![]() |
|
Mad Max (1979-2024) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Mad Max (1979-2024) (/Thread-Mad-Max-1979-2024--197) |
RE: Mad Max (1979-2015) - marsgrey21 - 06-03-2024 Sprawdziłem sobie budżet i o dziwo, to kosztowało 230 milionów, no jestem ciekaw czy liczą na urok Sida, że wyciągną tyle, albo przez status swego rodzaju cult classic, jaki osiągnął z czasem Fury Road, bo mimo wszystko poprzedni film zarobił tylko 380 milionów. RE: Mad Max (1979-2015) - Albertino - 06-03-2024 Poprzedni film podobno był hitem na streamingu i nośnikach. Wyniki kinowe nie zawsze oddają pełny obraz. Ogólnie to Furiosa, ale pod warunkiem ze film będzie faktycznie dobry, raczej zarobi maksymalnie w okolicach 500 milionów, więc rzeczywiście dość ryzykownie. Ale z drugiej strony Warner wyłożył ostatnio ponad 100 baniek na ekranizacje Pynchona, więc nikogo nie powinno już nic dziwić :) RE: Mad Max (1979-2015) - marsgrey21 - 06-03-2024 No w sumie tak, nie każdy film daje zysk wyłącznie w Box Office, Fury Road mógł zarabiać przez lata, aż przyniósł upragniony hajs. Mad Max (1979-2015) - zombie001 - 06-03-2024 Albo 1) budżet wymknął się spod kontroli, Albo 2) na którymś etapie ktoś pokręcił dolar amerykański z australijskim i teraz ten błąd jest powielany* (230 mln kangurzych dolców dałoby sensowne 150mln USD). *Niby gdzieś tam można znaleźć nawet wzmiankę o budżecie Furiosy -350 mln dolarów australijskich, a przy 230 podają USD (choć nie wszędzie), ale cholera wie co jest źródłem tych rewelacji i czy można im ufać :/ Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Mad Max (1979-2015) - Kryst_007 - 19-03-2024 Oki. Wygląda to w pizdu lepiej niz poprzedni trailer. RE: Mad Max (1979-2015) - Krismeister - 19-03-2024 Wygląda przezajebiście. Fajnie przerobili Bowiego. RE: Mad Max (1979-2015) - marsgrey21 - 19-03-2024 Czyli będzie bardziej urozmaicona akcja niż sam pościg przez pustynię, bo to nie napawało optymizmem. Poprawne użycie Bowiego. RE: Mad Max (1979-2015) - Gieferg - 19-03-2024 Cytat:Oki. Wygląda to w pizdu lepiej niz poprzedni trailer. nie wiem w którym miejscu. Dalej plastik w porównaniu do Fury Road. Może będzie ok, ale po zwiastunach w ogóle nie czuję się zachęcony. Na razie kino pod znakiem zapytania, poczekam na opinie. RE: Mad Max (1979-2015) - marsgrey21 - 19-03-2024 To wciąż lepsza (o wiele) propozycja na kino akcji niż cokolwiek innego co obecnie proponuje hollywood. RE: Mad Max (1979-2015) - Gieferg - 19-03-2024 Cóż, nawet jeśli, nie jest to jakieś szczególne osiągnięcie :P RE: Mad Max (1979-2015) - simek - 19-03-2024 Dużo sensowniejszy zwiastun, podoba mi się, chociaż wali komputerem trochę za mocno. Hemsworth w tych ujęciach niestety wciąż za bardzo kojarzy mi się komediowo, ale jeszcze nie skreślam, bo może w gotowym filmie będzie to spoko rola. Mad Max (1979-2015) - zombie001 - 19-03-2024 Przecież FuryRoad też miało masę kompa użytego i też nie zawsze fajnie wyglądającego :D Pozytywny odbiór tamtego filmu chyba zaburza ludziom fakty. Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Mad Max (1979-2015) - Snappik - 19-03-2024 Kurde, wygląda to strasznie sztucznie miejscami (np. to tło z motocyklistami w 11-12 sekundzie, ale dalej wcale nie jest jakoś wybitnie lepiej), natomiast i tak pewnie pójdę do kina. Hemsworth może być dobrym villainem w tej produkcji. RE: Mad Max (1979-2015) - marsgrey21 - 19-03-2024 Mnie się podoba, akcja jest dynamiczna i czytelna, świetne skupienie na bohaterach, widać fach u reżysera i operatora, specjalnie sobie obejrzałem ten zwiastun bez dźwięku i tak naprawdę widzę tylko kilka ujęć, gdzie tła wyróżniają się, bo mają zbyt matowe, stonowane kolory względem bardziej bohaterów, ale mają jeszcze czas by to poprawić, do trailerów rzadko są używane ujęcia z gotowego filmu. Jeśli chcecie rozmawiać o filmach gdzie wali komputerem, to podaje przykład z brzegu.
RE: Mad Max (1979-2015) - yacajackowski - 19-03-2024 Przecież to kurva wygląda tak tanio jak jakaś pornoparodia z Brazzers. RE: Mad Max (1979-2015) - Albertino - 19-03-2024 Bo to jest parodia tylko bez porno. RE: Mad Max (1979-2015) - yacajackowski - 19-03-2024 Może to i lepiej, zważywszy na Sida w roli głównej RE: Mad Max (1979-2015) - al_jarid - 20-03-2024 Gdyby to był pełnoprawny nowy "Mad Max" to bym poszedł, ale guzik mnie obchodzą wcześniejsze losy Furiozy - i tak można się ich domyślić z "Fury Road", a do tego znam zakończenie jej historii. Ten kompletnie niepotrzebny film by mnie nie przekonał, nawet jakby miał najlepsze zwiastuny na świecie. RE: Mad Max (1979-2015) - marsgrey21 - 20-03-2024 Niech mi ktoś przypomni, czy przed Fury Road też tutaj tak narzekano, czy to było przy Dreddzie z Urbanem? Albo mam efekt Mandeli. RE: Mad Max (1979-2015) - al_jarid - 20-03-2024 Raczej chodzi ci o "Dredda". "Fury Road" od pierwszego zwiastuna zapowiadało się super. Ja to akurat trochę narzekałem po seansie, bo miałem oczekiwania wyrąbane w kosmos ;) |