![]() |
|
Jean Claude Van Damme - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ludzie filmu (https://forumkmf.pl/Forum-Ludzie-filmu--14) +--- Wątek: Jean Claude Van Damme (/Thread-Jean-Claude-Van-Damme--60) |
RE: Jean Claude Van Damme - Martinipl - 12-08-2011 widmo RE: - rotaz - 18-10-2011 (20-12-2009, 23:46)Hitch napisał(a): Byłeś kiedyś na turnieju sztuk walki? Takim sportowym? Gdybyś był, wiedziałbyś, że na zawodach najważniejsza jest technika, czyli to jak ślicznie wykonasz kopnięcie na głowę. Za to się dostaje tam punkty. A żeby było śmieszniej, nie wygrywa silniejszy, tylko ten z większą ilością punktów. A jeszcze śmieszniej jest, kiedy się okazuje, że jeśli zbyt mocno trafisz przeciwnika tracisz punkty! A w ogóle dyskwalifikują cię jak wykonasz tzw. atak frontalny, czyli dasz komuś w ryj lewym prostym, lub kopa na twarz. Siema! tak czytam te wypowiedzi i nic mnie nie rusza tak jak ta powyżej. Sam trenuje Karate i wygrać mistrzostwa Europy to jest coś a nie wiem czego się kolega naoglądał że mówi coś takiego.Co do technik "głupich" to moim zdanie a parę takich wyłapałem ta twarz to powiem Ci że nie były ani wolne ani głupie. Steven Seagal jego dan-y też dużo mówią o tym co potrafi a siedzieć przed kompem i pisać ze jest jeden jak i drugi cienki bolek to jest dopiero śmieszne. Osiągniesz tyle co oni to będziesz mógł gadać takie bzdury a co do filmów to lobię każdy film z JKVD ale Cyborg, Uniwersalny żołnierz (wszystkie części),Krwawy sport,Strażnik czasu i Nieuchwytny cel to B.dobre filmy a jeśli leci coś w TV z nim to oglądam bo po prostu go lubię. A jeśli chodzi o Sg to lubię każdy film z nim. Jak by tak popatrzeć z drugiej strony to w filmie trzeba udawać ciosy i kopnięcia bo o to chodzi a panowie robią to dobrze.a to co robią poza planem filmowym to ich sprawa która nie powinna wpływać na ocenę zdolności aktorskich. ale to tylko moje zdanie RE: Jean Claude Van Damme - DrunkenMaster - 19-10-2011 Nikt nie przebije w chwili obecnej Scotta Adkinsa ! Jeśli chodzi o pokazanie swoich umiejętności w filmach "o sztukach walki" :) Jako choreografa także i pewnie na "żywca" z nim byłoby bardzo ciężko. RE: Jean Claude Van Damme - LPC - 22-10-2011 scott jest git ale są jeszcze np Tony Jaa czy może mniej "akrobatyczny" ale równie utalentowany Donnie Yen p.s. off topic się zrobił RE: Jean Claude Van Damme - DrunkenMaster - 22-10-2011 Troszkę off fakt :) Donnie Yen nadal jest w formie pokazał to w miażdżącym Yip Man- dwójka już troszkę gorsza jako film, ale walka końcowa z bokserem sama miodność (jak to kiedyś ogółem oceniali gry w czasopiśmie Secret Service:) Tony Jaa owszem ma talent zawodnik- mi jednak jakoś nie podchodzi. RE: Jean Claude Van Damme - Berus - 24-10-2011 Jean Claude Van Vidmo RE: Jean Claude Van Damme - Joe Chip - 11-06-2012 Córka Van Damme'a. Ładna jest: http://www.telemagazyn.pl/plotki/6157,zobacz-corke-jean-claude-a-van-damme-a-podobna,id,t.html RE: Jean Claude Van Damme - wujo444 - 11-06-2012 A widział mamusię? http://1.bp.blogspot.com/_RqkZ-3TwUoA/TR_QHCNXseI/AAAAAAAAIB8/TvhLjA17Mjs/s1600/gladys-portugues-2.jpg RE: Jean Claude Van Damme - Hitch - 11-06-2012 Córunia dobra dupa z twarzy. Ciekawe czy się dobrze stuka :) Bada-tsz PS. Matka ble. RE: Jean Claude Van Damme - military - 11-06-2012 Matka z twarzy lepsza od córki, tylko szkoda że reszta wygląda jak zwój lin okrętowych. RE: Jean Claude Van Damme - Joe Chip - 11-06-2012 Widać, że z twarzy uroda po mamie. Na żywo: RE: Jean Claude Van Damme - Albertino - 12-06-2012 Ktoś ma jakieś doniesienia czy żonka bije Van Damme'a jak się nie słucha? :P RE: Jean Claude Van Damme - Gal Anonim - 12-06-2012 Mądra dziennikarka, wie jakich aktorów pytać o to, jak być dobrym aktorem. :D A tu, jako ciekawostkę, przypomnę konferencję z Van Dammem, który odrzucił rolę w pierwszych Emerytach: Łoc maj karakter? Łoc maj stori? - słowa wielkiego aktora. ;) RE: Jean Claude Van Damme - shamar - 09-09-2013 Ten film z Adkinsem, który był ostatnio w TV nie był taki zły. RE: Jean Claude Van Damme - shamar - 13-09-2013 I pewnie nie wiesz, że: można edytować post a nie pisac jeden pod drugim. RE: Jean Claude Van Damme - Kadaver - 18-10-2013 Dzisiaj są urodziny Van Damme'a. RE: Jean Claude Van Damme - shamar - 18-10-2013 Czego można mu życzyć? Kontynuacji dawnych hitów (które będą denne) czy kolejnych 30 słabych filmów "prosto na VHS"? RE: Jean Claude Van Damme - Kadaver - 18-10-2013 Może drugoplanowych ról w filmach kinowych? RE: Jean Claude Van Damme - shamar - 18-10-2013 Wątpię, żeby brał takie coś. Lepiej być główną gwiazda gówna niż... zaraz... Przecież on już gra role drugoplanowe. I to filmach na dvd. RE: Jean Claude Van Damme - Kadaver - 19-10-2013 Jakiś czas temu mówił, że chciałby zagrać w Avengers 2, chociaż tam na pewno nie dostałby głównej roli. |