![]() |
|
Sprzedam - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Sprzedam (/Thread-Sprzedam--1668) |
- Danus - 09-02-2011 Za ile? - Mefisto - 09-02-2011 50 zł i wysyłka - taniej nie dostaniesz :P - Gieferg - 11-02-2011 Nikt chyba nie chce Predatora 1&2 4DVD w solidnym boxie. Znowu będę musiał rozpakować i sprzedać każdego oddzielnie. Tylko na co mi drugi box na półce? - Gieferg - 11-02-2011 Chyba bede musiał box sprzedać oddzielnie :P No nic: Predator - special edition 2DVD - majlo - 11-02-2011 Statyw dla (początkujących) filmowców i nie tylko ;) http://allegro.pl/ShowItem2.php/future/?future_item_id=1457291362 - majlo - 11-02-2011 Hmm, dziwne, u mnie się pokazuje nawet, gdy nie jestem zalogowany. Najwyżej wkleję link jeszcze raz jak aukcja ruszy. - Danus - 11-02-2011 Cytat:50 zł i wysyłka - taniej nie dostaniesz :PZa dużo chcesz:) - majlo - 11-02-2011 http://allegro.pl/show_item.php?item=1457291362 - Gieferg - 12-02-2011 Z jakiej to okazji goście piszą na forum? Mam na zbyciu coś takiego: Box na dwupłytówki w amarayach P1 i P2 - jak ktoś takowe posiada i chciałby im za parę złoty zrobic upgrade opakowania: ![]() ![]() http://allegro.pl/predator-predator-2-box-i1461365024.html - Mefisto - 12-02-2011 Danus napisał(a):Za dużo chcesz:) to się wypchaj :P zresztą film już ktoś przytulił :P - korbenpl - 16-02-2011 http://allegro.pl/bekarty-wojny-2-dvd-jedyny-ideal-i1443596300.html - Gieferg - 16-02-2011 Chce ktoś animowane transformery? :D http://allegro.pl/transformers-headmasters-takara-g1-4-dvd-unikat-i1466714558.html - korbenpl - 20-02-2011 http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10387269 Kilka pozycji, głównie dvd, choć nie tylko. Stan perfekcyjny. - Mierzwiak - 20-02-2011 Chyba sobie jaja robisz w kwestii ceny Casino Royale. - Albertino - 20-02-2011 http://allegro.pl/fargo-lektor-napisy-ideal-i1470789726.html Na motylą nogę, co to w ogóle jest? przecież tam jest błąd ortograficzny w taglajnie :/ - Bucho - 21-02-2011 Mierzwiak napisał(a):Chyba sobie jaja robisz w kwestii ceny Casino Royale. Chyba raczej tak: http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;12;-1;-1;-1&sku=845062 :) - Mefisto - 21-02-2011 Albertino napisał(a):Na motylą nogę, co to w ogóle jest? przecież tam jest błąd ortograficzny w taglajnie :/ :?: - Perfik - 21-02-2011 Strzelam, że "zdażyć" pisze się przez "rz" ;) - Mefisto - 21-02-2011 fakt, niewyraźne to foto - SonnyCrockett - 21-02-2011 W świecie kolekcjonerów takie rzeczy to biały kruk, ale w Polsce produkuje się je masowo i nic w tym elitarnego :P |