![]() |
|
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57) |
- Ronaldinho - 01-03-2010 Raczej chodzi o panoramiczny w 4:3 - http://forum.kolekcjonerdvd.pl/viewtopic.php?f=21&t=64 - shamar - 01-03-2010 Rozciąganie czy przelaczenie ustawien formatu obrazu zawsze zalatwia u mnie sprawe czy to na odtwarzaczu czy w telewizorze. - majlo - 01-03-2010 shamar napisał(a):Rozciąganie czy przelaczenie ustawien formatu obrazu zawsze zalatwia u mnie sprawe czy to na odtwarzaczu czy w telewizorze.Nic nie załatwia, bo każda ingerencja w obraz za pomocą wszelkich zoomów w TV czy odtwarzaczu zmienia jego właściwości. - shamar - 01-03-2010 majlo napisał(a):shamar napisał(a):zalatwia u mnie sprawe Nie mam 50 cali FullHD tak więc ZOOM i rozciaganie załatwia u mnie sprawe bo nawet nie dostrzegam róznicy. I nie ogładam obrazu z metra odleglosci. - majlo - 02-03-2010 Jak nie dostrzegasz różnicy to wszystko OK. :) - shamar - 02-03-2010 Żeby było jasne - jestem "fetyszstą" :) jeśli chodzi o poobcinane 16/9 czy szersze formaty ale nie mam sprzętu, zeby być fetyszstą innych, ekstremalnych detali :lol: :wink: - Akaki - 04-03-2010 Ktoś się skusi? :) Battlestar Galactica - wujo444 - 05-03-2010 Akaki, a jak wygląda ta bardziej wypasiona wersja? :P - Akaki - 05-03-2010 Metalbox z Centurionem :). - Never Fuck With Me - 06-03-2010 Packi Qdvd: Uniwersalny żołnierz, Gwiezdne Wrota i coś jeszcze, też SF i Nagi Instynkt, Cliffhanger i jeszcze jakiś film po 10 zeta :) Częstochowskie MM jak zwykle No i "Drugi Batman reżyserowany przez Schumachera" (bo zapewne u niektórych wspomnienie tego filmu z tytułu wywołało by szewską pasję ;p) po dwajścia złotych. No i Mroczny Rycerz za 25, za tyle samo 300 i drugi Terminator, po dwajścia Serpico, Straszne Filmy, Alex Rider dwupłytowy z figurką (sic!) - majlo - 06-03-2010 Never Fuck With Me napisał(a):No i Mroczny Rycerz za 25Łee, za 10 zł więcej jest w Blu na jebaju. :P - Ronaldinho - 01-04-2010 Band of Brothers na Blu-Ray za 126zł w folii - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=976771243 - majlo - 01-04-2010 Zdaje się, że na TheHut jest trochę taniej. ;) - B2Ka - 01-04-2010 Fajna wyprzedaż na Merlinie. Między innymi antologia Batman za 60 złotych, czyli 50% taniej. Albo kolekcjonerskie wydanie 300 za 50 złotych. Polecam się rozejrzeć, może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ja czekam, aż HMV znowu wystawi Blade Runnera za 6 funtów bo się ostatnio nie zdążyłem załapać :P. Zwlekałem, zwlekałem i zdjęli promocję. - mroziek - 01-04-2010 THX za info zamawiam na 100% Północ Południe - pakiet za 60zł :) UPDATE ....i jeszcze Slumdoga na Blu zamówiłem:P Miałem kupić Północ - Południe na dniach, zwlekałem z tym od grudnia.. a tu w tej samej cenie mam jeszcze film na Blu:D - Danus - 08-04-2010 Super okazja na HMV. Muszę się skusić. http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;0;-1;-1;-1&sku=605145 - Snappik - 20-04-2010 Szczeciński MM: - Piraci 3: Na krańcu świata 2-dyskowe wydanie za 12 zł - kolekcja (podejrzewam, że amaray) Hellboya (obie części) za 20 zł - wydanie kolekcjonerskie Event Horizon (takie jak tu - klik) za 29 zł - Jarhead za 10 zł - majlo - 20-04-2010 Snappik napisał(a):Piraci 3: Na krańcu świata 2-dyskowe wydanie za 12 złA dwie pierwsze części też były? :) Bo "trójkę", tak nawiasem mówiąc, to za darmo miałbym wątpliwości, żeby przyjąć. ;) - Snappik - 20-04-2010 Niestety nie widziałem. - Mefisto - 20-04-2010 Snappik napisał(a):wydanie kolekcjonerskie Event Horizon (takie jak tu - klik) za 29 zł bez kitu :shock: |