Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
G.I. Joe: Retaliation (2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: G.I. Joe: Retaliation (2013) (/Thread-G-I-Joe-Retaliation-2013--2230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Grievous - 16-12-2013

Flinta niech zabiją w trójce ;) A Tatuma powinni uśmiercać w każdym filmie w którym wystąpi :P


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Bogdan - 16-12-2013

O Seanie Beanie pewnie też ktoś tak kiedyś powiedział, i proszę :P


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Mr. ?? - 16-12-2013

Rock i Tatum, chemia dwóch drewnianych aktorów :).
G.I.Joe 3 : Zmartwychwstanie :).



RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Ash - 16-12-2013

(16-12-2013, 18:12)Crov napisał(a): Uśmiercenie Tatuma to największy minust dwójki, a film do momentu jego śmierci jest super. Chemie z Rockiem mieli idealną.

Tak apropo, na ile oceniasz Gi Joe 2?




RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Gal Anonim - 16-12-2013

A nie wiem, z 6/10. Wkurwia mnie w tym filmie znudzony Bruce Willis, brak Tatuma, a na plus The Rock, Adrianne Palicki i w sumie Snejkajs. Dawno ogladalem, wiec w sumie sam fakt, ze sie tu nie wypowiedzialem wiele mowi. Fajny, ale nie mialem potrzeby do niego wrocic.


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Mierzwiak - 02-03-2014

Pfff, jaki paździerz i nawet napompowany Rock nie pomaga :(

Widzę że w wersji rozszerzonej dodano 12 minut (właśnie tę oglądałem), ale skróciłbym całość o jakieś 35 minut. Jak na coś, co przez większość czasu trwania nie posiada fabuły (Rock i dwójka statystów głównie siedzą przy kompach, a Snake Eyes i statystka jadą w góry) to jest to stanowczo zbyt rozwleczone. Na domiar złego scen akcji jest jak na lekarstwo, a jak już były to zastanawiałem się na co poszło te 130 mln budżetu, bo poza walką z ninjakami na linkach nie ma tu na czym zawiesić oka, a cały finał to jakiś kiepski dowcip rodem z TV Puls.

Plusy? Mimo wszystko nie oglądało się źle, ale jednak znużenie dawało o sobie znać, poza tym momentami jest to jednak zbyt głupie (scena z wystrzeliwaniem głowic nuklearnych) nawet jak na tego typu kino.

3.1/10


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Gieferg - 21-05-2017

Widziałem już chyba z pięć razy :)

A co do sequela...

http://lrmonline.com/news/exclusive-who-might-be-back-for-gi-joe-3-and-what-to-expect

Dwayne, come on!


---EDIT---


http://www.cinemablend.com/news/1659199/what-the-gi-joe-movies-should-do-next-according-to-the-rock


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Grievous - 21-05-2017

Kilka miechów temu jakiś producent się wypowiadał, że trzecia część nie powstanie, a raczej reboot skierowany do millenialsów.


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Gieferg - 21-05-2017

No, znalazłem ---> http://www.denofgeek.com/uk/movies/gi-joe/48435/gi-joe-3-dropped-full-reboot-coming-instead

Ale z tego w sumie coś konkretnego wywnioskować, szczególnie, że samo znaczenie pojęcia rebootu jest dla niektórych na tyle niejasne, że stosują je do wszystkiego i nawet sequel z nieco innym podejściem (czym zresztą było już Retaliation) będą nazywać rebootem.

Szkoda by było, bo Dwayne'a wolałbym widzieć w kontynuacji, niż we wszystkim co ma aktualnie w planach a z czego nawet 10% nie zapowiada się interesująco.

Żółwie padły, G.I.Joe uwalone (obie te serie zaczęły nie tak jak trzeba za bardzo kombinując z materiałem źródłowym), Star Trek też chyba pod znakiem zapytania, coś cienko przędzie ten Paramount.


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Pelivaron - 05-12-2018

https://www.thewrap.com/robert-schwentke-snake-eyes-paramount/

Będzie spin-off. Wybrano reżyser.

Snake Eyes to najfajniejsza postać z tej serii, więc jestem nawet zainteresowany :)


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Gieferg - 05-12-2018

Pomysł niby dobry (i ciekawy - główny bohater który nie mówi :)), ale miotają się wte i we wte. Miał być reboot, teraz znowu spin-off? Czyli co, film powiązany z tamtymi dwoma? No i wypadałoby, żeby się pojawił także Storm Shadow.


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Gieferg - 03-09-2019

https://www.thewrap.com/andrew-koji-storm-shadow-gi-joe-snake-eyes/


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Pelivaron - 28-02-2026

Oho -> https://www.worldofreel.com/blog/2026/2/27/lol-max-landis-hired-by-paramount-to-write-gi-joe-movie

Landis is back.


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - shamar - 01-03-2026

Poprzednie 3 filmy nie były wtopami? Widzę, że tylko dwojka zarobiła.


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Phlogiston2 - 01-03-2026

ciekawe, czy Crov nadal się nim jara


RE: G.I. Joe: Retaliation (2013) - Corn - 01-03-2026

Aż musiałem sprawdzić czy chodziło o mnie czy o prawdziwego Crova :D