![]() |
|
Najgorsze filmy - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26) +--- Wątek: Najgorsze filmy (/Thread-Najgorsze-filmy--107) |
- Czepo - 30-11-2006 Jeżeli o mnie chodzi to najgorszym filmem jest "Zejście", niech żyją ludzie nietoperze:) (nie chodzi to wcale o kolejną część Batmana:)). Obejrzenie tego chłamu do dzisiaj wywołuje u mnie traumatyczne wspomnienia:). PiS. - Mierzwiak - 30-11-2006 Czepo napisał(a):Jeżeli o mnie chodzi to najgorszym filmem jest "Zejście",A może po prostu go nie rozumiesz? Nie zdziwiłbym się. Widziałem mnóstwo opinii w stylu "o co chodziło w tej końcówce? ale syf". Dla mnie to jeden z najlepszych horrorów ever. - Great Gonzo - 30-11-2006 Co prawda najgorszym bym tego filmu nie nazwał, ale od najlepszych dzielą go mile świetlne.Przede wszystkim nie sprawdza się jako horror. Zresztą co się będę powtarzał, piszę o tym tutaj . - Czepo - 01-12-2006 Cytat: A może po prostu go nie rozumiesz? - Mierzwiak - 01-12-2006 Ponieważ większość ludzi którzy wrzucają na "Zejście" go nie rozumieją. Nawet w Ameryce wycięto oryginalne zakończenie - zbyt ambitne dla pożeraczy blockbusterów? Oglądałem "Zejście" 3 razy i nie widziałem tam żadnych ludzi nietoperzy. ten opis pasuje raczej do filmu "The Cave" ("Jaskinia") bo tam rzeczywiście były latające stwory, więc zdecyduj się o jakim filmie piszesz bo mam wątpliwości. - Czepo - 02-12-2006 Pisząc że są tam ludzie nietoperze, nie mam na myśli że latają, tylko to że te stwory są praktycznie ślepe a ofiary "dopadają" słuchem. Może i jest w tym filmie jakiś głęboki wątek, ale ja się go nie dopatrzyłem (lub jak wolisz nie zrozumiałem). Po prostu film mi się nie podobał:) tyle. PiS. - Ktoś - 24-01-2007 "Cmentarz dla zwierząt" DNO DNO DNO aktorstwo drętwe i sztywne, dialogi rozpaczliwie głupie, i potwornie rażąca naiwność bohaterów. - MOLQ - 24-01-2007 Ja ogladalem II czesc "Smetarza dla zwierzat" , hehe tez byl niezly :D najlepsza byla scena z zabijaniem bunnies :D oh <placz> :D . I czesci nie widzialem wiec sie nie wymowiem , no ale mysle ze tak samo jak II czesci jest podobnym gniotem . Obejrze kiedys to sie wypowiem :D - Ktoś - 24-01-2007 Naprawde nie radze oglądać tej sieczki, choć można popodziwiać nienaganną fryzurkę i cere głównego bohatera, ma taką ilosc tapety na sobie że zabronili mu sie usmiechać :lol: - picek - 24-01-2007 Według mnie wyznacznik kiczu to 'Szkoła uczuć'. Ulubiony film dzieci w gimnazjum.. Ktoś napisał(a):"Cmentarz dla zwierząt" DNO DNO DNO Chodzi o ten film? http://www.film.org.pl/prace/smetarz.html Bo tutaj jest dobrze ocenione.. - Mierzwiak - 24-01-2007 Pierwszą część Smętarza widziałem bardzo dawno i pamiętam że się bałem, dwójkę pamiętam znacznie lepiej i faktycznie jest to GNIOT. - Ktoś - 25-01-2007 Był jeszcze kiedyś taki film SF stary, z dwoma komputerowymi macha-jaszczurami, prześwitującymi gdzienigdzie, i jeden był ten zły a drugi ten walczący w obronie ludzkości, a wokół nich latały szybowce i strzelały laserami. Tytułu niestety nie pamiętam ale efekty zachwycające a fabuła chyba polegała na tym zeby te jaszczurki zwalczyć. Hehe polecam maniakom kiepskich filmów SF :D - Mierzwiak - 25-01-2007 Chyba wiem o czym mówisz Ktosiu, ten film jest/był na video w mojej okolicznej wypożyczalni i nawet kiedyś go oglądałem, ale nie jestem pewien czy to konkretnie to, filmów o takiej fabule musi być co najmniej kilka. - Ktoś - 25-01-2007 niemniej ten był bosky :twisted: - ziggy89 - 05-02-2007 Kill Bill vol. 1 - romeck - 05-02-2007 Jeśli nie chcesz zostać zjedzonym, to pisz bardziej treściwe uzasadnienia. :) - Mierzwiak - 05-02-2007 ziggy89 napisał(a):Kill Bill vol. 1Wow! Powaliłeś mnie swoją retoryką stary. A skoro jesteśmy w temacie, kiedy będą wyniki Hezekarów? Mierzwiak już się nie może doczekać. - Jakuzzi - 05-02-2007 Szczerze mowiac tez sie zastanawiam. (?) - desjudi - 05-02-2007 Hezekary wkrótce, zapewne w najblizszy weekend [wraz z Nagrodami KMF] Alieen sie nimi zajmuje 8) - apone - 06-02-2007 Właśnie przeżyłem najgorsze półtorej godziny swego życia... Mianowicie obejrzałem "Stigmata"... Kur*a, teraz przez tydzień będę chodził struty :?. Istne celuloidowe gówno. Film poraża swoją beznadziejną głupotą. Żeby chociaż jakiś ironiczny uśmieszek pojawił się u mnie na twarzy podczas seansu, ale gdzie tam... |