![]() |
|
Community - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Community (/Thread-Community--2058) |
RE: Community - Gal Anonim - 03-03-2013 (03-03-2013, 06:41)Proteus napisał(a): W takim razie różnimy się w ocenie tego, jak bardzo unikalny jest ten wkład Harmona. Piszesz o osobliwościach które widać było w każdym odcinku Community i ja wiem co masz na myśli, ale nadal uważam, że te "osobliwości" nie są na tyle unikalne, by nie można ich zastąpić wkładem innego umiejętnego scenarzysty o podobnej wrażliwości co Harmon.Więc na tym możemy zakończyć rozmowę, bo ja już chyba wszystko na ten temat powiedziałem. RE: Community - Gal Anonim - 08-03-2013 Nowy odcinek to pierwszy spoko odcinek! Ojej. RE: Community - Gal Anonim - 14-03-2013 "Kurvva! Get here!" czyli wywiad z Dannym Pudim w Nerdist. To stary wywiad, chyba jeszcze jakoś z okresu drugiej serii. Ale fajnie przede wszystkim słucha się, gdy Danny mówi o Polsce i swoich korzeniach. Mówi m.in. o tym, że bardziej czuje się Polakiem niż Hindusem (był tutaj conajmniej 4 razy) oraz o tym, gdy próbował robić stand-up i udawać znajomych Polaków. http://www.nerdist.com/2011/03/nerdist-podcast-67-danny-pudi/ (Na Nerdist są też wywiady z Yvette Nicole Brown, Dannym Gloverem i Joelem McHale, ale ich jeszcze nie sluchalem.) RE: Community - smackey - 14-03-2013 (14-03-2013, 09:46)Crov napisał(a): "Kurvva! Get here!" w którym mniej więcej momencie to mówi bo nie chcę mi się raczej całości słuchać. najnowszy odcinek jak dotąd zdecydowanie najlepszy, już poprzedni zapowiadał tendencje zwyżkową bo początek serii raczej niemrawy RE: Community - Proteus - 22-03-2013 RE: Community - Gambit - 02-04-2013 ![]() Cytat:On the left, 18-year-old Alison Brie in a yearbook photo from South Pasadena High School. RE: Community - Proteus - 05-04-2013 "Oh Britta. Let me tell You a story about a friend of mine that everyone called a liar. His name was Bernie Madoff" Bardzo, bardzo sympatyczny odcinek wczoraj. Bez większych cyrków, spokojny, sentymentalny, ale z dużym stężeniem dobrych dżołków. No i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Piearce staje się fajniejszy, im bliżej do jego pożegnania" RE: Community - Gal Anonim - 19-04-2013 10 odcinek wyłączyłem w połowie. Byłem tak znudzony, że nie chciało mi się go dalej oglądać. Na 10 odcinków tylko jeden był niezłym odcinkiem. Dla mnie to za mało by trwać przy tym serialu. Możecie mi dać znać jeżeli coś się zmieni, ale oficjalnie daje sobie spokój z tym serialem. Poinformujcie prasę. RE: Community - Szaman - 11-05-2013 NBC oficjalnie zamówiło 5 sezon. RE: Community - Hitch - 12-05-2013 Yyy...? Dopiero co była afera, że czwarty będzie ostatni, w takiej agonii jest oglądalność. Nie kumam. Sam skończyłem na odcinku z mapetami i jakoś nie chce mi się zabierać za kolejne. Niby dalej jest fajnie, ale coś zgrzyta. Crov miał chyba trochę racji w swoich jękach. No i piąty sezon bez Chevy Chase'a będzie bardzo ryzykowną zagrywką, z której chyba nie wyjdą obronnie już na całej linii. RE: Community - Craven - 12-05-2013 Bleh... Jak mają kontynuować skoro Jeff ukończył edukację? RE: Community - Perfik - 12-05-2013 (12-05-2013, 00:07)Hitch napisał(a): Yyy...? Dopiero co była afera, że czwarty będzie ostatni, w takiej agonii jest oglądalność. Nie kumam. Gdyby NBC skasowało wszystkie swoje seriale których oglądalność jest w agonii zostaliby z Law & Order. Oglądalność Community jest chujowa, ale stabilna, więc dostał kolejny sezon :) (12-05-2013, 00:07)Hitch napisał(a): No i piąty sezon bez Chevy Chase'a będzie bardzo ryzykowną zagrywką, z której chyba nie wyjdą obronnie już na całej linii. Brak Chevy Chase'a to akurat będzie chyba najmniejszy problem przy tworzeniu piątej serii. Umówmy się -to nie była niczyja ulubiona postać i jego kilkuodcinkowe przerwy w poprzednich sezonach niespecjalnie wpłynęły na poziom serialu. RE: Community - zdzichon - 14-05-2013 Pierce to zdecydowanie moja ulubiona postać i wcale nie jestem jakoś specjalnie w tym odosobniony. Jest idealną przeciwwagą dla przesłodzonej reszty ekipy i w tych odcinkach, w których go nie ma to czuć. Robi się za słodko. RE: Community - nawrocki - 15-05-2013 Fajnie, że zamówili piąty sezon (zapewne ostatni). Fakt, czwarty miał sporo słabszych momentów i ogólnie to najgorszy sezon, ale mimo to oglądało się bardzo dobrze. Jak nie zaliczą jakiegoś spektakularnego spadku formy, powinienem obejrzeć te 13 odcinków z przyjemnością. RE: Community - Gal Anonim - 28-05-2013 Czwarty sezon był tak chujowy, ze nawet NBC stwierdzilo, ze jednak bez Harmona to nidyrydy? http://www.hollywookiee.com/2013/05/26/dan-harmon-asked-to-return-to-community/ RE: Community - Perfik - 02-06-2013 No i Harmon wraca jako showrunner: http://www.rollingstone.com/movies/news/dan-harmon-says-hes-returning-to-community-20130601 Trzeba będzie chyba nadrobić te parę odcinków i liczyć na to, że poziom się podniesie w kolejnej serii. RE: Community - nawrocki - 09-07-2013 http://hatak.pl/artykuly/donald-glover-nie-bedzie-w-stalej-obsadzie-community Lame. RE: Community - Hitch - 23-07-2013 Co robił Pierce Hawthorne zanim poznał paczkę z Greendale? Z grubsza to samo :) RE: Community - Gal Anonim - 23-07-2013 Czyli był Melem Gibsonem? ;) RE: Community - Hitch - 23-07-2013 W swoich marzeniach pewno dalej jest :) |