![]() |
|
Kult - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Kult (/Thread-Kult--313) |
- Anonymous - 03-01-2008 military napisał(a):Sorry, ale jesli porownujecie cos takiego z TFami Baya, w ktorych NIKT nie ginie, to cos jest nie tak (nawet zolnierze z zaatakowanej bazy potem sa pokazani kiedy szwedaja sie przez pustynie - czyli ocaleli, mimo ze dwie minuty wczesniej pochlonal ich wybuch).Tak jasne, bo ci co biegają po pustyni to oczywiście ci sami których pochłonął wybuch. Masz jeszcze jakieś ciekawostki? Mental napisał(a):a wiesz czemu to nie jest komedia? bo PJ kręcił Spielberg i nakręcił rzecz tak jak nakręcił - na poważnie. Bez fucków? Nie może to być! BTW Mental i konsekwencja? Gdzie? Kiedy? Jednego dnia mówi, że nie obejrzy AVP-R nawet na kompie, dwa dni później już jest na nim w kinie :lol: - Mierzwiak - 03-01-2008 Gieferg napisał(a):BTW Mental i konsekwencja? Gdzie? Kiedy? Jednego dnia mówi, że nie obejrzy AVP-R nawet na kompie, dwa dni później już jest na nim w kinie :lol:To się nazywa elastyczność :twisted: - Mental - 03-01-2008 Gieferg napisał(a):BTW Mental i konsekwencja? Gdzie? Kiedy? Jednego dnia mówi, że nie obejrzy AVP-R nawet na kompie, dwa dni później już jest na nim w kinie Laughing tylko małpa nie zmienia zdania :) - romeck - 03-01-2008 Uwaga, skorupka zaczyna mięknąć. :) - Snuffer - 03-01-2008 Odczepta się od Mentala, facet zmienny poprostu jest : ) - Mierzwiak - 03-01-2008 Jak pisałem że Mentasia zmienną jest to nikt nie chciał słuchać :cry: - Negrin - 03-01-2008 "Zmienny"? "Facet", powiadasz? :P EDIT: Gah, za późno ;) - Mefisto - 04-01-2008 Negrin napisał(a):EDIT: Gah, za późno ;) ale czyj ten gah? :> - Negrin - 04-01-2008 No, pewnie tej zmiennej. - Hannibal - 04-01-2008 Mental napisał(a):zapomniałeś o seksie analnym. w filmie muszą sie ostro ruchać w kakao, inaczej nie ogladam :)Ale Pulp Fiction to Cię jednak szczególnie nie zachwyciło :D RE: Kult - Joe Chip - 22-07-2012 No to nieco o "kultowych" filmach: http://www.dwutygodnik.com/artykul/2616-midnight-movies.html |