Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2013

[Obrazek: 2ebc5ab6.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 14-06-2013

Brakuje mi blura iskier i gumowych kutachow


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2013

Naprawdę warto wracać wspomnieniami do tej pomyłki i tworzyć do niej poster? :P

btw. dlaczego albinos trzyma się za kuśkę? :)


RE: NASZE PLAKATY - simek - 14-06-2013

Porównując z oryginałem Blake'a to jakieś takie pokraczne i bez życia.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 17-06-2013

Rzeczywiście, nie skojarzyłem źródła inspiracji ;) Pomysł w sumie dobry, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.


RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 07-09-2013

ZAPROJEKTUJ STEELBOOKA ONLY GOD FORGIVES :)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 07-09-2013

niektóre to mega beka :D


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 07-09-2013

Podoba mi się jak wyzwanie pt. "Zaprojektuj" utożsamianie jest z wzięciem sobie oficjalnego plakatu i przycięciem go do odpowiednich rozmiarów. Seems legit.


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 08-09-2013

No dobra, ale nie oszukujmy się - jest tylko jedna możliwa grafika dla tego filmu na steela. Można sobie latami projektować i nic go nie przebije, więc łaj bader my brother.


RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 11-10-2013

[Obrazek: only_god_forgives_by_huntersky-d6q29zp.jpg]
Takietam z Rajanem. Konkurs mnie skusił i zrobiłem to na ostatnią chwilę, ale w sumie jestem zadowolony, nawet na tle konkurencji. :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 12-10-2013

Fajna kolorystyka. Dobra ilustracja, ale czy w ogóle pasuje do filmu się nie wypowiem nie oglądałem.

Najlepsze jest to, że z każdą pracą robisz postępy. Jestem POD WRAŻENIEM>


RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 22-10-2013

na demotach sie pojawiło:
http://demotywatory.pl/4225490/Amerykanie
[Obrazek: 1382377257_pgxa8o_600.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 22-10-2013

BOGDAN! KRADNĄ CI SŁAWĘ! :( Nie daj się!


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 22-10-2013

Na JEBZDZIDY też wrzucali. Czekam, aż pojawi się na kwejku i plakat znajdzie się na wallach gimbusów :)


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 23-10-2013

aha no i jest


RE: NASZE PLAKATY - Lawrence - 23-10-2013

@Bogdan, a tak z czystej ciekawości, jak to przyjmujesz, jeśli można spytać? Na spokojnie na zewnątrz, ale jednak coś się we wnętrzu gotuje?
Gdyż to smutne, że tylko my wiemy kim jest ten artysta, który stoi za tym dziełem :(


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-10-2013

Jak moj obrazek wyladowal na kwejku to sie smialem, bo kaman, to nie jest wielkie dzieło, a i tak milo, ze ktos ma z tego beke. Kasy z tego i tak nie ma. Ale miloby jakby ktos zaznaczal autora, biedny Bogdan :(
Ale ktoś dał fajny koment

- A co oznacza to "S"?
- U nas w stoczni to znak oznaczający "Elektryka."


:)


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 23-10-2013

Nie no, luźno, chyba większość autorów obrazków walających się po necie jest anonimowa przecież. Jeśli byłoby to coś na poważnie, to bym się denerwował, a tak to niech się ludzie cieszą :P


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-10-2013

Ja bym się jednak wkurzył gdyby moje, jajcarskie czy nie, dzieło stało się bohaterem polskiego demota. Toż to dno dna :P


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-10-2013

Powiedz to mojemu koledze, który zrobił sławne zdjęcie "Steve'a Jobsa" po śmierci czytającego swoją biografię w Empiku :(

http://www.collegehumor.com/picture/6676815/old-steve-jobs-reads-biography-of-himself