/10 i widmo kutasa w kosmosie


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 21-05-2013

[Obrazek: 943222_607166595969437_1612269841_n.jpg]

;)


RE: NASZE PLAKATY - nawrocki - 21-05-2013

Shieeet... Dobrze, że mam żaluzje na monitorze.


RE: NASZE PLAKATY - Snappik - 21-05-2013

To jest wbrew pozorom bardzo enigmatyczny plakat. Czcionka powinna być ciemniejsza tylko ;)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 22-05-2013

Ginąca w blasku flary typografia to część żartu ;)


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 22-05-2013

Sory, Bogdan już zaprezentował lepszy plakat w odpowiednim temacie:

[Obrazek: 35i82le.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 22-05-2013

Jestem z niego bardzo dumny.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 22-05-2013

(21-05-2013, 20:22)Mierzwiak napisał(a): ;)

To film Dżej Dżej Abramsa?