Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mierzwiak - 06-01-2007

Ach!

[Obrazek: 71299903gp0.th.jpg][Obrazek: 71299913kj1.th.jpg][Obrazek: 71299923ry3.th.jpg][Obrazek: 71299933ns3.th.jpg][Obrazek: 71299943ij0.th.jpg][Obrazek: 71299953er9.th.jpg]


- Akaki - 06-01-2007

Mrrrrau! Jak rany, muszę dorwać parę plakatów z 300. Pojawiły się gdzieś już polskie? Jak to będzie wyglądało...?


- MOLQ - 06-01-2007

Mierzwiak gitas te plakaty , troche nasuwa mi sie X3 ale co tam :D 300 rulezzz :D


- Mierzwiak - 07-01-2007

X3? Ciekawe skojarzenie, nie pomyślałbym.

Plakaty rewelka, z początku te wielkie napisy wydały mi się kiczowate, ale teraz wydają się takie oczywiste. Cudo.


- MOLQ - 07-01-2007

Ja juz z kumplami sie szukuje co najminiej od pazdziernika :D a napisy sa fajne , tylko wiecej krwi muahaha <demoniczny smiech> , a jest jakis glowny plakat promujacy czy cus ?


- D'mooN - 07-01-2007

Krótko rzecz ujmując: lewe te plakaty.


- Jakuzzi - 07-01-2007

Toz to ewidentna kopia plakatow do Sin City.


- Akaki - 07-01-2007

Toż te filmy to podobna konwencja i ten sam autor pierwowzoru.


- Jakuzzi - 07-01-2007

No i? :)


- D'mooN - 07-01-2007

Więc napierdalanie wszystkiego jak od sztancy w pełni usprawiedliwione;)
Bez komentarza.


- desjudi - 07-01-2007

średnie te postery. plakatów na ścianę już nie wieszam, ale gdybym miał powiesić, to na pewno nie te 8) testosteron jednak wyczuwalny.


- tomashec - 09-01-2007

polska szkola plakatu :roll:

[Obrazek: 7130272.2.jpg]

po prostu :oops:


- Azgaroth - 09-01-2007

Plakat roku 8)

[Obrazek: P-perfume56s.jpg]


- military - 09-01-2007

tomashec napisał(a):polska szkola plakatu :roll:

[Obrazek: 7130272.2.jpg]

po prostu :oops:

Że plakat to koszmar, można było się spodziewać. Ale Polacy osiągnęli nową jakość w układaniu tagline'ów. Przebili dno i dalej kopią.


- Hitch - 09-01-2007

Ale gówno...


- hops - 09-01-2007

Skoro takie gówno, to czemu aż trzy razy w tym temacie? :)
Mnie też sie nie podoba, ale nie będę tu cytować całego postu, żeby opieprzyć polskich plakaciarzy. DNO TOTALNE. I nie potrzeba do tego obrazka :)


- Hitch - 09-01-2007

Racja ;)


- Akaki - 09-01-2007

Tak to jest gdy najbardziej rozwiniętym narzędziem edycji grafiki jest MS Paint.


- D'mooN - 10-01-2007

Najgorsze jest to, że ktoś wziął za to kaskę...
Niedobrze mi.


- desjudi - 10-01-2007

zatkało mnie.