Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Prison Break - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Prison Break (/Thread-Prison-Break--131)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


- Mierzwiak - 14-04-2007

Niezbyt to ciekawe. Już sobie wyobrażam jak Michale wypowiada swoje kwestie zwyczajowym szeptem.


- Hitch - 15-04-2007

Hm...na IMDb pisza ze beda jeszcze dwa odcinki drugiego sezonu. Jeden juz jutro.


- Mierzwiak - 15-04-2007

Dziwne, właśnie na to patrzę i coś im się chyba powaliło. Przecież w spotach tv wyraźnie była mowa o "season finale". Zresztą na imdb już nie raz można było przeczytać wierutne bzdury, a zakończenie odcinka "Sona" to typowy cliffhanger kończący sezon.


- Hitch - 15-04-2007

Wczesniej Prison Break mial sie skonczyc na 13 odcinkach i zrobili dokretki. Wiec moze i teraz mieli materialu jeszcze na dwa odcinki..


- picek - 15-04-2007

Crov napisał(a):scenariusz pierwszego odcinka trzeciego sezonu.

Dokładniej to fanfic przedstawiający po odcinku 2x22 ;-)


- Anonymous - 01-05-2007

picek napisał(a):Ciekawy pomysł z tym Lincem. Bo tylko co On potrafi zrobić to wydać pieniądze bo mądry to nie jest ;-)
nie e
on potrafi jeszcze nawalać po mordach i biegać z rozpiętą koszulą odsłaniającą klate :o

drugi sezon był męczący, to wszystko powoli zaczynało wyglądać jak jakiś horror, gdzie ciągle starają cię nabierać na nieoczekiwane "buuu"


- picek - 01-05-2007

teufelsbrut napisał(a):drugi sezon był męczący, to wszystko powoli zaczynało wyglądać jak jakiś horror, gdzie ciągle starają cię nabierać na nieoczekiwane "buuu"

Nie jesteś jedyny... wszyscy tutaj na forum uważają, że 2 sezon to gówno ;-)


- Anonymous - 05-05-2007

jedyna* :wink:

[Obrazek: 92ts3.jpg]

:shock:

:lol:


- Hitch - 05-05-2007

I on mowi ze nie jest gejem :lol:


- Mush Room - 05-05-2007

Cóż za symbolika... ta siatka za nim!


- picek - 05-05-2007

ach te ciało [Obrazek: 1.gif]
ale on ponoć ma jakąś dziewczynę..


- Hitch - 05-05-2007

O imieniu Larry :lol:


- Dr_Bakier - 05-05-2007

...zapomniał sobie tatuaży naklekić.

zresztą nie zdziwiłbym sie gdyby w 3 sezonie był taki twist: tatuaże były fałszywe, tzn wytatuowane na silikonowej skórze, pod nimi sa te prawdziwe o ukrytych znaczeniach: plany ucieczki z wielu więzień świata (tak na wszelki wypadek. m.in.: Panamska Sona i więzienie na Białołęce), mapa do skarbu Barbarossy, numery totka na pare miesięcy do przodu.


- :Łukasz: - 08-05-2007

Mierzwiak napisał(a):(...) za to końcówka jest - mówiąc krótko - zajebista. Tylko żeby pociągnąć to dalej, trzeba zmienić konwencję z serialu dla młodzieży na serial dla dorosłych.

musze tu sie zgodzic... w zakonczeniu ostatniego odcinka powialo naprawde zajebistym klimatem. jesli to zakonczenie jest rzeczywistym przedsmakiem 3 serii a nie tylko dziełem przypadku, to zapowiada sie naprawde interesująco. zastanawiam sie tylko co bedzie motywem przewodnim nowych odcinkow - o zgrozo powtorka z pierwszej serii, tyle ze w panamskiej scenerii jakoby nasuwa sie sama, ale to rozwiązanie na tyle banalne, ze chyba nawet tworcy zdają sobie z tego sprawę;) pozyjemy zobaczymy...


- picek - 08-05-2007

Odcinek ostatni reżyserował Kevin Hooks. Pewnie też i pierwszy zrobi. Jest to najlepszy reżyser Prisona i jeśli kręciłby więcej odcinków to nikt nie zarzucałyby serialu upadek ;-)


- military - 22-05-2007

Obejrzałem ostatnio (prawie cały) odcinek i na usta ciśnie mi się tylko jedno: co za po...rąbany film. Mniejsza z tym, że nie rozumiem kto jest kto - tak zwykle bywa jak się włącza do serialu po 20 epizodzie. Ale te wszystkie intrygi są tak poplątane, że problemy Esmeraldy czy innej Vaseliny, a nawet rodziny Lubiczów wydają się nieskomplikowane. Autorom udało się też osiągnąć rzecz niebywałą - stworzyć poczet bohaterów absolutnie pozbawionych osobowości. Po prostu tyle knują, że nie ma czasu na przedstawienie ich charakteru. No, może co jakiś czas ktoś się wkurzy. Innych cech właściwie nie posiadają, ponieważ są opisani za pomocą... umiejętności. Ten rysuje, ten knuje, ten coś pamięta, ten gra w karty. No świetne scenopisarstwo, wprowadza niesamowity saspęs.

Szczerze nie rozumiem fenomenu tego serialu. Podejrzewam że nie da się go oglądać bez notesiku, w którym prowadzi się statystyki "kto teraz z kim i dlaczego?".


- Mierzwiak - 22-05-2007

military napisał(a):Autorom udało się też osiągnąć rzecz niebywałą - stworzyć poczet bohaterów absolutnie pozbawionych osobowości. Po prostu tyle knują, że nie ma czasu na przedstawienie ich charakteru. No, może co jakiś czas ktoś się wkurzy. Innych cech właściwie nie posiadają, ponieważ są opisani za pomocą... umiejętności. Ten rysuje, ten knuje, ten coś pamięta, ten gra w karty.
Zauważyłeś to po jednym odcinku, a teraz wyobraź sobie że te wszystkie postacie nie zmieniają się nic a nic i są tak samo płytkie przez 44 odcinki. Fatalne scenopisarstwo.


- Mierzwiak - 22-05-2007

Najlepsze seriale ostatnich lat bardzo wysoko postawiłyu poprzeczkę i pokazały, że rozrywka może być na najwyższym poziomie pod każdym względem. Twórcy PB zdają się tego nie zauważać. Albo inaczej - nie potrafili napisać nic lepszego i taki efekt. Ale smarkule sikają na widok Millera, więc jest dobrze.


- Mierzwiak - 22-05-2007

[szeptem]: O tak, Wentworth "Whisperer" Miller, co za charyzma. Ale o tym ciiii.


- Hitch - 22-05-2007

[Obrazek: michael-scofield.jpg]
(Szeptem i tajemniczo) I might have a plan...

[Obrazek: 0026722.jpg]
(Stanowczo) Uee?