![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Gal Anonim - 05-09-2008 No właśnie w tym wychodzi ta głupota MPAA - dzieciaki i tak tego nie skumają, a zawsze można im powiedzieć, że sznurują im buty. - Jakuzzi - 05-09-2008 Rotfl. :) - Don Vito - 11-09-2008 Takie coś jakiś czas temu pojawiło się na filmwebie: ![]() Muszę przyznać, że całkiem ładny plakacik. - Jakuzzi - 11-09-2008 Plakacik jakich tysiace. - Mierzwiak - 11-09-2008 Dziwne, ja nie widziałem do tej pory żadnego z napisem Body of Lies z DiCaprio i Crowem :P Plakaty nowego filmu policyjnego. Niezła obsada, może w końcu Norton nie będzie mazgajowatą pipą: ![]() ![]()
- Jakuzzi - 11-09-2008 Mierzwiak napisał(a):Dziwne, ja nie widziałem do tej pory żadnego z napisem Body of Lies z DiCaprio i Crowem :P Stac cie na wiecej, Mierzwiak. ;) Albo nie. :) - Mierzwiak - 11-09-2008 Mówisz? 8) Ty brutalu! Świeżutki plakat dramatu ze świetną obsadą: ![]() Strasznie denerwuje mnie ten schemat "dwie głowy, druga z profilu zasłania częściowo tę w tle". - Don Vito - 11-09-2008 Jakuzzi napisał(a):Plakacik jakich tysiace. Niby tak, ale ten jest jakiś taki... ładny. Może nawet powieszę sobie taki na ścianie. - Negrin - 12-09-2008 No i jest amerykański plakat "Zack and Miri": http://www.viewaskew.com/kevin/zamposter.jpg 8) - Mierzwiak - 12-09-2008 Ha ha! Świetne :) - Mush Room - 13-09-2008 kurde, kapitalna rzecz :) - majkel78 - 14-09-2008 De Niro i Pacino znowu razem:
- Mierzwiak - 20-09-2008 Fajna kolorystyka. I tylko to. ![]()
- Mierzwiak - 24-09-2008 Niezły pomysł na "V": ![]()
- Mefisto - 24-09-2008 co prawda to prawda - ta gówniana seria ma jednak dobre plakaty. Czekam kiedy skrzyżują dwa penisy przy 10 części :roll: - Mierzwiak - 25-09-2008 ![]() ![]() Prosty, ale pasuje do tematyki filmu. Usta Angeliny chyba nigdy nie były tak wielkie :D EDIT: Ciekawy plakat Valkyrie: ![]()
- Tyler Durden - 26-09-2008 Mierzwiak napisał(a):EDIT: Ciekawy plakat Valkyrie:Heh, damn it, wchodzę właśnie żeby wkleić go, a tutaj okazuje się, że Mierzwiak zrobił edita :) Fajne, podoba mi się, takie w sumie niebanalne, nie takich klimatów spodziewałbym się po filmie historycznym. No ale niektórzy mogą narzekać, że zalatuje to Oceans Eleven... :) A żeby nie było pustych przebiegów, oto kolejny plakat do Synecdoche New York: ![]()
- Mierzwiak - 26-09-2008 Mi z kolei Valkyrie pasuje do X-Menów, nie wiem czy to faktyczne skojarzenie, czy wina Singera :wink: Synecdoche fajny, bardzo nietypowy (bez postaci) ale intrygujący. Sam film zapowiada się świetnie. - Tyler Durden - 26-09-2008 No coś z tymi x-ludźmi na rzeczy jest, z drugiej strony ta biel i czerwony pasek.... Więc może umówmy się, że jest to krzyżówka stylistyki O11 z X :) - Mierzwiak - 26-09-2008 A zatem: + = ![]() ![]() Matma jest wszędzie 8) |