![]() |
|
MasterKadr 2013 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: MasterKadr 2013 (/Thread-MasterKadr-2013--3152) |
RE: MasterKadr 2013 - Gemini - 01-11-2013 No to ładnie. Raptem 6 kadrów, które znam i może ze dwa które coś mi mówią (29, 30). Cienko ze mną:( RE: MasterKadr 2013 - Craven - 01-11-2013 Po pierwszym przejrzeniu mam tak z 10 które wydają mi się trywialne, reszta wydaje się kosmiczna :) ale generalnie zawsze tak jest. RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 01-11-2013 Nie da się ukryć, że mój MasterKadr ewoluował, to już nie są te łatwizny co kiedyś na Ofilmie. Nawet nie oczekuję, że ktoś tu wszystko pozgaduje, choć oczywiście bliskie temu wyniki się zdarzały. :) Aha, rund będzie 3, za każdym razem po 33 zdjęcia (plus może jeszcze coś na końcu). RE: MasterKadr 2013 - Mierzwiak - 01-11-2013 Po pierwszym rzucie oka mam 15, ale poziom wyraźnie wyższy niż poprzednio! RE: MasterKadr 2013 - Mefisto - 01-11-2013 Banalne, mam już 30 kadrów :) RE: MasterKadr 2013 - Bogdan - 01-11-2013 Na pierwszy rzut mam dokładnie 2/3, zobaczymy jak dalej. RE: MasterKadr 2013 - Persona non grata - 01-11-2013 Ktoś wie, czy legendarny Nick_the_prick będzie brał udział? :) RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 01-11-2013 Cytat:poziom wyraźnie wyższy niż poprzednio! Naturalnie, zawsze staram się, żeby było trudno. :) Cytat:Banalne Oczywiście, za każdym razem robię tak, żeby było łatwo. :) Cytat:Ktoś wie, czy legendarny Nick_the_prick będzie brał udział? Czy nick_the_prick zagra, to nie wiem, ale być może gościnnie weźmie udział o wiele bardziej legendarny Solo. Jeszcze się zastanawia. ;) RE: MasterKadr 2013 - Juby - 01-11-2013 (01-11-2013, 19:18)Mierzwiak napisał(a): Po pierwszym rzucie oka mam 15, ale poziom wyraźnie wyższy niż poprzednio! Zdecydowanie wyższy. Po przejrzeniu kojarzę góra 9 kadrów, więc nawet nie podejmuje się brania udziału w zabawie. RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 02-11-2013 I słusznie. Minimum przyzwoitości to 10 odgadniętych. A coś takiego jak zabawa się nie liczy. RE: MasterKadr 2013 - Persona non grata - 02-11-2013 Przecież to nie zabawa. To wojna! Kilka kadrów to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. A parę innych niestety będę musiał wywalić ze swojego własnego folderu, który założyłem pod ewentualną grę w przyszłym roku, bo się dosłownie powtarzają. :( RE: MasterKadr 2013 - Craven - 02-11-2013 Brakuje mi 10. Myślę, że postaram się zrobić w przyszłości MasterKadr, w którym nikt nie skosi kompletu punktów :) RE: MasterKadr 2013 - Lawrence - 03-11-2013 Tak za pierwszym razem zaskakująco dużo znam. Jutro na spokojnie zabiorę się do roboty. RE: MasterKadr 2013 - Donia Agata - 03-11-2013 Cytat:Czy nick_the_prick zagra, to nie wiem, ale być może gościnnie weźmie udział o wiele bardziej legendarny Solo. Jeszcze się zastanawia. ;)Wielki Solo! No,no, jak się okazuje - żyje (obawiam się, że pamiętają go tylko dinozaury tego forum) i co najważniejsze - ciągle ogląda filmy. Ciekawe, jakąż też decyzję podejmie, czy nas zaszczyci? :) jeśli chodzi o mój udział, to gdyby nie to, że obiecałam, a wcześniej jęczałam, że chcę masterkadra czy avtaka, to najchętniej udałabym, że wyjechałam do amazońskiej dżungli, albo wystrzeliłam się w kosmos, żeby nie brać udziału - tak żenujący poziom odpowiedzi osiągnęłam. Ale cóż, słowo się rzekło. Mam powyżej 10 odpowiedzi (rzadko ostatnio oglądam nowości, i coraz rzadziej filmy - denerwują mnie coraz częściej), więc wystartuję i nie czekam na żadną niespodziankę, jeśli chodzi o moje miejsce w tej zabawie i raczej nie strzelę sobie z tego powodu w głowę, co najwyżej piwko na pociechę. :( RE: MasterKadr 2013 - Gal Anonim - 03-11-2013 A Solo czasem nie ma tutaj bana? ;) RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 03-11-2013 Nie tacy jak Solo mieli bana i wracali, wiesz coś o tym, Crov. Poza tym napisałem, że może weźmie udział gościnny. Tzn. że nie musi się pojawiać na forum, odpowiedzi wyśle mi innymi kanałami. A jeśli ktoś ma coś przeciwko temu, niech lepiej zamilczy. :) Donia Agata: I to jest właściwa postawa, a nie to, co odstawia Juby. :) PS. Jak dotąd dostałem odpowiedzi tylko od jednej osoby. RE: MasterKadr 2013 - Gal Anonim - 03-11-2013 Mnie tam rybka, ja bym zagrał co najwyżej w AVTAKA. :) Ja już odgadłem wszystkie 57 kadrów, ale dam szanse innym. RE: MasterKadr 2013 - Cassel - 04-11-2013 Ty już od dawna nie grasz w Avtaka... Dziękuję za uwagę, proszę czekać na wyniki. RE: MasterKadr 2013 - Craven - 04-11-2013 Ile osób wzięło udział? RE: MasterKadr 2013 - Bogdan - 04-11-2013 kurde, zapomniałem :P |