![]() |
|
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644) |
RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 05-11-2012 http://www.gtagaming.com/news/comments.php?i=2095 14 listopada świat zaleje fala nasienia :) RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 06-11-2012 http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12800451,Plotki__ktos_podobno_widzial_juz_nowy_numer_Game_Informera_.html?bo=1 RE: Grand Theft Auto - military - 06-11-2012 Ech, powtarzanie plotek i to nie zasłyszanych u źródła, tylko opublikowanych w innym portalu, który sam nie wie, jakie jest źródło. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 06-11-2012 W dodatku takich, które krążą od pierwszego trailera :) EDYTA: Zawsze lepiej dać jakieś pewne info. Np. że drugi zwiastun wyląduje 14 listopada :)
RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 06-11-2012 Moje info nie było pewne? :) RE: Grand Theft Auto - Hitch - 06-11-2012 Moje ma obrazek, więc jest pewniejsze :P RE: Grand Theft Auto - Rodia - 06-11-2012 (06-11-2012, 02:21)Crov napisał(a): http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12800451,Plotki__ktos_podobno_widzial_juz_nowy_numer_Game_Informera_.html?bo=1 Fake. Redaktor Game Informera napisał na swoim twitterze, że to fałszywka. Oficjalne info pojawi się pojutrze. RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 06-11-2012 Wiem. Już w komentarzach napisali. Jak wrzucalem to bylo jeszcze tylko plotką-ciekawostką. :) RE: Grand Theft Auto - military - 06-11-2012 Znalazłem dzisiaj w Empiku GTA: Vice City Stories na PSP, no to kupiłem, bo nagrzałem się na piątkę jak Rumun na okruszek chleba. Pierwszy szok: to działa bez problemu. Nie ma zaciachów związanych z doczytywaniem z płyty, nie ma zwolnień animacji, a całość wygląda praktycznie jak Vice City z dużych konsol. Wow. Drugi szok: wydanie jest świetne. Jest i mapa/plakat, i instrukcja udająca numer brukowca z Vice City, pełna fabularnych wtrętów i dowcipów. Gra się w to jak w Vice City, więcej mówić nie muszę. Jasne, że są kompromisy, no ale trudno żeby nie było - to gra na PSP. Wielki szacun dla Rockstara, że zamiast robić zwykły port, przygotował całkiem nową grę. Jest i nowa fabuła, i nowe audycje radiowe, i nowy, ogromny soundtrack. W każdym elemencie tej produkcji widać szacunek do klienta. Oceny jeszcze nie wystawiam, bo dopiero wyszedłem za misje tutorialowe, ale podejrzewam, że niżej niż 9/10 nie będzie. P.S. W obsadzie m.in. Gary Busey, Danny Trejo, Luis Guzman, Phil Collins, Timothy Spall, Patton Oswald, Philip Michael Thomas. NICE! ![]()
RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 06-11-2012 No Rockstar po raz kolejny dowodzi, że w kwestii GTA nie zawodzi. RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 08-11-2012 ![]() Będzie trzech protagonistów. RE: Grand Theft Auto - Mefisto - 08-11-2012 eee tam, pedalstwo - dali by jakąś laskę pokroju Ma-Ma RE: Grand Theft Auto - military - 08-11-2012 Cytat:- Między bohaterami można przełączać się w dowolnym momencie, pod warunkiem, że nie wykonuje się akurat żadnej misji. Kiedy akurat ich się nie kontroluje, sami zajmują się swoimi sprawami! MEEEEH. Rozczarowanie. Wiem, że niby więcej, bardziej, lepiej, ale w każdej grze, w której jest możliwość skakania między postaciami, ta możliwość mnie wkurza, bo wybija z klimatu. Cytat:Będzie można także eksplorować obszary podwodne. Dno oceanu - potwierdzone. Serio. Nic nie mówi "Grand Theft Auto" jak podwodna eksploracja. Oby nie rozdrobnili się za bardzo. Cytat:- Co można robić poza misjami? Potwierdzono jogę, triatlon, golfa, tenisa, nurkowanie i skoki spadochronowe. Ano właśnie, rozdrabnianie się. Joga - tego trzeba w GTA. Kolejne minigierki, w które nikt nie będzie grał. Może zamiast tego skupiliby się np. na sensownych checkpointach? Cytat:- Obszar gry będzie większy niż te z Red Dead Redemption, GTA IV i GTA: San Andreas razem wzięte (!!!). Hmm, niech nie przeginają, bo już SA było zwyczajnie za duże i za bardzo traciło skupienie na głównej rozgrywce. Tak czy inaczej, zastanawiam się, na ilu płytach będzie ta gra w wersji na Xboksa, bo rzeczywiście na jednej tego raczej nie upchną. Cytat:- Oprócz radia samochodowego doczekamy się także soundtracku przygotowanego specjalnie z myślą o tych sekcjach, które spędzamy poza autem. Dynamiczna muzyka podczas strzelanin - potwierdzona. Nareszcie! Po tylu grach w serii! Ogólnie ten patent z trzema bohaterami sugeruje, że gra będzie nastawiona na co-opa. Nienawidzę tego. Nie lubię grać z innymi i dostosowywać się do ich tempa. Nie lubię, kiedy od innych graczy zależy, czy misja się uda. A przede wszystkim nienawidzę tego, że gry co-opowe na jednego są zwyczajnie w jakiś sposób zubożone, zaś w dwa miechy po premierze i tak nie ma już chętnych do grania. RE: Grand Theft Auto - Mental - 08-11-2012 Czego nie będzie: - dzieci na ulicach, kobiet z wózkami, kobiet w ciąży, inwalidów, placów zabaw pełnych rodzin z dziećmi; - meczetów, kościołów, synagog, do których można by wpaść z bronią i zabijać; W Rockstar nie mają jaj. RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 08-11-2012 Sorry military, ale te twoje narzekania są z dupy wzięte i brzmią jak zwykłe czepialstwo. "Ojej, będą rzeczy których i tak nie trzeba będzie robić łeeee ja chce do mamy". Serio? IV była krytykowana głównie za brak atrakcji i mniejszą ilość rzeczy do zrobienia, dopiero razem z możliwościami które wprowadziły Epizody przypominało to wcześniejsze części GTA. V wraca do tego, co wcześniej tak świetnie się sprawdziło i już narzekanie. O ilość płyt się nie martw, lepiej szykuj miejsce na twardzielu. Zostawmy smęty i spójrzmy na wykurwiste screeny: http://www.gtagaming.com/v/media RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 08-11-2012 Skany materiału z GI: http://imgur.com/a/8zTzP Słaby ten motyw z przełączaniem postaci. Działało to przyzwoicie w jakiejkolwiek grze? Mam nadzieję, że Rockstar wie co robi, bo poza tym zapowiada się zajebiście i jeśli gra będzie wyglądała w połowie tak dobrze... Napady - super, tylko znów to przełączanie.;| RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 09-11-2012 (08-11-2012, 22:58)military napisał(a):A dlaczego jedno miałoby wykluczać drugie? Niech robią minigierki, misje poboczne i inne atrackje ORAZ zrobia sensowne czekpojnty.Cytat:- Co można robić poza misjami? Potwierdzono jogę, triatlon, golfa, tenisa, nurkowanie i skoki spadochronowe. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 09-11-2012 Cytat:Kolejne minigierki, w które nikt nie będzie grał. Ja nie mogę się doczekać tenisa od czasów pierwszego skrina z kortem :) RE: Grand Theft Auto - military - 09-11-2012 Cytat:IV była krytykowana głównie za brak atrakcji i mniejszą ilość rzeczy do zrobienia Hmm, z tego co sobie przypominam, to IV była krytykowana za nadmiar takich "atrakcji", jak randkowanie, spotkania z kumplami, upierdliwe sms-y i telefony, kiepskie minigierki typu bilard czy kręgle... Mnie najbardziej w całej serii wkurza brak checkpointów, więc jeśli je wprowadzą, pewnie będę zadowolony.:) Swoją drogą, grafika w V (i w Max Payne 3) prezentuje się oszałamiająco. A są ludzie, którzy już 3 lata temu mówili, że ta generacja sięgnęła limitu możliwości. Bardzo się cieszę, że Rockstar nie goni za większą mocą, tylko pokazuje, że można wycisnąć z obecnego sprzętu takie cuda. Jeszcze a propos tego zmieniania postaci - nie będę narzekał, jeśli każdy z bohaterów będzie miał własne misje, które tylko on może uruchomić. RE: Grand Theft Auto - simek - 09-11-2012 Te screeny wyglądają za ładnie żeby były prosto z gry, czekam na jakiś gdzie będzie pokazany interfejs i obrazek prosto z rozgrywki, wtedy będzie można wydawać wyroki. Co do wszystkich nowości, to nie specjalnie podobają mi się pomysły rodem z San Andreas, co nie znaczy, że gierka nie może wyjść wspaniała. |