![]() |
|
The Amazing Spider-Man (2012) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: The Amazing Spider-Man (2012) (/Thread-The-Amazing-Spider-Man-2012--1660) |
- Mierzwiak - 07-12-2010 Crov napisał(a):Emma Stone przefarbowana do roli Gwen StaceyBlond to jej naturalny kolor. - Gieferg - 07-12-2010 Owszem, ale nie zmienia to faktu, że teraz to farbowany a nie naturalny blond i jest przefarbowana właśnie do roli Gwen Stacy :P (do której to roli mi swoją droga niezbyt pasuje). - Mierzwiak - 07-12-2010 military napisał(a):Już czuję, że ten film będzie ssał. Zawsze można to łatwo stwierdzić: jeśli jest więcej niż jeden kluczowy czarny charakter.W Batman Returns jest trójka. I co? : ) Gieferg, ok, dajmy już spokój farbom i fryzjerom :cool: - Pitero - 07-12-2010 A dla mnie to wciąż jeden z najbardziej oczekiwanych filmów. Webb, Garfield, Stone, Ifans. Po prostu wypas :cool: Cieszy mnie, że to będzie coś zupełnie nowego. Poprzednie Spidery to był koszmar. Raimi, Maguire, DUNST! :shock: - Mierzwiak - 07-12-2010 Pitero napisał(a):Cieszy mnie, że to będzie coś zupełnie nowego.przed chwilą military narzekał że będzie znowu jakiś goblin. Coś zupełnie nowego? Chyba niezupełnie. - Pitero - 07-12-2010 Coś zupełnie nowego, czyli nie będzie Maguire,a i Dunst. Zupełnie inni twórcy stoją za tym projektem i jestem bardzo ciekaw. Webb, czyli twórca 500 days of Summer, świetnego filmu. Aktorsko też super, co nie? :wink: - Mierzwiak - 07-12-2010 Pitero napisał(a):Aktorsko też super, co nie? :wink:Ano. Swoją drogą nowy Spider zapowiada się jakieś 100 razy ciekawiej niż wszystkie Green Hornety, Lanterny, Thory i Avengersi razem wzięci. - Bucho - 07-12-2010 Pitero napisał(a):Webb, czyli twórca 500 days of Summer, świetnego filmu. No tak, czyli film znow "wyrezyseruje" producent/studio. - wujo444 - 07-12-2010 niech to wyreżyseruje mój kot, będzie lepszy niż Raimi. - Bucho - 07-12-2010 Nie mam czasu na targowanie sie, ale zebys sie nie zdziwil. - wujo444 - 07-12-2010 no niby wiem, ze da się zrobić gorsze gówno niż S3, nawet coś takiego oglądałem, ale tam reżyserowi nie płacili, ale on dokładał. - Szaman - 09-12-2010 Pierwsze zdjęcia Emmy Stone z planu Pająka http://www.superherohype.com/gallery/spider-man/untitled-spider-man-film/set-photos - koronex1989 - 09-12-2010 Czyżby pogrzeb ojca Gwen Stacy??? - Szaman - 09-12-2010 Na to wygląda, jak zwykle w deszczu z czarnymi parasolami. - Mefisto - 09-12-2010 W sumie chciałbym zobaczyć kiedyś pogrzeb z kolorowymi parasolami :D - Szaman - 05-01-2011 Pierwsze sweet focie Garfielda-Parkera z nowego Spider-Mana http://www.superherohype.com/news/articles/113166-new-spider-man-set-p%20hotos - Gieferg - 05-01-2011 Gwen nie za ciekawie się prezentuje na tych fotkach, a jemu z kolei mogliby coś z tymi włosami zrobić bo wygląda jak jakaś postać z anime... - Szaman - 05-01-2011 Bo Emma to nie modelka, ale ładna, zwyczajna dziewczyna której potrzeba odpowiedniego ujęcia. Za to Garfield wygląda naprawdę strasznie, jak z jakiegoś filmidła dla nastolatek. - Rodia - 05-01-2011 Ale w Social Network też tak wyglądał... :P - Szaman - 05-01-2011 Chyba jednak nie... |