![]() |
|
Avengers: Endgame (2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Avengers: Endgame (2019) (/Thread-Avengers-Endgame-2019--4890) |
RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Badus - 04-12-2018 Słaby fejk jest słaby. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - simek - 04-12-2018 (03-12-2018, 22:22)zombie001 napisał(a): umieszczenie w bliskiej odległości, 2 Marvelowych produkcji, przy którym ta druga cieszy się DUŻOOOOOOOOOOOO WIĘKSZYM HYPE, to dla mnie marketingowy strzał w stopę :/Heloł, póki co żadnego trailera do A4 nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, więc wstrzymaj się z tym gadaniem o strzelaniu w stopy do wyjścia trailera. Póki co mamy tylko plotki, a że serwisów internetowych jest więcej niż dni do premiery A4, to jeśli każdy z nich będzie strzelał, że trailer jutro, to ktoś trafi :P RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Juby - 04-12-2018 (03-12-2018, 23:02)Mierzwiak napisał(a): Pamięta ktoś że trzecia część Piratów z Karaibów (też wchodząca do kin rok później niż dwójka) miała tylko jeden (zajebisty swoją drogą, lubię do niego wracać) trailer ktory debiutował ledwie dwa miesiące przed premiera? Trochę nietrafione porównanie, bo Na krańcu świata powstawało trochę na wariackich papierach i kręcono je do 12 grudnia 2006. Disney miał bardzo mało czasu na sklecenie i wypuszczenie zwiastuna do końca tego roku. Avengers 4 kręcono już w 2017, a zdjęcia - z tego co kojarzę - zakończono w styczniu 2018. Dokrętki też już dawno za nimi. Twócy mają wszystko i pewnie spora część filmu ma już ukończone w dużym stopniu efekty komputerowe. Poza tym, trailer-srajler - nie jest mi potrzebny, nawet lepiej jak nie będę znał żadnego ujęcia przed seansem. Ale apetyt fanów mogliby w końcu jakoś zaspokoić. Tytuł wspomnianych Piratów z Karaibów 3 poznaliśmy już 31 sierpnia, niespełna dwa miesiące po premierze poprzedniej części. Oficjalny tytuł Avengers 4, teaser poster i ze dwa-trzy zdjęcia z bohaterami mogliby w końcu opublikować. Do premiery niespełna 5 m-cy. PS: O Solo czytałem gdzieś w analizie klapy finansowej filmu, chyba na Forbes. Disney celowo nie robił do niego tak wielkiej kampanii jak przy poprzednich Star Warsach, bo skupili się na reklamowaniu swojego potencjalnie największego hitu tego okresu, czyli IW. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - harlequinade - 04-12-2018 Jutro pogrzeb Busha więc fani Marvela świrują już na social media, że jak można przez pogrzeb trailer przesunąć. Żenujące zachowanie RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Szaman - 04-12-2018 Niesamowite jest dla mnie jak ludzie mylą plotkę z oficjalną wiadomością. Przesuwać coś czego nie ma, a co jacyś niszowi dziennikarze ogłaszają niczym przywódcy sekty kolejne końce świata. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - harlequinade - 04-12-2018 Nazywanie ich 'dziennikarzami' to spora przesada.... :) RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Badus - 04-12-2018 No ale na poważnie, mogliby już dać ten zwiastun :P RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - shamar - 04-12-2018 (04-12-2018, 19:10)harlequinade napisał(a): Jutro pogrzeb Busha więc fani Marvela świrują już na social media, że jak można przez pogrzeb trailer przesunąć. Żenujące zachowanie Niby dlaczego? A co to "świat staje w miejscu" bo jest pogrzeb Busha? RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Szaman - 04-12-2018 Po prostu media będą zajete zupełnie czymś innym. W Stanach były prezydent cieszy się dużo większym szacunkiem niż w naszym klimacie politycznym. Za 20 lat i Trump będzie chowany z powagą i (udawanym) szacunkiem. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Arahan - 05-12-2018 Podobno piątek rano. Ostatecznie. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Juby - 05-12-2018 ![]() Już widzę jak wypuszczają trailery do więcej niż jednego filmu tej samej serii w ciągu jednego tygodnia. Uwierzę jak zobaczę. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Danus - 05-12-2018 Ja to jestem ciekawy zwiastuna do drugiego Spideya. Jak to bedzie wygladac , zeby nie zaspoilerowac zakonczenia A4? RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Craven - 05-12-2018 A ktoś obiecuje trailer spideya? RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Badus - 05-12-2018 Collider. Premiera na panelu Sony w sobotę podczas Comic-Con Experience. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - shamar - 06-12-2018 (04-12-2018, 22:42)Szaman napisał(a): Po prostu media będą zajete zupełnie czymś innym. A co mają media do wpuszczenia zwiastuna do sieci? I sugerujesz, że wszyscy tam będą pisac o pogrzebie nawet na serwisach filmowych/? RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Szaman - 06-12-2018 Dokladnie tak. Poobserwuj przez miesiąc gigantów branży: Deadline Hollywood, Hollywood Reporter, Variety. Przez 70% czasu zajmują się polityką, w ich ślad idzie wiele mniejszych stron. O zwiastunach wspomina się takźe w wiadomościach, w telewizji śniadaniowej, w talk showach. Przez pogrzeb byłego prezydenta czas na takie pogaduszki byłby ograniczony. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - shamar - 06-12-2018 Czyli tam jest gorzej niż myślałem. Kapitalistyczno-konsumpcyjne społeczeństwa zombie., RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Kuba - 06-12-2018 Jprdl. Co jest dokładnie tak zaskakującego i złego w tym, że przez kilka dni ludzie w USA skupią sie na zmarłym prezydencie, jakby nie patrzeć ważnej osoby która cieszyła sie tez powszechnym szacunkiem ? Co, u nas jak ktoś ważny umrze to nie masz o nim programów/artykułów wszędzie? RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - simek - 06-12-2018 To shamar, jego nie ogarniesz :P RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - shamar - 07-12-2018 (06-12-2018, 07:32)Kuba napisał(a): Jprdl. Co jest dokładnie tak zaskakującego i złego w tym, że przez kilka dni ludzie w USA skupią sie na zmarłym prezydencie, jakby nie patrzeć ważnej osoby która cieszyła sie tez powszechnym szacunkiem ? Co, u nas jak ktoś ważny umrze to nie masz o nim programów/artykułów wszędzie? JPRDL. Czyli rozumiem, że tam nic nie nadają na 150 stacjach oprócz wspominek prezydenta. I reklam w szczególności. We wszystkich mediach, łącznie z internetem. Z drugiej strony jakiś durny zwiastun urasta do rangi... czego? Wydarzenia które musi mieć odpowiedni czas na premierę? Powtarzam - ZWIASTUN. Nie kuwa lądowanie człowieka na Marsie, zestrzelenie UFOków na Ziemi, śmierć całej reprezentacji krykieta w katastrofie lotniczej, zamachu chemicznego przyćmiewającego 9/11. ZWIASTUN. Mówimy o plastikowym zwiastunie plastikowego filmu dla dzieci. |