Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Tyler Durden - 26-09-2008

A w filmwebowych komentarzach można wyczytać, że krótko goszczącemu i na tym forum Albertino, plakat kojarzy się z... "Usual Suspects". WTF? :)


- Albertino - 01-10-2008

Skoro się już o mnie mówi, to przyznaję, że plakatu "Podejrzanych" nie miałem przed oczyma gdy to pisałem, ale powiedzmy, że jakieś podobieństwo (choć może nieduże) jest: http://www.beniciodeltoro.ca/TheUsualSuspects.jpg, ale rzeczywiście porównanie z plakatem "X-menów" czy "Ocean's Eleven" bardziej trafne.


- Azgaroth - 16-10-2008

50 najlepszych plakatów filmowych według Smashing Magazyn:

http://film.wp.pl/idGallery,3788,name,50-najlepszych-plakatow-filmowych,galeria.html

Ciekawe zestawienie, chociaż The Spirit to jak dla mnie pomyłka.


- Jakuzzi - 16-10-2008

Jest wiecej posterow, ktorych obecnosc budzi watpliwosci, niemniej spora czesc jest rzeczywiscie zacna.


- Mierzwiak - 21-10-2008

Coś ostatnio nie ma ciekawych nowych plakatów, więc trzy arty z plakatów które ubóstwiam:

[Obrazek: heat22ph4.th.jpg][Obrazek: heat12ys2.th.jpg][Obrazek: miamivice12xn5.th.jpg]


- Danus - 21-10-2008

Ten środkowy jest nawet niezły, ale ten pierwszy do mnie nie trafia. Za to art z MV jest prze zajebisty. Ujęcie, kolorystyka, miodzik :P


- Mierzwiak - 21-10-2008

W wersji niemieckiej jest bardziej jaskrawo i jeszcze lepiej, przynajmniej jak dla mnie:
[Obrazek: miamivice1yu3.th.jpg]

Po raz kolejny Japończycy dostali lepszy plakat. X-Files: I Want to Believe. Może i nic specjalnego, ale jest klimacik i ciekawa perspektywa z której ukazani są Mulder i Scully. No i najważniejsze: to SĄ Anderson i Duchovny, a nie jakieś plastikowe stwory.
[Obrazek: thexfilesiwanttobelievexq5.th.jpg]


- Corn - 21-10-2008

A mi ostatnio wpadł w oko ciekawy plakat
http://gfx.filmweb.pl/po/13/07/421307/7210355.3.jpg?l=1221877220000

Film pewnie obejrzę, jak wszystkie nagradzane na Sundance...edit specjalnie dla Jakuzziego :P : bo są kurcze bardzo dobre czasami.


- Jakuzzi - 21-10-2008

Brakuje epitetow?


- Guzeppe - 22-10-2008

Szczerze? Te plakaty z Heat wyglądają jak kawał gówna zrobionego przez jakiegoś polskiego pseudo-plakaciarza. Pierwsze skojarzenie to "Skorumpowani". Ale, że Heat to klasyk, więc na widok plakatu uginają wam się nogi. Ja tam widzę burackie umieszczenie mord i najprostsze przenikanie. 2/10 dla tego plakatu.


- Danus - 22-10-2008

To samo zdanie co Guzeppe mam do pierwszego plakatu. Strasznie to wygląda i do mnie nie trafia.


- Jakuzzi - 23-10-2008

[Obrazek: zackandmirimakeapornoveyx8.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]


- Mierzwiak - 30-10-2008

[Obrazek: fanboys4d932978eu2.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]

1) Dlaczego ten plakat jest rip-offem postera Prawiczka?
2) Naprawdę tak trudno było zrobić komuś zdjęcie w masce Vadera? Wyjątkowo żenujące kopiuj-wklej.


- Jakuzzi - 30-10-2008

To oficjalny plakat?


- Mierzwiak - 30-10-2008

O zgrozo tak.


- Danus - 30-10-2008

Mierzwiak napisał(a):[Obrazek: fanboys4d932978eu2.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]

1) Dlaczego ten plakat jest rip-offem postera Prawiczka?
2) Naprawdę tak trudno było zrobić komuś zdjęcie w masce Vadera? Wyjątkowo żenujące kopiuj-wklej.
Ale obrzydliwy plakat.


- Corn - 30-10-2008

Może nie jest rip-offem tylko zwyczajnym odwołaniem. Przecież nie raz już tak robiono. :wink:


- LPC - 25-11-2008

"ruchomy" plakat T4 http://www.sonypictures.net/movies/terminatorsalvation/poster.html


- Azgaroth - 26-11-2008

Było w temacie o T4 ;)

A tu dwa starsze plakaty, które mi osobiście się podobają.

[Obrazek: splitrk0.th.jpg][Obrazek: maniaccopdvdft3.th.jpg]


- D'mooN - 26-11-2008

"He'll need bigger guns" - sam ten tekst wystarczy żeby 'sprzedać' cały film. Klasyka:)

też robi dobrze:)