![]() |
|
REMAKE - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: REMAKE (/Thread-REMAKE--369) |
- hops - 20-02-2008 Done, dzięki :) - romeck - 20-02-2008 :) Ładne zdjęcie. :) - hops - 20-02-2008 Dzięki, przekaże :) - Snuffer - 20-02-2008 Hopsiu wreszcie zmienił avatar ; ) i to na ładny :D A co do analizy Mefisto - uch. Polać wódki, polać dużo. Gratulacje! - hops - 21-02-2008 Heh, dziękuję :) Przekażę bliżej zainteresowanej :) - Mefisto - 21-02-2008 Snuffer napisał(a):A co do analizy Mefisto - uch. Polać wódki, polać dużo. Gratulacje! danke - rozumiem, że to oznacza brak większych błędów, co mnie cieszy :) aha - jescze prośba, bo może ktoś ma. Pierwotnie miały być jeszcze foty żony i syna Evansa, ale brak dobrych screenów niestety przesądził sprawę. Ktoś gotów zostać dawcą fot? ;) a avatar hopsa good, aczkolwiek będzie musiał tą lasencję powiększyć w obrazku, co by dostać się do elitarnego klubu pań ;) a reszta pań niech pamięta - klub rządzi, klub radzi, klub nigdy was nie zdradzi :twisted: - hops - 25-02-2008 Prośba o zdjęcia do remake'a Yumu nieaktualna. Po cichu udało mi się je zrobić samemu :) Enjoy, Mefi, enjoy! - hops - 30-03-2008 AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [30.03.2008]: - "Czerwony Smok" [1986 & 2002] - Autor: opis gościnny Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania: http://film.org.pl/remake/index.html PS: Jakby kto miał lepsze zdjęcie oryginalnego Crawforda, to proszę o podesłanie na maila. Adres w dossier KMFu. - Cassel - 30-03-2008 ...nie mówiąc już o Harleyu Keitelu (ten sam akapit i na samym końcu ciekawostek) i Tomie Noonamie (akapit piąty). :wink: - hops - 30-03-2008 Literówki poprawione - dzięki za czujność :) A co do brakujących postaci: daj zdjątka sebas, to się zamieści. Ja niestety nie mogę zrobić, przynajmniej nie w tej chwili. EDIT: podziękowania dla Hannibala i brzydkiego za fotki Crawforda. Wygrał brzydki i to jego zdjęcie [;)] zamieszczamy zamiast starego Crawforda :) - Mefisto - 31-03-2008 akapit 4 Cytat:fantastyczna czołówką a sam opis w pytę - hops - 16-06-2008 AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [16.06.2008]: - "Świt Żywych Trupów" [1978 & 2004] - Autor: ja :) Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania: http://film.org.pl/remake/index.html PS: Jakby kto miał lepsze zdjęcie Michaela z remake'u (koniecznie z pistoletem/strzelbą) proszę o podesłanie na mój adres ze stopki recenzji. PPS: Wiem, że długo nie było aktualizacji, ale wierzcie mi, organizowanie własnego ślubu i przy okazji pisanie i obrona pracy magisterskiej, to kombinacja niezbyt sprzyjająca twórczej wenie :( PPPS: Za 3 dni wyjeżdzam na jakieś 2.5 miesiąca, więc przez ten czas raczej kolejnego update'a nie będzie. Chyba, że ktoś się zaoferuje i napisze coś do działu i mi podeśle. Czas na wstawienie tego w szablon raczej znajdę. Do tego czasu... Żegnam :) I miłych wakacji życzę wszystkim! - hops - 16-06-2008 sebas napisał(a):"Do obsady dołączyli Edward Horton..." ;)Horton słyszy ktosia :) - Mefisto - 16-06-2008 i już wpadka przy opisie: Sarah Polley (Ana) ;) - hops - 16-06-2008 Poprawione. Dzięki. Mefi :) - military - 17-06-2008 Fajny tekst, ale na moj gust malo zdjec - a mozna swietnie, obrazowo porownac mase elementow z obu filmow. - hops - 17-06-2008 Tak i można to zrobić z każdym innym filmem w dziale REMAKE. Ameryki nie odkryłeś, military :) Pomijając fakt, że od samego początku założeniem było prezentowanie zdjęć li i wyłącznie głównych bohaterów (z małymi wyjątkami, o ile bohaterami bywały też przedmioty/domy/samochody), to ja niestety nie mam zbytnio czasu na spędzenie kilku dni przed telewizorem i wyłapywanie odpowiednich klatek dla przyjemności czytelnika. Ale jeśli Ty masz czas, to chętnie dodam linki do kilku fotek. Be my guest. AKTUALIZACJA! - Mr. Deeds - Milioner z Przypadku - hops - 30-08-2008 AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [18.08.2008]: - "Mr. Deeds - Milioner z Przypadku" [1936 & 2002] - Autor: Beowulf Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania: http://film.org.pl/remake/index.html Tekst przeszedł tylko lekką korektę (nie mam zbytnio czasu w związku ze zmianą pracy), także ewentualne błędy podsyłać proszę na maila który wisi w dossier. Dziękuję :) - Beowulf - 30-08-2008 Nie czytałem jeszcze 'Twojej' wersji, ale tekst przeszedł standardową korektę, więc nie wiem o co chodzi... No i w ogóle, sorki za to, że tekst jest dopiero teraz - zacząłem go pisać w grudniu ubiegłego roku... :/ - hops - 30-08-2008 A to przepraszam. Często dostaje teksty bez korekty i sam je musze poprawiać, więc różnie to wychodzi nieraz. W każdym razie, skoro jest ok, jest ok. Dzięki za pomoc! :) |