Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Avengers: Endgame (2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Avengers: Endgame (2019) (/Thread-Avengers-Endgame-2019--4890)



RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Juby - 08-07-2019

Wygląda na to, że wznowienie nie zapewniło Endgame wyprzedzenie Avatara, więc Disney... PONOWNIE WZNAWIA FILM w najbliższy weekend przynajmniej w 9 krajach (m.in. Filipiny, Brazylia, Argentyna).

[Obrazek: giphy.gif]


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Pelivaron - 09-07-2019

Aż szkoda, że Avatar należy już do Disneya. Beka by była, jakby Cameron i spółka sobie walnęli jakieś weekendowe pokazy :)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Phlogiston2 - 09-07-2019

Kevin Feige be like:
:)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 09-07-2019

Niech sobie Endgame ciuła te dolary nawet przez najbliższy rok i przebije Avatara o tych kilka milionów, fakty pozostają faktami:

Avatar to był oryginalny (tak, Tańczący z Pocahontas, bla bla bla), jeden film i dlatego jego wynik robił, robi i będzie robić wrażenie. Wynik Endgame wrażenia na mnie nie robi; OK, robi, ale nie takie jak Avatar, bo to kulminacja dekady MCU i poprzedzających go 21 filmów.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 09-07-2019

Jakby nie 20 poprzednich filmów Endgame by tyle nie zarobiło.
Jakby nie 3D Avatar by tyle nie zarobił.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - OGPUEE - 09-07-2019

Wychodzi na to, że tylko Titanic nie miał jakiegoś gimmicku jak jego następcy, by zarobić kupę siana.

(08-07-2019, 21:48)Juby napisał(a): Wygląda na to, że wznowienie nie zapewniło Endgame wyprzedzenie Avatara, więc Disney... PONOWNIE WZNAWIA FILM w najbliższy weekend przynajmniej w 9 krajach (m.in. Filipiny, Brazylia, Argentyna).

Na swój sposób to zabawne i też rozumiem pokusę Disneya, by mieć #1box office all time. Ale naprawdę to już jest żal.pl i wygląda to, że Marvel nie umie przegrywać i takie zachowanie to przypisałbym bardziej włodarzom takiego DCEU :/. 


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mefisto - 09-07-2019

(09-07-2019, 01:58)Gieferg napisał(a): Jakby nie 3D Avatar by tyle nie zarobił.

No tak, ale... właśnie po to 3D Avatar powstał.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Juby - 09-07-2019

Endgame zarobiło tyle już nawet nie przez podbudowę 11 lat / ponad 20 filmów, tylko dlatego, że było sequelem! Sequelem jednego z najbardziej kasowych filmów wszech czasów, jednego z najbardziej uwielbianych filmów ubiegłego roku, który zakończył się szokującym cliffhangerem. Każdy chciał iść i zobaczyć jak to się dalej potoczy, nawet ci, którzy poprzednich Avengers obejrzeli w domu, a nie w kinie.

Disney tymi wznowieniami i materiałami wrzucanymi na swoje tłitery / instagramy daje jasne sygnały, że chcą przebić tego Avatara za wszelką cenę. Teraz już nie odpuszczą i nawet jeśli będą mieli go przebić o zaledwie $2 miliony dodane przez jakieś ściemniane double-features z Królem Lwem, zrobią to.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Capt. Nascimento - 09-07-2019

Swoją drogą niezły widok - w top10 boxoffice wszechczasów 4 tytuły to Avengers.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Szaman - 09-07-2019

I tak jestem pod dużym wrażeniem, że z amerykańskich kin wyciągnęli już dodatkowe 12 mln$ właściwie z niczego, tylko bojowym zawołaniem o pobicie Avatara. Sam interesuje się cyferkami filmów, ale to już mała obsesja jakiejś części fanów.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Dr Strangelove - 09-07-2019

To nie mogą po prostu kupić biletów swoim pracownikom i wysłać ich na seans w ramach delegacji?


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - simek - 09-07-2019

Na dobrą sprawę nie musza nikogo nigdzie wysyłać - kupić hurtowo, online bilety i sprawić, żeby kilkanaście/dziesiąt/set/ile potrzeba kin w Stanach będzie miało wirtualne, pełne sale na Endgame. I tak koło połowy tej kwoty wróci do nich, wrzucą to sobie w koszta i zmniejszą podatek - same korzyści :)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Corn - 09-07-2019

A potem wyjdzie na jaw i będzie beka z Disneya do końca świata


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 09-07-2019

Jeśli coś ma wyjść na jaw to kupowanie biletów na Captain Marvel, ale ja w to osobiście nie wierzę, to plotka stworzona przez seksistowskich trolli :)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - OGPUEE - 09-07-2019

Nie, to z Endgame to wyjdzie na jaw, to te prawdziwe historie to zawsze mniej oczywiste :).


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gal Anonim - 09-07-2019

(09-07-2019, 14:53)Mierzwiak napisał(a): Jeśli coś ma wyjść na jaw to kupowanie biletów na Captain Marvel, ale ja w to osobiście nie wierzę, to plotka stworzona przez seksistowskich trolli :)
Predzej wyjdzie reszta pedofilskich afer Disneya.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Juby - 10-07-2019

No i "nowa" wersja doczłapie również do Polski. Film będzie wznowiony w 190-minutowej wersji w dniach 12-18 lipca w sieciach CinemaCity i Multikino.

EDIT:
W USA chyba jednak nie zdejmują nowej wersji w ten piątek, bo liczba kin, w jakiej Avengers będą wyświetlani zmniejszy się jedynie o ponad 500, czyli nadal będzie większa niż z końca czerwca i niemal czterokrotnie większa od Infinity War z analogicznego okresu wyświetlania.


Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - srebrnik - 14-07-2019

Coś tam ciągle zbierają. Jak na moje to w końcu dogonią i przegonią tego "Avatara". Nie wierzy mi się, żeby zatrzymali się tak blisko.

Tu już chodzi o kwotę rzędu 8 milionów.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Danus - 14-07-2019

Niech przegonia, należy im się, a że kocham ten film to kibicuje im podwójnie:)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - OGPUEE - 15-07-2019

(14-07-2019, 21:17)srebrnik napisał(a): Coś tam ciągle zbierają. Jak na moje to w końcu dogonią i przegonią tego "Avatara". Nie wierzy mi się, żeby zatrzymali się tak blisko.

To też wygląda jak finałowy pojedynek z tych VHSowych filmów kopano-turniejowych, gdzie główny hero pod koniec walki z niezniszczalnym czempionem obrywa od niego srogi oklep i w ostatniej chwili zbiera siły, by pokonać dziada :).