Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
REMAKE - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: REMAKE (/Thread-REMAKE--369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- hops - 20-02-2008

Done, dzięki :)


- romeck - 20-02-2008

:)

Ładne zdjęcie. :)


- hops - 20-02-2008

Dzięki, przekaże :)


- Snuffer - 20-02-2008

Hopsiu wreszcie zmienił avatar ; ) i to na ładny :D
A co do analizy Mefisto - uch. Polać wódki, polać dużo. Gratulacje!


- hops - 21-02-2008

Heh, dziękuję :) Przekażę bliżej zainteresowanej :)


- Mefisto - 21-02-2008

Snuffer napisał(a):A co do analizy Mefisto - uch. Polać wódki, polać dużo. Gratulacje!

danke - rozumiem, że to oznacza brak większych błędów, co mnie cieszy :)
aha - jescze prośba, bo może ktoś ma. Pierwotnie miały być jeszcze foty żony i syna Evansa, ale brak dobrych screenów niestety przesądził sprawę. Ktoś gotów zostać dawcą fot? ;)

a avatar hopsa good, aczkolwiek będzie musiał tą lasencję powiększyć w obrazku, co by dostać się do elitarnego klubu pań ;)

a reszta pań niech pamięta - klub rządzi, klub radzi, klub nigdy was nie zdradzi :twisted:


- hops - 25-02-2008

Prośba o zdjęcia do remake'a Yumu nieaktualna. Po cichu udało mi się je zrobić samemu :) Enjoy, Mefi, enjoy!


- hops - 30-03-2008

AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [30.03.2008]:

- "Czerwony Smok" [1986 & 2002] - Autor: opis gościnny

Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania:
http://film.org.pl/remake/index.html

PS: Jakby kto miał lepsze zdjęcie oryginalnego Crawforda, to proszę o podesłanie na maila. Adres w dossier KMFu.


- Cassel - 30-03-2008

...nie mówiąc już o Harleyu Keitelu (ten sam akapit i na samym końcu ciekawostek) i Tomie Noonamie (akapit piąty). :wink:


- hops - 30-03-2008

Literówki poprawione - dzięki za czujność :)
A co do brakujących postaci: daj zdjątka sebas, to się zamieści. Ja niestety nie mogę zrobić, przynajmniej nie w tej chwili.

EDIT: podziękowania dla Hannibala i brzydkiego za fotki Crawforda. Wygrał brzydki i to jego zdjęcie [;)] zamieszczamy zamiast starego Crawforda :)


- Mefisto - 31-03-2008

akapit 4
Cytat:fantastyczna czołówką

a sam opis w pytę


- hops - 16-06-2008

AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [16.06.2008]:

- "Świt Żywych Trupów" [1978 & 2004] - Autor: ja :)

Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania:
http://film.org.pl/remake/index.html

PS: Jakby kto miał lepsze zdjęcie Michaela z remake'u (koniecznie z pistoletem/strzelbą) proszę o podesłanie na mój adres ze stopki recenzji.

PPS: Wiem, że długo nie było aktualizacji, ale wierzcie mi, organizowanie własnego ślubu i przy okazji pisanie i obrona pracy magisterskiej, to kombinacja niezbyt sprzyjająca twórczej wenie :(

PPPS: Za 3 dni wyjeżdzam na jakieś 2.5 miesiąca, więc przez ten czas raczej kolejnego update'a nie będzie. Chyba, że ktoś się zaoferuje i napisze coś do działu i mi podeśle. Czas na wstawienie tego w szablon raczej znajdę. Do tego czasu... Żegnam :) I miłych wakacji życzę wszystkim!


- hops - 16-06-2008

sebas napisał(a):"Do obsady dołączyli Edward Horton..." ;)
Horton słyszy ktosia :)


- Mefisto - 16-06-2008

i już wpadka przy opisie: Sarah Polley (Ana) ;)


- hops - 16-06-2008

Poprawione. Dzięki. Mefi :)


- military - 17-06-2008

Fajny tekst, ale na moj gust malo zdjec - a mozna swietnie, obrazowo porownac mase elementow z obu filmow.


- hops - 17-06-2008

Tak i można to zrobić z każdym innym filmem w dziale REMAKE. Ameryki nie odkryłeś, military :) Pomijając fakt, że od samego początku założeniem było prezentowanie zdjęć li i wyłącznie głównych bohaterów (z małymi wyjątkami, o ile bohaterami bywały też przedmioty/domy/samochody), to ja niestety nie mam zbytnio czasu na spędzenie kilku dni przed telewizorem i wyłapywanie odpowiednich klatek dla przyjemności czytelnika. Ale jeśli Ty masz czas, to chętnie dodam linki do kilku fotek. Be my guest.


AKTUALIZACJA! - Mr. Deeds - Milioner z Przypadku - hops - 30-08-2008

AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [18.08.2008]:

- "Mr. Deeds - Milioner z Przypadku" [1936 & 2002] - Autor: Beowulf

Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania:
http://film.org.pl/remake/index.html

Tekst przeszedł tylko lekką korektę (nie mam zbytnio czasu w związku ze zmianą pracy), także ewentualne błędy podsyłać proszę na maila który wisi w dossier. Dziękuję :)


- Beowulf - 30-08-2008

Nie czytałem jeszcze 'Twojej' wersji, ale tekst przeszedł standardową korektę, więc nie wiem o co chodzi...


No i w ogóle, sorki za to, że tekst jest dopiero teraz - zacząłem go pisać w grudniu ubiegłego roku... :/


- hops - 30-08-2008

A to przepraszam. Często dostaje teksty bez korekty i sam je musze poprawiać, więc różnie to wychodzi nieraz. W każdym razie, skoro jest ok, jest ok. Dzięki za pomoc! :)