Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Gal Anonim - 05-09-2008

No właśnie w tym wychodzi ta głupota MPAA - dzieciaki i tak tego nie skumają, a zawsze można im powiedzieć, że sznurują im buty.


- Jakuzzi - 05-09-2008

Rotfl. :)


- Don Vito - 11-09-2008

Takie coś jakiś czas temu pojawiło się na filmwebie:

[Obrazek: 7206237.3.jpg]

Muszę przyznać, że całkiem ładny plakacik.


- Jakuzzi - 11-09-2008

Plakacik jakich tysiace.


- Mierzwiak - 11-09-2008

Dziwne, ja nie widziałem do tej pory żadnego z napisem Body of Lies z DiCaprio i Crowem :P


Plakaty nowego filmu policyjnego. Niezła obsada, może w końcu Norton nie będzie mazgajowatą pipą:
[Obrazek: prideandgloryver2xlgwc4.th.jpg][Obrazek: prideandgloryver3xlgjf1.th.jpg][Obrazek: prideandgloryver4ru7.th.jpg]


- Jakuzzi - 11-09-2008

Mierzwiak napisał(a):Dziwne, ja nie widziałem do tej pory żadnego z napisem Body of Lies z DiCaprio i Crowem :P

Stac cie na wiecej, Mierzwiak. ;)


Albo nie. :)


- Mierzwiak - 11-09-2008

Mówisz? 8) Ty brutalu!

Świeżutki plakat dramatu ze świetną obsadą:
[Obrazek: poster4lh0.th.jpg]

Strasznie denerwuje mnie ten schemat "dwie głowy, druga z profilu zasłania częściowo tę w tle".


- Don Vito - 11-09-2008

Jakuzzi napisał(a):Plakacik jakich tysiace.

Niby tak, ale ten jest jakiś taki... ładny. Może nawet powieszę sobie taki na ścianie.


- Negrin - 12-09-2008

No i jest amerykański plakat "Zack and Miri":

http://www.viewaskew.com/kevin/zamposter.jpg

8)


- Mierzwiak - 12-09-2008

Ha ha! Świetne :)


- Mush Room - 13-09-2008

kurde, kapitalna rzecz :)


- majkel78 - 14-09-2008

De Niro i Pacino znowu razem:

[Obrazek: l1034331a6c7d7e3xw0.th.jpg] [Obrazek: l1034331ee6a5504wn8.th.jpg]


- Mierzwiak - 20-09-2008

Fajna kolorystyka. I tylko to.

[Obrazek: spiritgmachthq3.th.jpg][Obrazek: spiritsamjxs8.th.jpg]


- Mierzwiak - 24-09-2008

Niezły pomysł na "V":

[Obrazek: 48d92531159adwd6.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]


- Mefisto - 24-09-2008

co prawda to prawda - ta gówniana seria ma jednak dobre plakaty. Czekam kiedy skrzyżują dwa penisy przy 10 części :roll:


- Mierzwiak - 25-09-2008

[Obrazek: changelingposter800x118ea5.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]

Prosty, ale pasuje do tematyki filmu.

Usta Angeliny chyba nigdy nie były tak wielkie :D

EDIT: Ciekawy plakat Valkyrie:

[Obrazek: valkposterev5.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]


- Tyler Durden - 26-09-2008

Mierzwiak napisał(a):EDIT: Ciekawy plakat Valkyrie:
Heh, damn it, wchodzę właśnie żeby wkleić go, a tutaj okazuje się, że Mierzwiak zrobił edita :)

Fajne, podoba mi się, takie w sumie niebanalne, nie takich klimatów spodziewałbym się po filmie historycznym. No ale niektórzy mogą narzekać, że zalatuje to Oceans Eleven... :)

A żeby nie było pustych przebiegów, oto kolejny plakat do Synecdoche New York:

[Obrazek: synecdochenewyorkvm9.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]


- Mierzwiak - 26-09-2008

Mi z kolei Valkyrie pasuje do X-Menów, nie wiem czy to faktyczne skojarzenie, czy wina Singera :wink:

Synecdoche fajny, bardzo nietypowy (bez postaci) ale intrygujący. Sam film zapowiada się świetnie.


- Tyler Durden - 26-09-2008

No coś z tymi x-ludźmi na rzeczy jest, z drugiej strony ta biel i czerwony pasek.... Więc może umówmy się, że jest to krzyżówka stylistyki O11 z X :)


- Mierzwiak - 26-09-2008

A zatem:

[Obrazek: x228201ln6.th.jpg] + [Obrazek: oceanseleven234787wi4.th.jpg] = [Obrazek: valkposterev5.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]

Matma jest wszędzie 8)