![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mierzwiak - 06-01-2007 Ach! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
- Akaki - 06-01-2007 Mrrrrau! Jak rany, muszę dorwać parę plakatów z 300. Pojawiły się gdzieś już polskie? Jak to będzie wyglądało...? - MOLQ - 06-01-2007 Mierzwiak gitas te plakaty , troche nasuwa mi sie X3 ale co tam :D 300 rulezzz :D - Mierzwiak - 07-01-2007 X3? Ciekawe skojarzenie, nie pomyślałbym. Plakaty rewelka, z początku te wielkie napisy wydały mi się kiczowate, ale teraz wydają się takie oczywiste. Cudo. - MOLQ - 07-01-2007 Ja juz z kumplami sie szukuje co najminiej od pazdziernika :D a napisy sa fajne , tylko wiecej krwi muahaha <demoniczny smiech> , a jest jakis glowny plakat promujacy czy cus ? - D'mooN - 07-01-2007 Krótko rzecz ujmując: lewe te plakaty. - Jakuzzi - 07-01-2007 Toz to ewidentna kopia plakatow do Sin City. - Akaki - 07-01-2007 Toż te filmy to podobna konwencja i ten sam autor pierwowzoru. - Jakuzzi - 07-01-2007 No i? :) - D'mooN - 07-01-2007 Więc napierdalanie wszystkiego jak od sztancy w pełni usprawiedliwione;) Bez komentarza. - desjudi - 07-01-2007 średnie te postery. plakatów na ścianę już nie wieszam, ale gdybym miał powiesić, to na pewno nie te 8) testosteron jednak wyczuwalny. - tomashec - 09-01-2007 polska szkola plakatu :roll: ![]() po prostu :oops: - Azgaroth - 09-01-2007 Plakat roku 8)
- military - 09-01-2007 tomashec napisał(a):polska szkola plakatu :roll: Że plakat to koszmar, można było się spodziewać. Ale Polacy osiągnęli nową jakość w układaniu tagline'ów. Przebili dno i dalej kopią. - Hitch - 09-01-2007 Ale gówno... - hops - 09-01-2007 Skoro takie gówno, to czemu aż trzy razy w tym temacie? :) Mnie też sie nie podoba, ale nie będę tu cytować całego postu, żeby opieprzyć polskich plakaciarzy. DNO TOTALNE. I nie potrzeba do tego obrazka :) - Hitch - 09-01-2007 Racja ;) - Akaki - 09-01-2007 Tak to jest gdy najbardziej rozwiniętym narzędziem edycji grafiki jest MS Paint. - D'mooN - 10-01-2007 Najgorsze jest to, że ktoś wziął za to kaskę... Niedobrze mi. - desjudi - 10-01-2007 zatkało mnie. |