Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Sprzedam - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Sprzedam (/Thread-Sprzedam--1668)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


- Danus - 09-02-2011

Za ile?


- Mefisto - 09-02-2011

50 zł i wysyłka - taniej nie dostaniesz :P


- Gieferg - 11-02-2011

Nikt chyba nie chce Predatora 1&2 4DVD w solidnym boxie. Znowu będę musiał rozpakować i sprzedać każdego oddzielnie. Tylko na co mi drugi box na półce?


- Gieferg - 11-02-2011

Chyba bede musiał box sprzedać oddzielnie :P

No nic:
Predator - special edition 2DVD


- majlo - 11-02-2011

Statyw dla (początkujących) filmowców i nie tylko ;)

http://allegro.pl/ShowItem2.php/future/?future_item_id=1457291362


- majlo - 11-02-2011

Hmm, dziwne, u mnie się pokazuje nawet, gdy nie jestem zalogowany. Najwyżej wkleję link jeszcze raz jak aukcja ruszy.


- Danus - 11-02-2011

Cytat:50 zł i wysyłka - taniej nie dostaniesz :P
Za dużo chcesz:)


- majlo - 11-02-2011

http://allegro.pl/show_item.php?item=1457291362


- Gieferg - 12-02-2011

Z jakiej to okazji goście piszą na forum?

Mam na zbyciu coś takiego:
Box na dwupłytówki w amarayach P1 i P2 - jak ktoś takowe posiada i chciałby im za parę złoty zrobic upgrade opakowania:

[Obrazek: dscf0221j.th.jpg]
[Obrazek: dscf0222j.th.jpg]

http://allegro.pl/predator-predator-2-box-i1461365024.html


- Mefisto - 12-02-2011

Danus napisał(a):Za dużo chcesz:)

to się wypchaj :P zresztą film już ktoś przytulił :P


- korbenpl - 16-02-2011

http://allegro.pl/bekarty-wojny-2-dvd-jedyny-ideal-i1443596300.html


- Gieferg - 16-02-2011

Chce ktoś animowane transformery? :D

http://allegro.pl/transformers-headmasters-takara-g1-4-dvd-unikat-i1466714558.html


- korbenpl - 20-02-2011

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10387269

Kilka pozycji, głównie dvd, choć nie tylko. Stan perfekcyjny.


- Mierzwiak - 20-02-2011

Chyba sobie jaja robisz w kwestii ceny Casino Royale.


- Albertino - 20-02-2011

http://allegro.pl/fargo-lektor-napisy-ideal-i1470789726.html

Na motylą nogę, co to w ogóle jest? przecież tam jest błąd ortograficzny w taglajnie :/


- Bucho - 21-02-2011

Mierzwiak napisał(a):Chyba sobie jaja robisz w kwestii ceny Casino Royale.

Chyba raczej tak:

http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;12;-1;-1;-1&sku=845062 :)


- Mefisto - 21-02-2011

Albertino napisał(a):Na motylą nogę, co to w ogóle jest? przecież tam jest błąd ortograficzny w taglajnie :/

:?:


- Perfik - 21-02-2011

Strzelam, że "zdażyć" pisze się przez "rz" ;)


- Mefisto - 21-02-2011

fakt, niewyraźne to foto


- SonnyCrockett - 21-02-2011

W świecie kolekcjonerów takie rzeczy to biały kruk, ale w Polsce produkuje się je masowo i nic w tym elitarnego :P