![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - military - 13-05-2013 Tak lepiej: RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013 A jeszcze lepiej tak: RE: NASZE PLAKATY - military - 13-05-2013 Crov, tyle mam ci do powiedzenia: :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 13-05-2013 (13-05-2013, 12:12)Bogdan napisał(a): Kojarzy mi się jakoś z plakatami starszej daty.I słusznie, celowo zrobiłem go czarno-białym i użyłem retro fontu w tytule. @military, całej grafiki bym nie obrócił, ziemia na być na górze, ale z odwróconym tytułem dałeś mi do myślenia :) RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013 (13-05-2013, 12:55)military napisał(a): Crov, tyle mam ci do powiedzenia:Czy to znaczy, że mnie kochasz? :) RE: NASZE PLAKATY - military - 13-05-2013 Mierzwiak: konkretnie to na mojej odwróconej grafice odwróciłbym jeszcze ludzika (żeby wisiał głową w dół), tytuł zostawił odwrócony, tylko nazwisko Cuarona dał standardowo. Ale nic chciało mi się kombinować.:) Crov: pytasz o to każdego, komu opindalasz w alejce?:) RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013 Tylko jeżeli nie płaci. Mierzwiak, nie podoba mi się, że moich sugestii w ogole nie bierzesz pod uwagę. A szanowałem Cię kiedyś jako twórcę plakatów :( RE: NASZE PLAKATY - hanys - 13-05-2013 Ciebie i twoich postów po video recenzji Gran Torino już nikt tutaj nie szanuje. NIKT!* *przynajmniej mam taką nadzieję RE: NASZE PLAKATY - SonnyCrockett - 13-05-2013 Już nikt Cię tu nie szanuje, ubeku pierdolony. Rozumiesz NIKT. :P RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 13-05-2013 To musi być wina mojej twarzy. Bo kiedy krytykowałem Gran Torino w tekście to jeszcze mnie trochę szanowali, a przynajmniej na tyle, by zachowac pozory. Ale dzięki, Hanys, to wiele tłumaczy. ;) RE: NASZE PLAKATY - Azgaroth - 13-05-2013 Bo tekst zawsze wydaje się trochę bardziej inteligentny :) RE: NASZE PLAKATY - Mental - 13-05-2013 Przerobiłem trochę plakat Mierzwiaka, żeby bardziej przypominał hard sci-fi z lat 80, a nie jakieś artystyczne pitu-pitu: RE: NASZE PLAKATY - MOLQ - 13-05-2013 Mental 10/10 i widmo kutasa w kosmosie RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 21-05-2013 ![]() ;) RE: NASZE PLAKATY - nawrocki - 21-05-2013 Shieeet... Dobrze, że mam żaluzje na monitorze. RE: NASZE PLAKATY - Snappik - 21-05-2013 To jest wbrew pozorom bardzo enigmatyczny plakat. Czcionka powinna być ciemniejsza tylko ;) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 22-05-2013 Ginąca w blasku flary typografia to część żartu ;) RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 22-05-2013 Sory, Bogdan już zaprezentował lepszy plakat w odpowiednim temacie:
RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 22-05-2013 Jestem z niego bardzo dumny. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 22-05-2013 (21-05-2013, 20:22)Mierzwiak napisał(a): ;) To film Dżej Dżej Abramsa? |