![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2013
RE: NASZE PLAKATY - Craven - 14-06-2013 Brakuje mi blura iskier i gumowych kutachow RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2013 Naprawdę warto wracać wspomnieniami do tej pomyłki i tworzyć do niej poster? :P btw. dlaczego albinos trzyma się za kuśkę? :) RE: NASZE PLAKATY - simek - 14-06-2013 Porównując z oryginałem Blake'a to jakieś takie pokraczne i bez życia. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 17-06-2013 Rzeczywiście, nie skojarzyłem źródła inspiracji ;) Pomysł w sumie dobry, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 07-09-2013 ZAPROJEKTUJ STEELBOOKA ONLY GOD FORGIVES :) RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 07-09-2013 niektóre to mega beka :D RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 07-09-2013 Podoba mi się jak wyzwanie pt. "Zaprojektuj" utożsamianie jest z wzięciem sobie oficjalnego plakatu i przycięciem go do odpowiednich rozmiarów. Seems legit. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 08-09-2013 No dobra, ale nie oszukujmy się - jest tylko jedna możliwa grafika dla tego filmu na steela. Można sobie latami projektować i nic go nie przebije, więc łaj bader my brother. RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 11-10-2013 ![]() Takietam z Rajanem. Konkurs mnie skusił i zrobiłem to na ostatnią chwilę, ale w sumie jestem zadowolony, nawet na tle konkurencji. :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 12-10-2013 Fajna kolorystyka. Dobra ilustracja, ale czy w ogóle pasuje do filmu się nie wypowiem nie oglądałem. Najlepsze jest to, że z każdą pracą robisz postępy. Jestem POD WRAŻENIEM> RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 22-10-2013 na demotach sie pojawiło: http://demotywatory.pl/4225490/Amerykanie
RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 22-10-2013 BOGDAN! KRADNĄ CI SŁAWĘ! :( Nie daj się! RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 22-10-2013 Na JEBZDZIDY też wrzucali. Czekam, aż pojawi się na kwejku i plakat znajdzie się na wallach gimbusów :) RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 23-10-2013 aha no i jest RE: NASZE PLAKATY - Lawrence - 23-10-2013 @Bogdan, a tak z czystej ciekawości, jak to przyjmujesz, jeśli można spytać? Na spokojnie na zewnątrz, ale jednak coś się we wnętrzu gotuje? Gdyż to smutne, że tylko my wiemy kim jest ten artysta, który stoi za tym dziełem :( RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-10-2013 Jak moj obrazek wyladowal na kwejku to sie smialem, bo kaman, to nie jest wielkie dzieło, a i tak milo, ze ktos ma z tego beke. Kasy z tego i tak nie ma. Ale miloby jakby ktos zaznaczal autora, biedny Bogdan :( Ale ktoś dał fajny koment - A co oznacza to "S"? - U nas w stoczni to znak oznaczający "Elektryka." :) RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 23-10-2013 Nie no, luźno, chyba większość autorów obrazków walających się po necie jest anonimowa przecież. Jeśli byłoby to coś na poważnie, to bym się denerwował, a tak to niech się ludzie cieszą :P RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-10-2013 Ja bym się jednak wkurzył gdyby moje, jajcarskie czy nie, dzieło stało się bohaterem polskiego demota. Toż to dno dna :P RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-10-2013 Powiedz to mojemu koledze, który zrobił sławne zdjęcie "Steve'a Jobsa" po śmierci czytającego swoją biografię w Empiku :( http://www.collegehumor.com/picture/6676815/old-steve-jobs-reads-biography-of-himself |