![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberpunk 2077 - Snappik - 16-12-2020 Ja też się bałem, ale po testach Hitmana 2 na Stadii... poczułem się megakomfortowo. Co ważne, nawet przy zerwaniu połączenia powrót do gry trwa 5 sekund, a gra startuje tam, gdzie się przerwała. Serio, lepiej samemu sprawdzić, Stadia jest za free w 1080p. RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 16-12-2020 zdzichon napisał(a):A co do kampanii reklamowej, to twoja pierwsza? Skala hajpu, jakiego doświadczyłem przed premierą RDR2 (na podstawową konsolę PS4!), jest nieporównywalna z niczym innym. Chodziłem podjarany jak 4-latek nowym misiem, ludzie nie mogli ze mną wytrzymać, bo gadałem tylko o tym :) Gierka - choć spełniła ogromną większość moich oczekiwań (to chyba tyle w temacie kampanii reklamowych) - ma oczywiście poważne wady, które fenomenalnie wypunktował Jakey w materiale "Rockstar's Game Design is Outdated". Sęk w tym, że CP nie jest jeszcze na etapie takich baboli. Oni pod wieloma względami tkwią w epoce GTA Vice City, co szokuje, zaważywszy na to, ile miliardów władowano w produkcje. RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 16-12-2020 Akurat wolność w pokonywaniu questów w CP77 stoi na dużo wyższym poziomie niż w RDR2. RE: Cyberpunk 2077 - marsgrey21 - 16-12-2020 Nigdy nie słyszałem o czymś takim, muszę wypróbować, dzięki Snappik. RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 16-12-2020 Ja ze swojej strony polecam jeszcze Xbox Game Pass Ultimate - ogromna biblioteka gier, w okresie próbnym przeszedłem na telefonie jakieś 25% Arkham Knighta. Wystarczy mieć sparowany pad. RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 16-12-2020 Grałeś na telefonie? Ostatnio też odpaliłem Arkham Knight z ciekawości i chyba te 6 cali to trochę za mało. Zwłaszcza UI bolało. Na PSP czy Bicie jakoś tak tego nie odczuwałem. RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 16-12-2020 Huntersky napisał(a):Akurat wolność w pokonywaniu questów w CP77 stoi na dużo wyższym poziomie niż w RDR2 Możesz rzucić przykładem? Bo w RDR2 jest straszna bieda pod tym względem. W sensie nie możesz wejść przez balkon do pokoju, gdzie grają w pokera i obrabować typów. Najpierw musisz pogrozić bronią sprzedawcy i dopiero on otworzy ci "sekretne" drzwi, które prowadzą do tegoż pokoju. Rozumiem, że w CP sam wybierasz metodę dokonania rabunku? RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 16-12-2020 Cyberpunk stara się udawać Deus Exa pod tym względem, z lepszym lub gorszym skutkiem. Ale zazwyczaj do wykonania misji możesz podejść siłowo, zabijając wszystko co się rusza, po cichu, bez wzbudzania alarmu, albo w ogóle uniknąć walki odpowiednio wybierając dialogi. RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 16-12-2020 Nie do końca o to mi chodziło. Pytanie, czy musisz np. pogadać z jakimś typem, żeby on "otworzył ci drzwi" - czy możesz sam te drzwi, dajmy na to, wysadzić albo wejść przez okno? RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 16-12-2020 Tak. Ale to też zależy od konkretnej misji, te nastawione na popychanie fabuły do przodu są bardziej liniowe. RE: Cyberpunk 2077 - nawrocki - 16-12-2020 https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/ Wg autorów artykułu, 98% dialogów ma ZEROWY wpływ na fabułę. RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 16-12-2020 Czyli kolejne oszustwo? Tysiące arkuszy maszynopisu z dialogami, które służą wyłącznie do wygenerowania kolejnej linijki rozmowy (przypominam, że to wszystko trzeba było tłumaczyć na kilkanaście języków)? Tak wyglądał objętościowo tekst do translacji dla Japończyków :) ![]() https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-japanese-dub-script/ RE: Cyberpunk 2077 - Gal Anonim - 16-12-2020 (16-12-2020, 20:40)nawrocki napisał(a): https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/Nie jest to zaskoczenie, gdy z mojego doswiadczenia poki co przynajmniej 90% z nich to albo jedna opcja odpowiedzi, ale dwie-trzy znaczace wlasciwie to samo. RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 16-12-2020 Czy ktoś tu toto porównywał do VtM:B? RE: Cyberpunk 2077 - Gal Anonim - 16-12-2020 No ja już nic nie chcialem mowic. :) Ale porownanie jest adekwatne chyba tylko przez wzglad na bugi. RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 16-12-2020 I pewnie na to, że bez fanowskich łatek się nie obędzie. RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 16-12-2020 (16-12-2020, 20:40)nawrocki napisał(a): https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/ Niestety, ale ta nieliniowość to kolejna ściema Redów. Trzeba samemu się przekonać, ale już wiele osób pisało, że te trzy różne ścięzki to różnią się w zasadzie wstępem i paroma linijkami dialogów. Redzi twierdzili też, że określone dialogi/działania zamykają/otwierają drogę do poszczególnych zadań, ale nawet jeśli to z moich obserwacji wynika, że w znikomym stopniu. Taka liniowa gierka akcji, która mało przekonująco udaje rozbudowanego RPG-a (trochę koloryzowane, ale tylko trochę). No bo fajnie, że są jakieś różne RPG-mechaniki, ale jakoś nie czuję żeby wybór punktów, stylu gry, czy czegotamkolwiek innego miało jakieś istotne znaczenie w rozwoju akcji. RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 16-12-2020 (16-12-2020, 20:40)nawrocki napisał(a): https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/Czyli najbardziej rozbudowana misja jest na samym początku gry. :) RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 16-12-2020 (16-12-2020, 21:35)Paszczak napisał(a): Czy ktoś tu toto porównywał do VtM:B? Ja porównywałem. I dalej się tego trzymam. Obie gry to bardzo ambitne projekty wypuszczone dużo za wcześnie. Oba nękane przez bugi . Oba stojące klimatem, postaciami i dialogami. Oba z lekko kalekim mechanikami. Nie wiem też czy pamiętacie , ale o zakończeniu VtM też decydowało się w ostatniej misji. Otworzyć sarkofag, nie otwierać, dać Lacroix. Tyle. Trochę słabo z tymi wyborami. Misja z Maelstrom dawała nadzieje na dużo więcej. RE: Cyberpunk 2077 - Gal Anonim - 16-12-2020 Ale w VTMB dialogi miały jakieś znaczenie - można było rozwiąząc questy na różne sposoby, można było kształtować i/albo odgrywać nimi swoją postać. Tutaj najwyraźniej tego za bardzo nie ma. |