Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57)



- Ronaldinho - 01-03-2010

Raczej chodzi o panoramiczny w 4:3 - http://forum.kolekcjonerdvd.pl/viewtopic.php?f=21&t=64


- shamar - 01-03-2010

Rozciąganie czy przelaczenie ustawien formatu obrazu zawsze zalatwia u mnie sprawe czy to na odtwarzaczu czy w telewizorze.


- majlo - 01-03-2010

shamar napisał(a):Rozciąganie czy przelaczenie ustawien formatu obrazu zawsze zalatwia u mnie sprawe czy to na odtwarzaczu czy w telewizorze.
Nic nie załatwia, bo każda ingerencja w obraz za pomocą wszelkich zoomów w TV czy odtwarzaczu zmienia jego właściwości.


- shamar - 01-03-2010

majlo napisał(a):
shamar napisał(a):zalatwia u mnie sprawe

Nic nie załatwia, bo każda ingerencja w obraz za pomocą wszelkich zoomów w TV czy odtwarzaczu zmienia jego właściwości.

Nie mam 50 cali FullHD tak więc ZOOM i rozciaganie załatwia u mnie sprawe bo nawet nie dostrzegam róznicy. I nie ogładam obrazu z metra odleglosci.


- majlo - 02-03-2010

Jak nie dostrzegasz różnicy to wszystko OK. :)


- shamar - 02-03-2010

Żeby było jasne - jestem "fetyszstą" :) jeśli chodzi o poobcinane 16/9 czy szersze formaty ale nie mam sprzętu, zeby być fetyszstą innych, ekstremalnych detali :lol: :wink:


- Akaki - 04-03-2010

Ktoś się skusi? :)
Battlestar Galactica


- wujo444 - 05-03-2010

Akaki, a jak wygląda ta bardziej wypasiona wersja? :P


- Akaki - 05-03-2010

Metalbox z Centurionem :).


- Never Fuck With Me - 06-03-2010

Packi Qdvd:

Uniwersalny żołnierz, Gwiezdne Wrota i coś jeszcze, też SF

i

Nagi Instynkt, Cliffhanger i jeszcze jakiś film

po 10 zeta :)
Częstochowskie MM jak zwykle

No i "Drugi Batman reżyserowany przez Schumachera" (bo zapewne u niektórych wspomnienie tego filmu z tytułu wywołało by szewską pasję ;p) po dwajścia złotych. No i Mroczny Rycerz za 25, za tyle samo 300 i drugi Terminator, po dwajścia Serpico, Straszne Filmy, Alex Rider dwupłytowy z figurką (sic!)


- majlo - 06-03-2010

Never Fuck With Me napisał(a):No i Mroczny Rycerz za 25
Łee, za 10 zł więcej jest w Blu na jebaju. :P


- Ronaldinho - 01-04-2010

Band of Brothers na Blu-Ray za 126zł w folii - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=976771243


- majlo - 01-04-2010

Zdaje się, że na TheHut jest trochę taniej. ;)


- B2Ka - 01-04-2010

Fajna wyprzedaż na Merlinie. Między innymi antologia Batman za 60 złotych, czyli 50% taniej. Albo kolekcjonerskie wydanie 300 za 50 złotych. Polecam się rozejrzeć, może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Ja czekam, aż HMV znowu wystawi Blade Runnera za 6 funtów bo się ostatnio nie zdążyłem załapać :P. Zwlekałem, zwlekałem i zdjęli promocję.


- mroziek - 01-04-2010

THX za info zamawiam na 100% Północ Południe - pakiet za 60zł :)

UPDATE
....i jeszcze Slumdoga na Blu zamówiłem:P
Miałem kupić Północ - Południe na dniach, zwlekałem z tym od grudnia.. a tu w tej samej cenie mam jeszcze film na Blu:D


- Danus - 08-04-2010

Super okazja na HMV. Muszę się skusić.
http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;0;-1;-1;-1&sku=605145


- Snappik - 20-04-2010

Szczeciński MM:

- Piraci 3: Na krańcu świata 2-dyskowe wydanie za 12 zł
- kolekcja (podejrzewam, że amaray) Hellboya (obie części) za 20 zł
- wydanie kolekcjonerskie Event Horizon (takie jak tu - klik) za 29 zł
- Jarhead za 10 zł


- majlo - 20-04-2010

Snappik napisał(a):Piraci 3: Na krańcu świata 2-dyskowe wydanie za 12 zł
A dwie pierwsze części też były? :) Bo "trójkę", tak nawiasem mówiąc, to za darmo miałbym wątpliwości, żeby przyjąć. ;)


- Snappik - 20-04-2010

Niestety nie widziałem.


- Mefisto - 20-04-2010

Snappik napisał(a):wydanie kolekcjonerskie Event Horizon (takie jak tu - klik) za 29 zł

bez kitu :shock: