![]() |
|
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644) |
RE: Grand Theft Auto (seria) - Mental - 29-06-2020 Snappik napisał(a): 1:39 - słusznie powiedział :) RE: Grand Theft Auto (seria) - Mental - 22-10-2021 RE: Grand Theft Auto (seria) - Turek - 22-10-2021 Wygląda to jak wygląda, ale i tak ogram całą trylogię od początku kolejny raz :) RE: Grand Theft Auto (seria) - simek - 22-10-2021 Nie wysilili się z tą grafiką, a przecież GTA 3 jest takie malutkie, że pewnie jedna dłuższa misja w V więcej pracy wymagała. Ja nie jestem jakimś zapalonym graczem, a to już nie te czasy, gdy z wypiekami na twarzy człowiek wybiegał ze szkoły, żeby pojeździć po Vice City bez sensu i jarać się tym, więc daruję sobie. Do starych GTA wracam tylko w formie muzyki, bo radia z 3 i VC nadal są kapitalne do słuchania. RE: Grand Theft Auto (seria) - Pelivaron - 28-10-2021 :D RE: Grand Theft Auto (seria) - Hitch - 28-10-2021 Mnie tylko zastanawia, czemu ten remaster został zrobiony na Unreal Engine, kiedy od lat moderzy wrzucają zawartości starych GTA do GTAV bez większych problemów, gdyż teoretycznie to wciąż ten sam silnik. Konwersja wszystkiego zdaje się być kompletnie niepotrzebną ścieżką naokoło, potencjalnie mogącą zaowocować miliardem błędów i baboli. RE: Grand Theft Auto (seria) - shamar - 04-11-2021 Znowu ja, laik ;) Chcę se kupić używkę GTA 4 - expanded. Będę musiał jakiś klucz dokupywać? Ogólnie: jest sens kupować używkę czy lepiej od razu mówię? I tak, chce kupić wersję pudełkowa. Cyfrowa mnie nie interesuje. RE: Grand Theft Auto (seria) - yacajackowski - 04-11-2021 To chyba kosztuje takie grosze, że nie opłaca się kupować używanej. RE: Grand Theft Auto (seria) - shamar - 05-11-2021 Widzę te podstawki po 50 PLN ale wolałbym tą z "Liberty City Stories" od razu. A sedno? Czy jak kupię używkę, to i tak muszę kupić klucz? RE: Grand Theft Auto (seria) - yacajackowski - 05-11-2021 Raczej nie RE: Grand Theft Auto (seria) - Snappik - 19-04-2022 Rockstarowi mięknie faja pod wpływem polit poprawności. https://www.eurogamer.net/transphobic-content-has-been-removed-from-the-gta-5-remasters Niestety, mam wrażenie że o ile technicznie GTA 6 będzie świetne, tak z zawartością będzie nędznie. RE: Grand Theft Auto (seria) - shamar - 19-04-2022 Ja bym wyciął też wszystkie przekleństwa. I w sumie strzelaniny. Powinni zrobić grę obyczajową. RE: Grand Theft Auto (seria) - RagnarMartens - 19-04-2022 Trevora wyciąć w trymiga. To taki nieprzyjemny pan, kto by nim chciał sterować? RE: Grand Theft Auto (seria) - Hitch - 20-04-2022 Cytat:Niestety, mam wrażenie że o ile technicznie GTA 6 będzie świetne, tak z zawartością będzie nędznie. Powtarza się sytuacja z The Last of Us 2. Odeszli wszyscy odpowiedzialni za sukces poprzedniej części, zostali tylko orędownicy THE MESSAGE i zachłanne korpo-ściery. RE: Grand Theft Auto (seria) - Ted - 20-04-2022 Wrócą w końcu do Vice City czy nie? :( RE: Grand Theft Auto (seria) - Snappik - 28-07-2022 Pierwsze plotki o GTA VI: - kobieca bohaterka zainspirowana historią Bonnie & Clyde, latynoska - mapa zainspirowana Miami, ale po premierze mają być aktualizacje dodające nowe miejscówki - duży nacisk na wnętrza budynków (ma być tego zdecydowanie najwięcej w serii) - Rockstar podobno stał się mocno progresywną korpo, jak to informator okreslił - nie jest to już "boys club" - premiera 2023/2024 raczej mało prawdopodobna - nie będzie nabijania się z mniejszości https://www.ign.com/articles/gta-6-female-playable-character-story-bonnie-clyde RE: Grand Theft Auto (seria) - Wolfman - 28-07-2022 (28-07-2022, 20:55)Snappik napisał(a): - nie będzie nabijania się z mniejszości 1/10 RE: Grand Theft Auto (seria) - marsgrey21 - 28-07-2022 Jak będę mógł pograć transwestytą to pogadamy. RE: Grand Theft Auto (seria) - shamar - 29-07-2022 Tam gdzieś w komentarzach ludzie pisali, że ocenzurowano poprzednie części np. z samolotów. Serio? RE: Grand Theft Auto (seria) - Hitch - 29-07-2022 Na pewno powywalali flagi konfederacji i powprowadzali różne dziwolągi w Online. Ogólnie Rockstar i GTA to teraz taki burdel, że nie chce mi się za bardzo przekopywać przez 10 lat historii przyczyn tego stanu rzeczy. |