Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Vikings [History] - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Vikings [History] (/Thread-Vikings-History--3347)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Vikings [History] - Pelivaron - 13-03-2015

Jeśli już w tym sezonie najadą na Paryż to coś mi się wydaje, że czwarty sezon może być ostatnim dla Ragnara. A bez Ragnara raczej nie będzie sensu kontynuować Wikingów. No chyba, że ktoś inny zostanie głownym bohaterem.


RE: Vikings [History] - Don Diego - 13-03-2015

Wędrowiec prawdopodobnie ma mieć jeszcze jedną ważną rolę w serialu, a mianowicie



RE: Vikings [History] - Craven - 13-03-2015

[Obrazek: FIEkZkB.png]

Psychokrólewna/psychokrólowa jest super.
Liczyłem na więcej Kevina Duranda.
Duet Ragnar / Eckbert wciąż się sprawdza.
Lagherta jak zawsze doskonała.




RE: Vikings [History] - jarod - 13-03-2015




RE: Vikings [History] - Huntersky - 13-03-2015

Jak Feige da, to zostanie Cap. Marvel :)


RE: Vikings [History] - jarod - 13-03-2015

Też ujdzie :)


RE: Vikings [History] - Mental - 14-03-2015

Masz siłę mężczyzny, ale wolę małej dziewczynki. - dobry tekst Ragnara


RE: Vikings [History] - Huntersky - 21-03-2015

Wow. Jest to, czego się spodziewałem - sezon nabiera tempa. W porównaniu do reszty nowy odcinek jest jak rush kofeinowy, żonglując wątkami i postaciami jak oszalały. Jestem ciekaw co zrobi Ragnar w sprawie Harbarda, Paryż zapowiada się na największy event do tej pory, dobrze wygląda też przyszłość Rollo, ale mistrzostwo świata to
I jeszcze Floki -



RE: Vikings [History] - raven.second - 21-03-2015

Cytat:dobrze wygląda też przyszłość Rollo
Wystarczy przeczytać na wikipedii co się działo z postaciami i wszystko będzie wiadome, ale to spojlery mocne są :) w każdym razie najsłabszy element odcinka to spór w Hedeby i kwestie związane z byciem tam jarlem, nudne to i przerobione na tyle sposobów, że tylko zabiera czas... reszta jest znacznie, znacznie ciekawsza.



RE: Vikings [History] - Pelivaron - 26-03-2015

Poszło zamówienie na 4 sezon ;)


RE: Vikings [History] - Huntersky - 27-03-2015

6 - co tu dużo mówić, jeden z najlepszych odcinków w historii tego serialu. A finał to chyba najlepsze wystąpienie Fimmela do tej pory.



RE: Vikings [History] - Pelivaron - 27-03-2015

Fajniutki odcinek




RE: Vikings [History] - MOLQ - 27-03-2015

O kurcze mega w pyte odcinek :D i jeszcze info ze 4 sezon bedzie :)!


RE: Vikings [History] - raven.second - 27-03-2015

Stylówa Ragnara z końcówki jest chyba najlepsza do tej pory - jedyny minus to mała ilość króla Egberta.


RE: Vikings [History] - Pelivaron - 27-03-2015

(27-03-2015, 16:58)raven.second napisał(a):

A stylówka faktycznie znakomita ;)


RE: Vikings [History] - raven.second - 27-03-2015




RE: Vikings [History] - Pelivaron - 27-03-2015

Pewnie wyszedł z założenia RAZ A PORZĄDNIE :D


RE: Vikings [History] - MOLQ - 27-03-2015

Przeciez dla Flokiego zabicie Athelstana to czysta przyjemnosc byla :) juz od samego poznania tkwila w nim chec zabicia go, a teraz dostal wrecz pretekts :)


RE: Vikings [History] - Mental - 28-03-2015

Słaby jest ten trzeci sezon. Dużo zapychaczy (wcześniej ani razu nie przewijałem, a teraz robię to regularnie). Co mnie trzyma przy serialu, to wizja najazdu na Paryż. Mam nadzieję, ze złupią to przechujowe miasto i zrównają z ziemią :)


RE: Vikings [History] - jarod - 28-03-2015

Nihil novi, ten serial poza pierwszym sezonem to jeden wielki zapychacz w sumie, w sezonach 2 i 3 połowę rzeczy wywaliłbym w diabły na czele z tymi pretensjonalnymi rozkminkami okołoreligijnymi. Oglądam wyłącznie ze względu na napierdalanki i klimatyczne sekwencje różnych rytuałów, bo postacie poza angielskim królem i Laghertą (choć i ona w tym sezonie dała się podejść strasznie i zaskakująco bierna jest) irytują mnie również. No ale dwie z trzech wkurzających najbardziej odstrzelili ostatnio więc jednak może jest nadzieja...