![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Karol - 19-07-2009 Guzeppe - obie gry chodzą pod XP: GK1 pojawia się w małym oknie i na niektórych komputerach źle działa, ale po ściągnięciu patcha problem znika. GK2 wydane było jakieś 3 lata temu w Komputer Świat Gry, w wyd. specjalnym (przygodówkowym). Obie gry są dostępne na allegro, a dodatkowo jeśli mieszkasz w Warszawie albo będziesz jakoś w weekend, to na Polach Mokotowskich są targi, gdzie takie GK1 kupisz za 10 zł (oryginał oczywiście, z gazetki Reset). I jeszcze raz podkreślę: obie gry są zdecydowanie warte odkopania! (GK2 pojawia się często na allegro, ale jeśli będziesz miał problemy to daj znać a mogę ci łatwo załatwić - widziałem je już na wielu straganach w całej Warszawie) Aha: w GK3 poprzednie części funkcjonują głównie w formie 'smaczków', ale taki na przykład wątek z przeszłością rodziny Gabriela to już raczej coś, co w pełni można zrozumieć dopiero po przejściu poprzedników. - Gal Anonim - 19-07-2009 Solo napisał(a):[ Dodano: Nie Lip 19, 2009 20:50 ]Jak to? Nigdy nie widziałeś w grze renderowanego, efekciarskiego filmiku? - Anonymous - 24-07-2009 Ale taki filmik... Ech, gdzie te czasy kiedy czekało się na kolejny Epizod... Wszystko mija... A oto teaser-trailer do "Command and Conquer 4". Szkoda tylko, że nie ma ani odrobiny filmu z rozgrywki. Mam nadzieję, że silnik trochę dopieścili od ostatniego razu. http://www.gametrailers.com/video/exclusive-debut-c-c-4/53140 - Wawrzyniec - 24-07-2009 Czy chcesz przez to powiedzieć, że to będzie dalej ten sam silnik graficzny, co przy trzech ostatnich C&C? Udostępniono na ten temat jakieś info? - Anonymous - 24-07-2009 Nie, nie wiem jaki to silnik. Na statycznych screenach gra wygląda pięknie, ale z daleka tamten silnik też tak wyglądał. Mam nadzieję, że to coś lepszego. - Gal Anonim - 25-07-2009 Star Wars: Force Unleashed - Sith Edition na PCta. http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6859262,Star_Wars_The_Force_Unleashed__Sith_Edition_w_te_swieta.html Wreszcie, gra Star Wars, The Force Unleashed, pojawi się na PC. Sith Edition będzie zawierała wszystkie dotychczasowe paczki zawartości dodatkowej (DLC) oraz ekskluzywną mapę Hoth. Premiera edycji na PC, Mac, PS3 i Xbox 360 odbędzie się w okresie świąt. Najwidoczniej nasze PCty wreszcie są wystarczająco mocne na grę. Słyszałem, że gra to jednak zawód, ale mimo wszystko chętnie zagram. Zwłaszcza z tymi DLC i mapą Hoth, może coś ciekawego dają. ;) - Anonymous - 27-07-2009 Okazja - wcozraj zanabyłem w Empiku "Ghost Recon: Advanced Warfighter 2" za 19,90. Grę znam tylko z demo, ale jeśli ktoś lubi klimaty małych oddziałów komandosów z nowoczesnym wyposażeniem, to to jest to. W demo grało się świetnie, więc jeśli ktoś ma ochotę, to nigdy nie było tak tanio. - Hitch - 28-07-2009 Uncharted: Drake's Fortune Giera dobra w ryj! Rewelacyjny przygodowy klimat, masa pierwszorzednej akcji (choc czasami ilosc przeciwnikow zahacza o absurd) i ciekawa, zabawna fabulka. Ostatni raz tyle godzin, za pierwszym podejsciem, przesiedzialem przy GTA4. Cudna grafika, postacie mimo iz nie sa jakies super fotorealistyczne sa pelne zycia, naprawde swietnie to wyglada. Produkcja az sie prosi o przeniesienie do swiata filmu (co swoja droga juz jest przygotowywane; jednak znajac zycie wyjdzie z tego szmira polaczona tylko tytulem). Wysmienity voice acting glownej pary, szczerze smieszne dialogi i humor oraz masa nawiazan do filmow lub seriali (po srodku dzungli... U-Boot ;)) Cholernie goraco polecam. Grajac odczuwa sie ta rasowa frajde, jak podczas ogladania starych Jonesow lub pierwszej "Mumii". Kto jest zaopatrzony w trzecia Plejstacje - pozycja obowiazkowa. 9+/10 - Dr_Bakier - 31-07-2009 Nie wiem czy było ale pojawił się nowy filmik z AVP3 http://www.neogo.pl/trailer.php?id=53513 powoli zaczynam wierzyć w ten tytuł, wygląda to coraz lepiej, oświetlenie daje rade i juz teraz widać że to będzie klimatyczna rzecz. - Anonymous - 31-07-2009 "Aliens vs. Predator" - nowy trailer, tym razem z najlepszym mięskiem: Marines. Graficznie ta gra nie będzie się wybijać, ale animacje są już lepsze, spójrzcie na obcych posuwających po suficie w 58 sekundzie - miód. Do tego kapitalne światłocienie i klimat! Zapowiada się przeostra, mroczna i krwawa rozpierducha. W ogóle sam trailer mistrzowsko zmontowany i jeszcze lepiej udźwiękowiony. Żeby tak tylko to było na silniku "Crysisa"... http://www.gametrailers.com/video/marines-trailer-aliens-vs/53511 - Mierzwiak - 31-07-2009 Mi tam się to nie podoba. Paradoksalnie im lepsza grafika (chociaż jak na obecne standardy prezentuje się bardzo mizernie) i oświetlenie tym mniej klimatu (dokładnie to samo mieliśmy ostatnio w przypadku Silent Hill), pod tym względem AvP 2 prezentowało się o kilka lat świetlnych lepiej. Ale to tylko takie gadanie, jak zagram, wtedy ocenię, filmiki to tylko filmiki. - Krove - 31-07-2009 Też niespecjalnie mi się podoba. Zarówno stare AvP jak i Avp2 miażdżyło klimatem, którego tutaj jak na razie ze świecą szukać. Mierzwiak napisał(a):dokładnie to samo mieliśmy ostatnio w przypadku Silent Hill W ogóle nowy Silent Hill to niezła padaka z tego co udało mi sie zorientować bo niestety u siebie nie mam raczej szans na dłuższe wciągniecie się w toto. - Anonymous - 31-07-2009 Krove napisał(a):Zarówno stare AvP jak i Avp2 miażdżyło klimatem, którego tutaj jak na razie ze świecą szukać. Szukasz klimatu w trailerze? Klimatu zaszczucia, strachu, napięcia wynikającego ze stopniowego i ostrożnego (dramatycznie ostrożnego) eksplorowania każdego zakamarka bazy? Oczywiście, że takiego klimatu w trailerze być nie może. Ale są w nim elementy, które wskazują że może taka być gra. - Krove - 31-07-2009 Solo napisał(a):Szukasz klimatu w trailerze? Że niby trailer nie może być klimatyczny? Litości. Oczywiście nie chodzi ściśle o styl rozgrywki i elementy o których piszesz, ale nie widzę powodu, dla którego choćby szczątkowego klimatu z gry miałoby nie być w trailerze. Tutaj niestety niespecjalnie go zauważyłem. - Anonymous - 31-07-2009 Krove napisał(a):Tutaj niestety niespecjalnie go zauważyłem. To może inaczej. Czy klimat o którym mówimy pojawiał się w trailerze "AvP2"? - military - 01-08-2009 Kane and Lynch: Dead Men - gra początkowo dość przeciętna, rozwijająca się w niesamowitą, aby potem zaskoczyć wielkim "Łot De Fak?!". Pierwsze misje są raczej słabe, ale po przełączeniu na najwyższy poziom trudności i dotarciu do Tokio, robi się z tego coś godnego ołtarzyka. Takie misje jak ewidentnie Heatowa strzelanina na ulicach miasta, czy też kojarząca się z Zakładnikiem rozwałka w klubie to po prostu arcydzieła. Ucieczka z więzienia też bardzo wciąga, zaś obrona przed mordercami na niedokończonej budowie powala klimatem. Mimo pewnych niedoróbek, takich jak nie zawsze poprawnie działający system osłon. Po prostu jest przeciekawie i arcyklimatycznie. Ale potem... to wszystko zmienia się w jakiś Ghost Recon. To jest właśnie motyw Łot De Fak - nie podoba mi się ta zmiana, z sensacyjnej historii robi się film wojenny. No ale cóż - 3/4 gry zasługuje na duże uznanie. Już dawno nie było osadzonej we współczesności, powaznej strzelanki, w której nie ratowałoby się świata, tylko załatwiało uliczne porachunki. Nie było od... hm, czasów Maxa Payne'a. Za ten powiew świeżości - i kilka rewelacyjnych misji - 8/10. Czysta zajebistość: ![]()
- Snuffer - 01-08-2009 Military napisał(a):nie podoba mi się ta zmiana, z sensacyjnej historii robi się film wojenny Zgadzam się. Od misji w której lecimy do krajów dalekich robi się nudno i cała gra traci klimat. Nawet jej nie skończyłem, tak mnie ta zmiana zirytowała. Dla mnie w ogólnym rozrachunku takie 6/10, i przynajmniej 2 punkty za misję w klubie. - Wawrzyniec - 11-08-2009 Orange Box - nie ma co obijać bawełny, pierwsza piątka najzajebistszych pakietów jakie kiedykolwiek wyszły. Drugi Half-life razem z dodatkami to klasa sama dla siebie, więc daruję sobie pisanie o plusach. Co mi zdecydowanie nie przypadło do gustu, to długość Epizodów. Może nie jest tak tragicznie, jak w swojego czasu Blue Shift (3 godziny, słownie: trzy pieprzone godziny na ukończenie gry tego kalibru. Śmiech na sali), ale do satysfakcji daleko, oj daleko. Poza tym twórcy Episode I do beczki miodnych etapów musieli niechcący wpieprzyć garść dziegciu w postaci podziemnego garażu ze szwankującym oświetleniem i gromadą zombie. Brzmi zajebiście, ale w rzeczywistości ten etap cholernie irytuje, bo latarka działa krótko, przeciwnicy pojawiają się znikąd i bezlitośnie szarpią uniemożliwiając jakąkolwiek orientację w terenie. Dla równowagi wspomnieć tutaj muszę o dwóch zacnych akcjach, które nakręciły mnie na prucie ze strzelby jak mało co. Pierwsza to etap w szpitalu z Episode I - gracz i Alyx przebijają się przez chmary zombie, prując do nich z czego popadnie przy akompaniamencie elektronicznej muzy z domieszką miodnych gitarowych riff. Poezja i Resident Evil. Dalej mamy Episode II i kopalnię atakowaną przez robale. Początek niemrawy - robale uderzają trzema korytarzami w różnych kombinacjach a gracz, wraz z żołnierzami, odpierają atak posiłkując się wieżyczkami i minami. Zabawa zaczyna się, gdy przeciwnicy prują wszystkimi korytarzami na raz, a wsparcie pod postacią Vortigauntów dokonuje na maszkarach czystej masakry, ponownie przy czochrającej mosznę muzie. W Team Fortress 2 grałem za mało, ale na tę chwilę to po prostu bardzo sympatyczny i grywalny kawałek kodu. Portal wyrwał mnie z butów - wyobraźnia twórców jest jednak ogromna. Zagadki dokładnie takie jak lubię - wystarczy się odrobinę zastanowić i rozwiązanie samo przychodzi. Zakończenie zrywa beret, w ogóle portalowy superkomputer to jeden z najbardziej rozbrajających głównych bossów jakich kiedykolwiek widziałem, a przede wszystkim słyszałem. No i ta muza w creditsach... 9+/10 za cały pakiet - Snappik - 11-08-2009 Dodam, że za sam pakiet Orange Box zapłaciłem 10 Euro, bo był kiedyś w promocji weekendowej na Steamie <ok> Poza tym na bazie HL2 jest od groma modów, i właściwie kupując Orange Box dostajemy w zamian około 50 zajebistych produkcji. - Hitch - 11-08-2009 military napisał(a):Nie było od... hm, czasów Maxa Payne'a.W ktorym to tajne stowarzyszenie dazce do globalnej dominacji walczylo o wplywy z glowna bad guyka :) Max Payne 2 jak juz bardziej pasuje do twojej definicji, z racji kameralniejszej fabuly o mniejszym "zasiegu". |