Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375)



RE: Batman (temat ogólny) - marsgrey21 - 17-07-2025

(16-07-2025, 23:23)shamar napisał(a):

Nigdzie nie ma, a to info sprzed dwóch dni, zobaczymy, fajnie będzie mieć pełną wersję, ale trzeba pamiętać, że Schumacher był zadowolony z kinowej wersji, nie jest to jakiś film mający ratować oryginał (który uwielbiam, BF to 100 razy lepszy film niż supermem, musiałem :) ), więc to bardziej wersja rozszerzona niżeli inny film.


RE: Batman (temat ogólny) - shamar - 17-07-2025

Bo to uroslo do rangi mitu a bedzie zwykla rozszerzona wersja. Glownie o sceny, ktore sa dostepne w dodatkach.


RE: Batman (temat ogólny) - Gieferg - 24-06-2026

;


No dobra, to chętnie obejrzę.


RE: Batman (temat ogólny) - SonnyCrockett - 25-06-2026

Zapowiada się jak każda taśmowa animacja od DC. Jak zwykle bezjajeczny styl animacji. Batman nie ma za grosz mimiki, nawet przed ostatnią walką z Banem gdy powinien być cieniem człowieka ciągle ma ten sam twardzielski wyraz twarzy. No i znając idiotów dodadzą jakieś gówno w stylu bzykania Batgirl jak w Zabójczym żarcie.