![]() |
|
ROME (RZYM) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: ROME (RZYM) (/Thread-ROME-RZYM--157) |
RE: ROME (RZYM) - Bucho - 11-12-2021 Motyw dzikich plemion, roznych kultur i religii zawsze na plus. (11-12-2021, 13:04)Mental napisał(a): Gdyby powstał "ostatnio", Milius nie zostałby sprowadzony z banicji i nie powierzono by mu misji napisania scenariusza. Zatem nie byłby to ten sam serial. Bardziej przypominałby finałowe sezony "Gry o tron". Patrzac na to w ten sposob to na pewno. Natomiast biarac pod uwage potencjal i to, ze historyczne seriale w ostatnich latach zra to zdecydowanie bylby to popularny serial, zwalszcza jezeli bylby na poziomie pierwszego sezonu. RE: ROME (RZYM) - Gieferg - 22-02-2023 Jadę z kolejną powtórką i tak mnie własnie uderzyło, że motyw z wozem ze skarbami Pompejusza jest bezsensownie rozegrany. Najpierw Vorenus jest zainteresowany tym, czemu goście w wojskowych butach eskortują wóz z ziarnem, a potem, po ich załatwieniu nawet nie sprawdza zawartości tylke jedzie dalej. WTF was that? RE: ROME (RZYM) - Bucho - 01-07-2023 Kiedys to bylo, teraz to jest chu: RE: ROME (RZYM) - Bucho - 12-07-2023 Dobra pogadanka: RE: ROME (RZYM) - Bucho - 19-07-2023 Daje tutaj: https://www.facebook.com/100063773094962/posts/737103928425370/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v RE: ROME (RZYM) - Bibliomisiek - 03-11-2023 Jak tylko zacząłem rewatch "Rzymu", nad Europę nadciągnął orkan Caran, więc moje pierwsze skojarzenie po tych newsach to oczywiście taki mniej więcej obrazek: RE: ROME (RZYM) - Dr Strangelove - 03-11-2023 Nie było i nie będzie już w historii kina/telewizji lepszego Juliusza Cezara :) Szkoda wielka, że tak się to potoczyło. Marzy mi się wielki serial na ładnych kilka sezonów od czasów początków kariery Cezara przez pierwszy triumwirat, wojnę w Galii, śmierć Cezara, drugi triumwirat, drugą wojnę domową i kończyłoby się jak Oktawian zostaje cesarzem. RE: ROME (RZYM) - Gieferg - 03-11-2023 Cytat:Szkoda wielka, że tak się to potoczyło Ja się tam cieszę, że wyszło jak wyszło, bo mogło się potoczyć dużo gorzej (patrz: Deadwood), a tak mamy przynajmniej świetny serial, który nie zdążył się popsuć. Parę słów ode mnie: https://filmozercy.com/wpis/nostalgiczna-niedziela-146-rzym-2005-2007 RE: ROME (RZYM) - Bucho - 25-03-2026 Aaa dam tutaj: https://youtube.com/shorts/4R9F_-EhGDA?si=HAFwP6NLAX78DE4n Samo nagranie i komentarze <3 |