![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Bucho - 10-07-2013 (10-07-2013, 16:48)Corn napisał(a): Niebezpieczny przestępca Kurski (Paweł Wilczak) podrywa Leże :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 11-07-2013 Mowilem, ze o masturbacji. RE: Zapowiedzi - military - 26-07-2013 Oficjalny materiał promocyjny Sierpniowego nieba - 63 dni chwały. Nie potrafili nawet wrzucić na Youtube z poprawnym aspect ratio. BTW: film już jest gotowy, ludzie już go widzieli. Oczywiście najwyraźniej jest jeszcze za wcześnie żeby wypuścić jakiś zwiastun. Ludzie ładują górę pieniędzy w produkcję, a potem ukrywają fakt istnienia filmu. Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem. EDIT 2: A nie, przepraszam, jest zwiastun. Tylko na Vimeo, bo jak wiadomo, to najpopularniejsza metoda publikacji filmów. Zwiastun uploadowano DWA LATA TEMU. http://vimeo.com/channels/bretes/15129097 W sumie na pierwszy rzut oka nie jest jakoś bardzo tragicznie, choć dobrze też nie jest. RE: Zapowiedzi - Snappik - 26-07-2013 Nie jest bardzo tragicznie. Jest w chooj tragicznie. Dostałem właśnie raka przez ten trailer. (2:43 - dźwiękowiec zachlał pałę?). RE: Zapowiedzi - military - 26-07-2013 Jak na amatorski film jest nawet spoko. Bo to chyba tym właśnie jest, nie? RE: Zapowiedzi - shamar - 26-07-2013 Nic mnie tak nie wk...wia jak te tępe raperskie czerepy. Włączam sobie jakąś polską stację muzyczną i widzę tak żałosnych i śmiesznych pajaców, że ręce opadają. Do tego ta stylistyka wielkich gangsterów w dresach, ze smyczami na szyjach, rodem z remizy. Do rzeczy - to wsadzanie HH, który to ma być najlepszym przekaźnikiem informacji (tu - historycznej) dla młodych to żenada. Czy na serio wszystkie gimbusy słuchają takiego badziewia? A jeśli tak to należy, tym bardziej, promować taką pseudomuzykę? Eeee, yyy, joł, joł... RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 26-07-2013 Sceny warszawskie jakoś źle nie wyglądają. Gorzej z współczesnością. No właśnie, obok wątku powstania będzie dramat osobisty budowlańca walczącego o ciała nieboszczyków z złymi komunistycznymi prywaciorzami. Aha, aktorstwo dziewczyny słabe. Muza nawet OK... RE: Zapowiedzi - soldamn - 26-07-2013 No bo juz w 2009 roku niby ten film byl "prawie gotowy" wg informacji na filmpolski.pl. Po prostu chlopaki mecza od x lat jakis amatorski film po godzinach (bo z tego co widze to glownie paraja sie dokumentalistyka), a ze teraz zaraz okragla rocznica to sie znalazlo troche wiecej pieniedzy i wysla to do kin. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 27-07-2013 O BOZE JAKIE GOWNO http://stopklatka.pl/-/66709082,cieleckiej-grozi-szubienica-w-zwiastunie-byl-sobie-dzieciak RE: Zapowiedzi - Bogdan - 27-07-2013 lol, mega dynamiczny montaż. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 27-07-2013 Color timing jak zawsze dobry :|. EDIT: Holland kręci o Jaruzelu. RE: Zapowiedzi - Hitch - 27-07-2013 Jeżeli Linda zagra jaruzela w tym gównie to nigdy mu tego nie wybaczę. RE: Zapowiedzi - shamar - 28-07-2013 (27-07-2013, 20:21)OGPUEE napisał(a): Holland kręci o Jaruzelu. Wybielania zbrodniarza ciąg dalszy? Ja p... co za poyepany kraj. Ofiary klepią biedę a *&^%$ , z wysoki emeryturami, robią za bohaterów. RE: Zapowiedzi - Motoduf - 28-07-2013 Ludzie, przecież to wpolityce.pl :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 28-07-2013 Sugerujesz, że film nie powstaje/nie powstanie, czy że nie będzie laurką? ;) RE: Zapowiedzi - Albertino - 28-07-2013 Ogupee, lepiej wyjaśnij jak trafiłeś w te mroczne zakątki internetu :) RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 28-07-2013 (28-07-2013, 01:20)Motoduf napisał(a): Ludzie, przecież to wpolityce.pl :) Tylko jakie to ma/może mieć znaczenie w tym konkretnym przypadku? Jeśli przykładowo w Gościu Niedzielnym obwieszczą, że Ziemia ma kstałt kulisty, napiszesz: coś ty facet? Przecież to GN! Poza tym, zlewaczona do ostatniej molekuły córka komucha, od jakiegoś czasu mocno promuje swoją książkę, m.in. w żydowsko-gejowskim radiu na Polskę, czyli TOK FM. To zupełnie naturalne dla ubeckiej rzeczywistości, że w ślad za książką, może zostać zrodzony tego rodzaju hagiograficzny pomiot. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 28-07-2013 (28-07-2013, 00:08)shamar napisał(a):(27-07-2013, 20:21)OGPUEE napisał(a): Holland kręci o Jaruzelu. I za patriotów, którzy powstrzymali nas mitologicznymi moskiewskimi czołgami. Cytat:Ogupee, lepiej wyjaśnij jak trafiłeś w te mroczne zakątki internetu :)Albertino - przeglądałem jeden z portali i chciałem się upewnić w google czy to prawda. Niestety, prawdopodobnie prawda :/. Ej... może ponarzekamy na traila z którychś filmów o powstaniu? RE: Zapowiedzi - Motoduf - 28-07-2013 Sugeruję, że nawet jeśli powstanie, to raczej nie będzie laurką ;). Chodzi mi o to, że takie media jak wpolityce.pl szukają rozróby wszędzie, gdzie się tylko da, choć póki co niczego jeszcze tak naprawdę nie wiadomo. "Upadek" był filmem o Hitlerze z, ekhem, "ludzkiej" perspektywy, ale nie był laurką. Nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek o zdrowych zmysłach miałby kręcić hagiografię Jaruzela :) RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 28-07-2013 Skoro można było fetować publicznie urodziny buca, równie dobrze można sklecić hagio-gniota. No dobra, nie będzie to film ewidentnie i jednoznacznie sławiący Jaruzela, ale np. pokazujący delikatnie jego rozterki, trudne decyzje, trud wykonywanej pracy, emocjonalne wybory, szukanie dobrego wyjścia z sytuacji itp. Postać komucha będzie właśnie poprzez swą niejednoznaczność wpływać na pozytywny odbiór przez widzów, idę o gruby zakład. Nie trzeba tutaj imać się klasycznej hagiografii. Noblysta też zostanie podobnie ujęty - w karby niejednoznaczności. Jak mówię - to wystarczy. Ludzie ich pokochają. |