![]() |
|
Scenariusz filmowy - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Scenariusz filmowy (/Thread-Scenariusz-filmowy--3335) |
RE: Scenariusz filmowy - Proteus - 29-12-2014 Może wyjechał do Kalifornii gonić swój dream, ale po miesiącu kasa się skończyła, a knajpy na Hollywood Boulevard i Rodeo Drive, nie potrzebują polskich kelnerów, i trzeba się było zatrudnić w tanim pornolu. ;) RE: Scenariusz filmowy - Persona non grata - 29-12-2014 A może Pan Samochodzik napisał scenariusz do "Idy". I co zatkało Was? RE: Scenariusz filmowy - Gal Anonim - 29-12-2014 To Ida miała scenariusz? RE: Scenariusz filmowy - salamandra0809 - 05-01-2015 Wszystko zależy od producenta bo to on ma pieniądze i on ma prawo do tzw. green light - czyli zatwierdza scenariusz produkcyjny i dopuszcza film do produkcji. Miałam przyjemność przeglądać parę scenariuszy polskich filmów... jedna wielka porażka. Osoby, które je pisały chyba nigdy nie widziały nawet okładki książki "Format scenariusza filmowego", a podstawowa edycja tekstu w Wordzie jest im obca. Więc jeśli ktoś chce pisać scenariusze to niech najpierw się dowie jak to robić. No i oczywiście znajdzie sobie dodatkową formę zarobkowania chyba, że jest geniuszem i posiada nieskończone zasoby kreatywności ;) |