Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Bucho - 10-07-2013

(10-07-2013, 16:48)Corn napisał(a): Niebezpieczny przestępca Kurski (Paweł Wilczak) podrywa
naiwną studentkę Gosię (Sylwia Boroń) by następnie
wykorzystać ją do swoich przestępczych celów.
Dziewczyna podejmuje nierówną walkę o życie."

Leże :)



RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 11-07-2013

Mowilem, ze o masturbacji.


RE: Zapowiedzi - military - 26-07-2013

Oficjalny materiał promocyjny Sierpniowego nieba - 63 dni chwały.



Nie potrafili nawet wrzucić na Youtube z poprawnym aspect ratio.

BTW: film już jest gotowy, ludzie już go widzieli. Oczywiście najwyraźniej jest jeszcze za wcześnie żeby wypuścić jakiś zwiastun.



Ludzie ładują górę pieniędzy w produkcję, a potem ukrywają fakt istnienia filmu. Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem.

EDIT 2:

A nie, przepraszam, jest zwiastun. Tylko na Vimeo, bo jak wiadomo, to najpopularniejsza metoda publikacji filmów.

Zwiastun uploadowano DWA LATA TEMU.

http://vimeo.com/channels/bretes/15129097

W sumie na pierwszy rzut oka nie jest jakoś bardzo tragicznie, choć dobrze też nie jest.


RE: Zapowiedzi - Snappik - 26-07-2013

Nie jest bardzo tragicznie. Jest w chooj tragicznie. Dostałem właśnie raka przez ten trailer. (2:43 - dźwiękowiec zachlał pałę?).


RE: Zapowiedzi - military - 26-07-2013

Jak na amatorski film jest nawet spoko. Bo to chyba tym właśnie jest, nie?


RE: Zapowiedzi - shamar - 26-07-2013

Nic mnie tak nie wk...wia jak te tępe raperskie czerepy.
Włączam sobie jakąś polską stację muzyczną i widzę tak żałosnych i śmiesznych pajaców, że ręce opadają. Do tego ta stylistyka wielkich gangsterów w dresach, ze smyczami na szyjach, rodem z remizy.

Do rzeczy - to wsadzanie HH, który to ma być najlepszym przekaźnikiem informacji (tu - historycznej) dla młodych to żenada. Czy na serio wszystkie gimbusy słuchają takiego badziewia? A jeśli tak to należy, tym bardziej, promować taką pseudomuzykę?

Eeee, yyy, joł, joł...


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 26-07-2013

Sceny warszawskie jakoś źle nie wyglądają. Gorzej z współczesnością. No właśnie, obok wątku powstania będzie dramat osobisty budowlańca walczącego o ciała nieboszczyków z złymi komunistycznymi prywaciorzami. Aha, aktorstwo dziewczyny słabe. Muza nawet OK...


RE: Zapowiedzi - soldamn - 26-07-2013

No bo juz w 2009 roku niby ten film byl "prawie gotowy" wg informacji na filmpolski.pl. Po prostu chlopaki mecza od x lat jakis amatorski film po godzinach (bo z tego co widze to glownie paraja sie dokumentalistyka), a ze teraz zaraz okragla rocznica to sie znalazlo troche wiecej pieniedzy i wysla to do kin.


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 27-07-2013

O BOZE JAKIE GOWNO

http://stopklatka.pl/-/66709082,cieleckiej-grozi-szubienica-w-zwiastunie-byl-sobie-dzieciak


RE: Zapowiedzi - Bogdan - 27-07-2013

lol, mega dynamiczny montaż.


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 27-07-2013

Color timing jak zawsze dobry :|.

EDIT: Holland kręci o Jaruzelu.


RE: Zapowiedzi - Hitch - 27-07-2013

Jeżeli Linda zagra jaruzela w tym gównie to nigdy mu tego nie wybaczę.


RE: Zapowiedzi - shamar - 28-07-2013

(27-07-2013, 20:21)OGPUEE napisał(a): Holland kręci o Jaruzelu.

Wybielania zbrodniarza ciąg dalszy? Ja p... co za poyepany kraj.
Ofiary klepią biedę a *&^%$ , z wysoki emeryturami, robią za bohaterów.





RE: Zapowiedzi - Motoduf - 28-07-2013

Ludzie, przecież to wpolityce.pl :)


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 28-07-2013

Sugerujesz, że film nie powstaje/nie powstanie, czy że nie będzie laurką? ;)


RE: Zapowiedzi - Albertino - 28-07-2013

Ogupee, lepiej wyjaśnij jak trafiłeś w te mroczne zakątki internetu :)


RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 28-07-2013

(28-07-2013, 01:20)Motoduf napisał(a): Ludzie, przecież to wpolityce.pl :)

Tylko jakie to ma/może mieć znaczenie w tym konkretnym przypadku? Jeśli przykładowo w Gościu Niedzielnym obwieszczą, że Ziemia ma kstałt kulisty, napiszesz: coś ty facet? Przecież to GN!

Poza tym, zlewaczona do ostatniej molekuły córka komucha, od jakiegoś czasu mocno promuje swoją książkę, m.in. w żydowsko-gejowskim radiu na Polskę, czyli TOK FM. To zupełnie naturalne dla ubeckiej rzeczywistości, że w ślad za książką, może zostać zrodzony tego rodzaju hagiograficzny pomiot.


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 28-07-2013

(28-07-2013, 00:08)shamar napisał(a):
(27-07-2013, 20:21)OGPUEE napisał(a): Holland kręci o Jaruzelu.

Wybielania zbrodniarza ciąg dalszy? Ja p... co za poyepany kraj.
Ofiary klepią biedę a *&^%$ , z wysoki emeryturami, robią za bohaterów.

I za patriotów, którzy powstrzymali nas mitologicznymi moskiewskimi czołgami.

Cytat:Ogupee, lepiej wyjaśnij jak trafiłeś w te mroczne zakątki internetu :)
Albertino - przeglądałem jeden z portali i chciałem się upewnić w google czy to prawda. Niestety, prawdopodobnie prawda :/.

Ej... może ponarzekamy na traila z którychś filmów o powstaniu?


RE: Zapowiedzi - Motoduf - 28-07-2013

Sugeruję, że nawet jeśli powstanie, to raczej nie będzie laurką ;). Chodzi mi o to, że takie media jak wpolityce.pl szukają rozróby wszędzie, gdzie się tylko da, choć póki co niczego jeszcze tak naprawdę nie wiadomo. "Upadek" był filmem o Hitlerze z, ekhem, "ludzkiej" perspektywy, ale nie był laurką. Nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek o zdrowych zmysłach miałby kręcić hagiografię Jaruzela :)


RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 28-07-2013

Skoro można było fetować publicznie urodziny buca, równie dobrze można sklecić hagio-gniota.

No dobra, nie będzie to film ewidentnie i jednoznacznie sławiący Jaruzela, ale np. pokazujący delikatnie jego rozterki, trudne decyzje, trud wykonywanej pracy, emocjonalne wybory, szukanie dobrego wyjścia z sytuacji itp.
Postać komucha będzie właśnie poprzez swą niejednoznaczność wpływać na pozytywny odbiór przez widzów, idę o gruby zakład. Nie trzeba tutaj imać się klasycznej hagiografii.

Noblysta też zostanie podobnie ujęty - w karby niejednoznaczności. Jak mówię - to wystarczy. Ludzie ich pokochają.